Co dać swojemu synowi przez 10 lat

10 lat to okrągła data i pierwsza poważna rocznica. Co dać synowi przez 10 lat? Wybór jest ogromny. W tym wieku chłopcy są równie zainteresowani zabawkami, gadżetami i akcesoriami sportowymi. Nasza strona internetowa prezenty dla mężczyzn com przygotował wiele opcji na prezenty dla syna na 10 lat.

Prezenty edukacyjne dla syna na 10 lat

Bardzo odpowiedni prezent dla dość dorosłego młodego człowieka — niektóre rozwijające się gry lub projektanta, który daje miejsce na wyobraźnię.

 • Projektant elektroniczny. To wspaniały prezent dla 10-letniego chłopca. Projektant elektroniczny pozwala zapoznać się ze zjawiskami fizycznymi, z którymi dzieci spotykają się na co dzień w życiu codziennym i codziennym. Czajka wzbudza zainteresowanie i chęć nauczenia się czegoś nowego. Projektant szkoli umiejętności motoryczne, rozwija pamięć, pozwala uzyskać podstawową wiedzę z fizyki, energii elektrycznej, elektroniki i elektrotechniki.
 • Zestaw młodego elektryka, chemika, fizyka, inżyniera, inżyniera elektronika. Takie zestawy pozwalają dzieciom poczuć się jak prawdziwi naukowcy i wynalazcy, zrobić projekt naukowy na własną rękę, coś zrobić i coś skonstruować. Jeśli twój syn dręczy cię pytaniami "Dlaczego żarówki wypalają się? Co to jest prąd elektryczny? Jak działa odkurzacz?", zestaw bardzo starego zestawu elektryków aybany pomoże zaspokoić ciekawość. Zestaw młodych chemików da możliwość samodzielnego samodzielnego eksperymentowania i zrozumienia złożonych rzeczy. Dziecko będzie mogło samodzielnie zrobić sztuczny śnieg, stworzyć wulkan na kuchennym stole, napisać zaszyfrowany list i odczytać niewidzialne litery. To bardzo ekscytujące.
 • Prefabrykowane modele statków, samolotów. W sprzedaży znajdują się zestawy kleju, z których można zebrać dokładną kopię flagowej karacca "Santa Maria" wyprawy Columbus, chińskich śmieci, legendarnego "Titanica" lub innego historycznego statku. Możesz zaprojektować z tatą lub całą rodziną. Taka niania może zapoczątkować piękną tradycję.

Prezenty z zabawkami dla syna na 10 lat

Chłopcy w tym wieku chętnie bawią się zabawkami, ale mają już swoje nawyki, hobby. Dlatego musisz wybrać nie prymitywne maszyny do pisania, a taki prezent dla syna przez 10 lat, który polubienia dziecka i spowodować jego zainteresowanie.

 • Samochód jest w radiu. Wspaniały prezent, który każdy chłopiec poluzuje. Możesz wybrać samochód wyścigowy, model rzadkiego samochodu, sterowany radiowo helikopter lub łódź podwodną.
 • Projektant Lego. Tutaj wybór jest po prostu ogromny: pociąg pasażerski z koleją, szybkie pojazdy terenowe, wozy strażackie, potężne dinozaury i wiele innych ciekawych opcji. Chłopcy kochają projektantów. A jeśli połączysz kilka zestawów, będzie można zebrać nie tylko potężną jaszczurkę titex, ze schodów, z których Ziemia jest oderwana. Ale także zbudować swoją stację ratunkową, która stanie dużo samochodów, czekając na sygnał cos i gotowy, aby przejść na pomoc ofiarom. Kontynuacją montażu budowniczego będzie gra, w której można pokonać żywioły, stać się ratownikiem, zorganizować międzygalaktyczne wojny robotów lub stworzyć własny buldożer. Projektant rozwija umiejętności motoryczne, wyobraźnię, wyobraźnię, logiczne myślenie i koordynację ruchów. Robot Lego można sterować za pomocą tabletu za pomocą specjalnej aplikacji.
 • Radio szpiegowskie. Dzięki takiemu radiu młody zwiadowca zawsze będzie w kontakcie ze swoim partnerem. To pozwala na udostępnianie informacji niejawnych, wysyłanie wiadomości do centrum, ostrzegać znajomych o niebezpieczeństwie. Wszystko jak prawdziwi eksperci w serii szpiegowskiej i fascynujących komiksach. W arsenale każdego młodego szpiega powinno być urządzenie do słuchania, pułapka laserowa, gogle noktowizyjne i radia szpiegowskie
 • Zestaw długopisów 3D. Dzięki niemu możesz tworzyć niesamowite modele 3D, fantazjować, aby wymyślać i tworzyć modele 3D. Takie zabawki pozwalają stworzyć postać starożytnego dinozaura, model statku kosmicznego lub samochodu, zrobić dziwaczną ozdobę lub magnes na lodówce własnymi rękami. Uchwyt 3D może rysować w powietrzu i tworzyć cuda. Fascynująca niania rozwija wyobraźnię i wyobraźnię przestrzenną, pozwala tworzyć własne modele. Jedna fala ręki — i była Wieża Eiffla, trochę cierpliwości i wyobraźni — i gotowy robot-policjant. Chłopiec pokocha twój prezent.
 • Zestaw plastikowych zabawek dla zwierząt. Stają się doskonałą podstawą do gier fabularnych i pomagają poznać nazwy zwierząt.
 • Kinetyczny piasek do domu. Budowanie zamków z kinetycznego piasku to przyjemność. Piasek jest bardzo przyjemny w dotyku, więc dzieci mogą przez bardzo długi czas szturchać się w piasku i budować różne kształty.

Sportowy prezent dla syna na 10 lat

Chcesz oderwać dziecko od komputera? Naucz go uprawiać sport. Idealnym rozwiązaniem prezentu dla syna na 10 lat będzie sprzęt sportowy.

 • Rowerów. Marzenie wszystkich chłopców. Możesz wybrać rower górski, łazik do freeride i zjazd, rower kaskaderski do skoków. Dzieci rozwijają koordynację ruchów, zwinność i siłę. Wiele modeli posiada hamulce ręczne, przełączniki prędkości. Zadbaj również o kask, ochraniacze na kolana, ochraniacze na łokcie, reflektory.
 • Skuter. Oczywiście, nie zwyczajne, a najbardziej, że na nie jest sztuczka. Jest przeznaczony do jazdy na ekstremalnych łyżwach, skokach oraz do profesjonalnej i półprofesjonalną jazdy. Z tego powodu do projektu wykorzystywane są lekkie i trwałe materiały. Wybierając, musisz wziąć pod uwagę wzrost dziecka. Wysokość kierownicy powinna wynosić 3-7 centymetrów poniżej pasa. Wysoka kierownica komplikuje ćwiczenia, ale zmniejsza obciążenie pleców, co pozwala na dłuższe jazdę. Ważna jest również waga młodego zawodnika. Każdy model jest przeznaczony dla określonej wagi. W przeciwnym razie rama, koła lub inne części mogą pęknąć i spowodować obrażenia ciała.
 • Wrotki lub deskorolka. Dziś istnieją różne rodzaje deskorolki dla dzieci. Są one klasyfikowane według wymiarów i cech projektu. Najpopularniejszym modelem jest longboard z dużymi i miękkimi kołami, spiczastą przednią i podniesioną tylną częścią. Krążownik ma 4 koła i jest najbardziej odpowiedni do jazdy po ulicach miasta. Deca to szkic, w którym lekko podniesiony "ogon" jest lekko podniesiony, więc jest częściej używany dla początkujących. Streetboard i sneiboard — deskorolki do trików. Freeboard nadaje się do freestyle'u, a flubord pozwala swobodnie manewrować, ponieważ ma 14 kół.

Uniwersalne prezenty dla syna na 14 lat

 • Nowy smartfon lub tablet. Jest to uniwersalny prezent, który zadowoli każdego nastolatka.
 • Dobry zegarek. Większość chłopców lubi wielofunkcyjne nowoczesne smartwatche.
 • Licencjonowany dysk z grą komputerową lub grą na konsolę. Są drogie, więc dziecko nie kupi takiej kędzienki. Ale będę bardzo szczęśliwy, aby otrzymać prezent.
 • Oryginalna lampa 3D, na przykład, w postaci maski Dartha Vadera lub innej popularnej postaci.
 • Symulator domu. Może to być symulator wyścigów lub powietrza. Otworzy ekscytujący świat wyścigów lub wirtualnych lotów. Oszałamiająca grafika, możliwość dostosowania pogody w czasie rzeczywistym i szczegółowe renderowane kabiny słońca — wszystko to zasługuje na uwagę. To prawda, że owaszuj jest szalenie droga.
 • Lekkie kolumny muzyczne. Będą zadowolić zapalonego miłośnika muzyki i staną się przedmiotem jego dumy.
 • Parasol w postaci samurajskiego miecza katana wyglądać silny w każdej pogodzie.
 • Butelka z napojami. Wygodnie jest nosić ze sobą do szkoły, na spacery i treningi.
 • Statyw do selfie. Będzie robić zdjęcia i nagrywać filmy, umieszczać je na YouTube lub w tick-tock na swoim kanale.
 • Interaktywny T-shirt to jednocześnie kawałek odzieży i zabawna dziewka.
 • Quadcopter. Ta niania nie jest tania, ale spodoba się 100% chłopców w każdym wieku.
 • Przenośna bateria (power bank) o ciekawym kształcie. Możesz wygrawerować nazwę odbiorcy, aby stała się całkowicie wyjątkowa.
 • Oryginalny budzik z ciekawą funkcją.
 • Projektor do kina domowego, który pozwala oglądać filmy i filmy tylko na ścianie pokoju. Przekazuje obraz z Internetu lub smartfona.

Możesz również dać synowi pieniądze na 10 lat, jeśli jesteś pewien, że będzie je używać poprawnie. Na przykład, jeśli dziecko oszczędza na rowerze, którego nie można dać, przybliż swoje marzenie i uczynić je bardziej namacalnym.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *