Jak wybrać prezent dla przyszłych rodziców

Za każdym razem przed wakacjami zadajemy sobie jedno z kluczowych pytań: "Jaki prezent kupić przyszłym rodzicom?" Idealnie, powinno być praktyczne, a jednocześnie niedrogie. Jak wybrać prezent dla przyszłych rodziców? Potrzebują wielu rzeczy. A wakacje to świetny powód, aby pomóc im uzyskać przydatną rzecz. Ale musisz dokładnie przemyśleć, co jest naprawdę konieczne i co lepiej zostawić kurz na półce w sklepie.

1. Niania elektroniczna

Jest to bardzo przydatna rzecz, która nie tylko pozwala rodzicom kontrolować sen dziecka, ale także pozwala im prowadzić własny biznes. Po tym wszystkim, dzięki temu urządzeniu, dziecko może być pozostawione w jednym pokoju, a sam być w innym i nie biegać do niego co 5 minut, aby zobaczyć, czy jest w porządku. Niania może mieć funkcję wideo, którą można skonfigurować, na przykład za pomocą telewizora. W tym przypadku nie tylko słyszysz dziecko, ale także go widzisz.

Wybierając takie urządzenie, należy zwrócić uwagę na:

 • zasięg (150 do 800 metrów),
 • (z sieci, baterii lub baterii)
 • typu urządzenia (model cyfrowy lub analogowy).

2. Lampa do pokoju dziecięcego

Taki prezent jest bardzo przydatny i może mieć różne funkcje. Istnieje wiele dekoracyjnych lampek nocnych do pokoju dziecięcego: w postaci zwierząt, księżyca lub chmur, motyla lub rakiety kosmicznej. Spokojne światło mleczne lampy sprawia, że pokój jest przytulny, więc dziecko czuje się bezpiecznie.

3. Zabawki

Miękkie zabawki nie zdarzają się zbyt wiele. Są jasne, przyjemne w dotyku i piękne, więc dzieci lubią. Dla małych dzieci można kupić miękkie zabawki z podkładką grzejną, które są idealne do bólu brzucha. W sprzedaży są również zabawki z projektorem, które rozwijają wyobraźnię dziecka, stymulując wizję. Dla najmłodszych można kupić kęs na wózek. Może to być muzyczne lub zwyczajne.

4. Zestaw pościeli do łóżeścia

Dzieci muszą często zmieniać pościel, więc powinno być kilka zestawów w magazynie. Dlatego kolejny zestaw nigdy nie będzie zbędny, nawet jeśli rodzice już zebrali posag dla noworodka. W sprzedaży znajdują się zestawy bawełny, bambusa, flaneli, lnu. Wszystkie "oddychanie" i dobrze wchłaniające się tkaniny nawilżające są równie dobre. Można kupić nie tylko zestaw bielizny, ale także poduszkę lub koc. Dobrze, jeśli zestaw bielizny zharmonizuje się z projektem wnętrza dziecięcego.

5. Bujane krzesło

Leżak lub bujane krzesło dla noworodków to wygodne przenośne meble, które mogą być używane w wieku od 2-3 miesięcy. Leżaki dla dzieci mają trzystopniowe pasy bezpieczeństwa, niezawodnie mocując dziecko i nie pozwalając mu wypaść.

Przy wyborze należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

 • Tryb choroby lokomocyjnej: może być ręczny lub automatyczny. W pierwszym przypadku model ma łuki-podpory, w drugim — jednostkę elektroniczną, która łączy się z gniazdkiem lub biegnie z baterii. Elektroniczne zarządzanie uwolni ręce matki i pozwoli jej prowadzić własny biznes. Ale taki model jest droższy;
 • regulacji pleców. Ta wygodna funkcja nie tylko wspiera dziecko, dopóki nie wie, jak siedzieć, ale także pozwala w końcu przekształcić bujane krzesło w krzesło do karmienia lub wygodne miejsce do zabawy w domu;
 • anatomiczny kształt dolnej części, który dobrze podtrzymuje plecy i głowę noworodka we właściwej pozycji;
 • zdejmowane łuki, do których przymocowane są zabawki, i same zabawki. Wygodna funkcja, która będzie zabawiać dziecko, podczas gdy mama jest zajęta swoją działalnością;

Leżak jest bardzo przydatnym prezentem dla przyszłych rodziców, który z pewnością się przyda.

6. Płyta CD z muzyką dla niemowląt

Muzyka, której mały człowiek słucha od pierwszych dni życia, stymuluje rozwój mózgu dziecka. Cicha, cicha kołysanka dla niemowląt pomoże dziecku się uspokoić przed pójściem spać. W sprzedaży są też płyty z bajkami, opowiadaniami, różnymi dźwiękami, kojące dzieci.

7. album fotograficzny

Od samego początku ciąży przyszli rodzice fotografują rosnący brzuch matki, a kiedy dziecko się rodzi, galeria smartfona zwykle kończy to miejsce, ponieważ wszystko jest zatkane "ciężarnych" zdjęć. Dlatego lepiej jest wydrukować zdjęcia i umieścić je w albumie fotograficznym. Po pierwsze, takie zdjęcia nie zostaną utracone z powodu awarii dysku twardego lub awarii programu usługi hostingu zdjęć. Po drugie, mogą być postrzegane jako rodzina tak lub na uroczystości rodzinnej. Po trzecie, taki album można przekazać dziadkom. Będą zachwyceni!

Wydrukowane zdjęcia nie są nieaktualne. Mają swój niepowtarzalny urok i smak. Prezent w postaci albumu pobudza pragnienie rodziców. I na pewno wypełnią go zdjęciami swojego dziecka.

8. Kosmetyki w ciąży

Ciało kobiety w ciąży wymaga szczególnej opieki. Szczególnie zimą, gdy okno jest zimne i wilgotne. Przyszła matka będzie wdzięczna, jeśli ktoś da jej zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała: specjalny olej do nawilżenia, krem z rozstępów, nie suszenia mydła. Odpowiednio dobrane kosmetyki dla kobiet w ciąży pomogą stworzyć prawdziwe uzdrowisko w domu, pozytywnie wpływając na samopoczucie matki i nienarodzonego dziecka. Pamiętaj tylko, że większość kremów zawiera witaminę A, co oznacza, że są lepiej stosowane dopiero po czwartym miesiącu ciąży. A w ciągu pierwszych trzech miesięcy potrzebujesz kwasu foliowego i witaminy D.

9. Blender

Urządzenia te powinny znajdować się w każdym domu, w którym wkrótce pojawi się dziecko. Od sześciu miesięcy zaczyna się przynęta — dziecko może otrzymać puree owocowe i warzywne, a później — starte zupy. Więc nie można zrobić bez blendera. A w czasie ciąży przyszła matka będzie mogła trenować w przygotowywaniu kremowej zupy lub innych przydatnych potraw dla całej rodziny.

10. Pieluch

Czy pieluchy wydają się banalny pomysł prezent dla rodziców wyczekiwki? Naprawdę nie ma w tym nic złego. Na początku pieluchy są potrzebne stale, więc muszą kupować w ogromnych ilościach. Jest to bardzo praktyczny prezent, który z pewnością użyje rodziców. Dzięki takiemu darowi zaoszczędzą również pieniądze.

Wystarczy zwrócić uwagę na

 • Rozmiar. Na początek odpowiednie będą pieluchy "1", a następnie "2". Ale w każdym razie lepiej jest kupić zbyt duży niż zbyt mały. Prędzej czy później dziecko dorośnie do nich;
 • względu na płeć. Istnieją pieluchy unisex, i są majtki, które biorą pod uwagę cechy anatomiczne dzieci różnych płci — dla chłopców (Pampers Active Boy Pants) i dla dziewcząt (Active Girl Pants);
 • Seria premium Premium Care jest lepsza niż seria sleep and play;
 • pieluchy mogą się różnić w obecności lub braku gumek bocznych;
 • Wskaźnik wilgotności i cięcie pępka są dostępne tylko w pieluchach dla noworodków;
 • Dla pulchnego dziecka najlepiej jest wziąć pieluchy z rozciągniętymi ściankami bocznymi.

Powyższa lista pomoże Ci wybrać prezent dla przyszłych rodziców. Prawdopodobnie się przyda i nie zostanie odkurzony na półce.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *