Mieszkanie w prezencie: kiedy, komu, dlaczego

Mieszkania są nie tylko dawały babciom ich ukochane wnuki. W ostatnich latach dość często nie tanie nieruchomości są kupowane właśnie w celu dokonania miłej niespodzianki. Kiedy, komu i dlaczego? Dowiedzieliśmy się o prezentach dla mężczyzn!

Kiedy dać?

W agencjach nieruchomości powiedzieć, że mężczyźni często takie wspaniałe prezenty na święta kobiet: w dniu urodzin ukochanej lub 8 marca. A w takich przypadkach bardziej popularne są mieszkania na rynku pierwotnym, a nie na rynku wtórnym. Jeśli zdecydowałeś się również zrobić taką miłą niespodziankę, poszukaj opcji nowe budynki mogą być na miejscu. Wybór jest po prostu ogromny, wszystkie mieszkania są sprawdzone.

Komu?

Najczęściej rodzice dają mieszkanie swoim dzieciom. Większość «prezent» apartamenty są przeznaczone dla szczęśliwych nowożeńców lub wczorajszych uczniów, którzy weszli na uniwersytet.

Mężczyźni nie są najhojniejszymi darczyńcami. Oni i ich dary są na drugim miejscu. Apartamenty są kupowane zarówno dla żon, jak i kochanków. Jednak takie szczegóły często pozostają tajemnicą.

Kupują również mieszkania w podziękowaniach. Jak mówią sami darczyńcy, za cenną pomoc lub ratowanie życia.

Około takiej samej liczby mieszkań kupowanych jest na cele charytatywne. Zazwyczaj są one przeznaczone dla rodzin wielodzietnych, osób niepełnosprawnych, ofiar klęsk żywiołowych, nadzwyczajnych tragicznych wypadków, wypadków.

Czasami firmy kupują mieszkania jako prezent dla swoich pracowników. Na przykład, jeśli chcą zwabić cennego pracownika, a on mieszka w innym mieście, otrzymuje mieszkanie. A czasami z nią i samochodem. Chyba, że, oczywiście, pracownik jest naprawdę bardzo cenne.

Czasami fani kupują mieszkania jako prezent dla swoich idoli. I nie jest to takie rzadkie. Jednak w naszym kraju takie przypadki nie są szczególnie powszechne. Ale za granicą jest to dość powszechne.

Jak zachować tajemnicę i zrobić niespodziankę?

Jeśli zdecydujesz się na taką prezentację, prawdopodobnie chcesz, aby była to niespodzianka. Aby zrobić wszystko jak w amerykańskim filmie: rozciągnij klucze i uśmiechnij się skromnie. Ale ponieważ mieszkania powinny być wydawane na uzdolnionych, to są trudności. Aby zachować tajemnicę i intrygi, musisz mieć pełnomocnictwo. Druga opcja — pięknie przedstawić w kopercie certyfikat lub klucze do mieszkania w nowym budynku (na którym umowa jest podpisana), a następnie wraz z winowajcą uroczystości, aby przejść do wydania go.

Tak więc zawsze można znaleźć wyjście z sytuacji. A dzięki temu na pewno pomożesz w agencji.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *