Co dać tacie od syna własnymi rękami

Prezenty dla ojca od syna można zrobić własnymi rękami. Prezent na stronie internetowej dla mężczyzn com oferuje wiele najciekawszych pomysłów. Każdy przedszkolak i uczeń poradzi sobie z ich realizacją! Wybierz to, co jest najlepsze dla twojego taty i proszę go.Dla każdej wersji prezentu znajdziesz szczegółowy opis krok po kroku, jak zrobić wszystko samodzielnie lub z pomocą matki.

Marmurowy kubek dla taty

Aby zrobić marmurowy kubek, będziesz potrzebował:

 • biały kubek ceramiczny,
 • długie wykałaczki lub patyczki, takie jak sushi,
 • miskę z wodą,
 • kolorowe lakiery do paznokci (odpowiednie nawet dla najtańszych, które można kupić online)
 • rękawice (można nosić rękawice do mycia naczyń lub lateks),
 • Zmywarka.

kubek marmurowy

Wlać trochę lakieru do paznokci do miski wypełnionej wodą. Następnie, za pomocą długiego kija, delikatnie wymieszaj lakiery, tworząc rozwody o różnych kolorach na powierzchni wody. Zanurzyć kubek w miejscu, w którym wylał lakier, delikatnie obracając się do pokrycia lakier osiadł na części kubka, który chcesz ozdobić.

Jest to bardzo prosta i niedroga technika dekoracyjna, która za każdym razem daje inny wynik. Okazało się pięknie!Teraz wystarczy pamiętać, aby umyć kubek ręcznie, a nie w zmywarce.

Brutalna ramka na zdjęcia dla taty

Ramka do zdjęcia lub zdjęcie śrub, nakrętek i krążków? To oryginalny pomysł na prezent dla taty od syna!

Ramka na zdjęcia

Po pierwsze, musisz pomalować naszą drewnianą ramę na czarno farbą akrylową. Po wyschnięciu farby można dodać kompozycję z samociężkami do ramy, a następnie przykleić ją za pomocą gorącego kleju. Wygląda bardzo ciekawie!

 

Statki wykonane z zimnej porcelany lub samotwardzającej się glinki polimerowej

Jeśli tata kocha statki i podróżować, możesz spróbować zrobić dekoracje z gliny, która się twardnieje.

Aby statki z gliny trzeba będzie:

 • samotwardzająca glina, którą można kupić w supermarketach w dziale papeterii lub w Internecie,
 • nić juty,
 • kolorowe ozdobne wstążki,
 • arkusz białego papieru,
 • drewniane wykałaczki,
 • Nożyczki
 • trochę wody w szkle,
 • do drukowania okrągłych wzorów, takich jak nasadka z uchwytu.

Aby zrobić dwa statki, potrzebujesz około 460 gramów gliny. Wytnij go na pół i uformuj kształt statku z jednej części, jak pokazano na poniższych zdjęciach. Delikatnie wyrównać krawędzie naszej łodzi i wygładzić glinę nasączoną w wodnym placu. Okna i linie mogą być porysowane mokrą końcówką wykałaczki, a okrągłe okna mogą na przykład stemplować czapkę uchwytu.

Dno statku powinno być płaskie i szerokie, tak aby statek był stabilny po wyschnięciu. Możemy ozdobić naszą pracę: wykałaczką do tworzenia wzorów, wklejania elementów dekoracyjnych. Gdy statek jest gotowy, przyklej wykałaczkę w środku, która będzie naszym masztem. Następnie wyciąć żagiel z białego papieru i przykleić go do masztu. Przywiąż kawałek sznurka jutowego na wierzchu i przypnij jego końce wykałaczką do nosa i rufy statku, mocując je. Z kolorowych wstążek wyciąć dekoracyjne flagi i wyciąć ich końce pod kątem lub pozostawić je proste.

Statki mogą być modyfikowane, dekorowane, a nawet malowane farbami po wyschnięciu. Jednak najpierw nasze produkty muszą leżeć przez 12-24 godziny, aby twardnieć i wysuszyć. Nie spalaj ich w piekarniku, należy je wysuszyć w temperaturze pokojowej. Do malowania można używać zwykłych lub akwareli farb.

Babeczki czekoladowe (ciasta)

Babeczki to świetny pomysł na prezent dla taty, który kocha słodycze. Możesz umieścić wszystkie składniki do gotowania w warstwach słoika, dołączyć przepis do domowej etykiety i ozdobić słoik, a następnie upiec babeczki z tatą. I można upiec siebie (pod nadzorem mojej matki) i przedstawić tacie gotowy pyszne.

Suche składniki:

 • 2 szklanki mąki
 • 2 łyżeczki proszku do pieczenia
 • 0,5 szklanki cukru trzcinowego
 • 2 łyżeczki cukru waniliowego
 • 2 łyżki szkiełka kakaowego
 • 0,5 barów ciemnej czekolady startej na tarce.

Mokre składniki: 1 jajko, 0,5 szklanki bezwodnego oleju roślinnego, 1 szklanka mleka.

Jak zrobić babeczki czekoladowe w słoiku?

Wlać suche składniki do słoika w następującej kolejności: trochę mąki, cukru trzcinowego, trochę więcej mąki, kakao, reszta mąki z proszkiem do pieczenia i cukrem waniliowym i wreszcie tartą ciemną czekoladą.

Na etykiecie możesz wziąć karton, koronkę, klej.

Na papierze napisz instrukcje: dodaj 1 jajko, 0,5 szklanki masła, 1 szklankę mleka, wymieszaj, piecz w piekarniku przez 25 minut w temperaturze 200 stopni Celsjusza.

Trumna ze skarbami

Trumna własnymi rękami to świetny pomysł na prezent dla taty od syna. Udekoruj zwykłe drewniane pudełko, malując go farbami lub wklejając różne dekoracje. Opcje dekoracji dużo, a tata z pewnością potrzebuje takiego pudełka na różne drobiazgi.

Nawiasem mówiąc, wewnątrz można umieścić kamyk ze wspólnej podróży, zdjęcie lub pocztówkę z nadrukiem i datą.

Farby akrylowe są najlepsze do barwienia drewna, a jeśli nie chcesz zostawić śladów pędzla na pudełku, użyj tylko gąbki do malowania pudełka. Nałóż farbę na pudełko forniry na zamierzonym obrazie i delikatnie pomaluj ją pieczęcią. Następnie zdejmij taśmę farby, a nasze pudełko jest gotowe.

Młotek dla taty od syna

Młotek pomalowany własnymi rękami lub wklejony pięknymi wzorami z ozdobną taśmą — to kolejny zaskakująco prosty pomysł na oryginalny i domowy prezent dla papieża. Możesz kupić nowy młotek lub użyć starego — wszystko zależy od pragnienia i możliwości.

Trochę cierpliwości — i okaże się prawdziwym arcydziełem! Możesz pogratulować tacie jego urodzin lub Dnia Ojca!

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *