Zorganizuj wydarzenie samodzielnie: działamy zgodnie z planem

Trudno jest zorganizować imprezę na własną rękę, ale jest to całkiem realne. Ta "samoaktywność" pozwoli zaoszczędzić przyzwoitą kwotę pieniędzy, wybrać wszystko według własnego gustu i zrobić ciekawy program. Chcesz przeprowadzić burzę mózgów i spędzić czas na poszukiwaniu? Następnie chodźmy.

Budżetu

Każde zdarzenie będzie wymagało istotnych inwestycji. Więc musisz zacząć tańczyć z pieca od kwoty, którą możesz wydać. Na wszystkich etapach planowania konieczne będzie oszacowanie. To pozwoli Ci nie zostawić gości bez tortu lub uczestników bez niezapomnianych prezentów i zorganizować wydarzenie samodzielnie.

Formacie

Wydarzenie można zorganizować samodzielnie w niemal każdym formacie. Na przykład na konferencji można wybrać format Ted lub stosy piekarnika. Urodziny do spędzenia w formie zabawy quest, karnawał zapalający, piwo lub piżamy strony.

Chcesz spróbować czegoś nowego i skutecznego? Zorganizuj warsztat lub teambuilding! Najważniejsze jest to, że wydarzenie okazało się interesujące, pouczające, niezapomniane. Otrzymasz wszystkie warunki do samodzielnego zorganizowania imprezy.

Lokalizacji

Sukces każdego wydarzenia zależy od miejsca. Wydarzenie można zorganizować samodzielnie w różnych miejscach. Należy pamiętać, że wybór i wynajem sal jest bardzo ważną misją. Czy musisz zorganizować spotkanie biznesowe blogerów, seminarium szkoleniowe lub szkolenie, prezentację nowego produktu lub kursy aktorskie? Pomoże Ci w tym wynajmie lokalu z dobrym wyposażeniem technicznym i najwygodniejszymi warunkami.Będziesz mógł zorganizować każde wydarzenie w wybranym formacie. Warsztat lub konferencja wymiany doświadczeń między pracownikami, płatne szkolenia ze szkolenia, charytatywna klasa mistrzowska z prezentacją nowych towarów — wszystkie drzwi są otwarte przed tobą.

Może być konieczne:

1. Miejsce pracy dla osób podróżujących służbowo.

Nie zapominaj, że prelegenci, wykładowcy, prelegenci i goście mogą potrzebować:

  • Wi-Fi z otwartym dostępem
  • Projektor i duży ekran (D-5 m.);
  • dedykowanej linii internetowej do wideokonferencji.

Będziesz mógł korzystać z sieci społecznościowych, prowadzić transmisje online, przeprowadzać ankiety, wchodzić w interakcje z publicznością za pośrednictwem interaktywnej na żywo.

2. Miejsce na przerwę i proces rekupera.

Nie zapomnij o krótkich przerwach na przypływ energii i zwiększoną wydajność! Na przekąski i przyjęcia herbaciane oferujemy bar z napojami bezalkoholowymi, strefę do organizacji przerwy kawowej, bufet, mini-bankiet. Goście mogą poczatkuj się i porozmawiać w nieformalnej scenerii!

3. All-inclusive na odpoczynek i pracę.

Sale powinny być wyposażone w wygodne krzesła, puofy i sofy, które mogą pomieścić wszystkich Gości. System wentylacji i klimatyzacji powinien działać w lecie.

Zadbaj o leczenie

Możesz zamówić catering i zatrudnić różnych pracowników:

  1. Szef kuchni organizuje przygotowania do imprezy, nadzoruje zakupy, monitoruje procesy technologiczne, przygotowanie i dekorację potraw. Powinien być guru swojego rzemiosła i prawdziwym wirtuozem, który może zorganizować pre-party, i uroczystą kolację na cześć rocznicy, i kolorowe przepełnione dastarkhan, i ceremonii herbaty. Przepisy szef kuchni zna na pamięć, łatwo gotuje soczyste shangi, kaczka w języku angielskim lub ryż kokosowy w języku tajskim z krewetkami. Danie od szefa kuchni będzie gwóźdź programu i z pewnością spodoba się swoim gościom!
  2. Rozwój menu jest kompleksową usługą, która obejmuje dobór potraw z uwzględnieniem koncepcji i budżetu, obliczanie zamówień i przygotowania, konsultacje w zakresie technologii. Klient może wybrać odpowiednie jedzenie na wakacje dla dzieci, zamówić dania kuchni europejskiej na bankiet lub orientalne przysmaki na imprezę. Goście mogą zamówić 1-nocne menu bankietowe lub zaprojektować menu dla kawiarni, restauracji, klubu nocnego. Wszystkie życzenia powinny być brane pod uwagę przy kompilowaniu.
  3. Zakup produktów na bankiet to proste rozwiązanie problemów. Aby kupić, musisz podać listę i wycenę. Firma cateringowa zazwyczaj współpracuje z dostawcami świeżych produktów z całego świata i może dostarczyć wszelkie przysmaki, spełnić budżet. Żywność jest dostarczana raz i w normalnym stanie. Firmy cateringowe mają własny transport, więc dostarczają dowolną ilość produktów. Możesz zamówić napoje i produkty do przygotowania przekąsek w domku lub wszystko, czego potrzebujesz do korporacyjnego bankietu.
  4. Szef kuchni do wynajęcia to usługa dla restauracji, kawiarni artystycznych, sal bankietowych, zwiedzania cateringu. Otrzymasz kucharza na zimny i gorący sklep, kombajn, grill. Po otrzymaniu dużego zamówienia, personel często nie radzi sobie z objętością, w kuchni zaczyna avral. Kucharz wykona dowolną część pracy, będzie posłuszny kierownikowi lub przejmie część organizacyjną. Na prywatne bankiety istnieje osobna kategoria do zamawiania szefa kuchni na bankiet.
  5. Potrzebujesz szefa kuchni na prywatną imprezę? Firma cateringowa zapewni specjalistom do gotowania potraw z każdej kuchni świata: wschodniej, europejskiej, rosyjskiej, tradycyjnej i egzotycznej, kucharzy do przygotowywania potraw dietetycznych. Szefowie kuchni z najwyższymi kwalifikacjami mają doświadczenie w luksusowych restauracjach. Firmy gwarantują poufność — pracownicy prywatnych stron otrzymują specjalny opis stanowiska. Zwiększona odpowiedzialność, organizacja i przygotowanie potraw zgodnie z koncepcją imprezy, zgodność z wymaganiami klienta — wszystkie życzenia zostaną wzięte pod uwagę.
  6. Kelner na wystawę, prezentacja — usługa służyć imprezom masowym. Firma cateringowa zapewni uprzejmy i uroczy młodych ludzi w klasycznej formie (biały top, czarne dno). Kelnerzy mogą serwować stoiska i podawać napoje lub przekąski. Przyciągają one uwagę gości i wzbudzają sympatię wśród odwiedzających. Firma powinna być gotowa na każdą koncepcję i powinna rozważyć wszelkie konkretne zamówienia. Profesjonalni kelnerzy będą służyć gościom na świetnym poziomie, podnoszą prestiż Twojej firmy.
  7. Kelnerzy na prywatne imprezy służą imprezom, zamkniętym imprezom, bankietom w domu: w mieszkaniu, prywatnym domu, domku, zamkniętym klubie. W nocy odbywają się imprezy kelnerskie w formie roboczej (klasycznej) lub w innych ubraniach (na życzenie klienta). Należy zagwarantować poufność, a nie rozpowszechnianie informacji, wziąć na siebie większą odpowiedzialność. Jeśli firma stale organizuje zamknięte wydarzenia, jest zaznajomiona ze wszystkimi niuansami i jest gotowa omówić każde konkretne zamówienie.

Obszary odpowiedzialności

Aby zorganizować wydarzenie samodzielnie — to nie znaczy, że trzeba ramię wszystko i ramiona lub załadować jedną osobę. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio przydzielić zadania na etapie przygotowań i podczas wydarzenia. Rozsiewaj odpowiedzialność ludzi według strefy. Na przykład ktoś jest odpowiedzialny za obszar rejestracji, ktoś za spotkanie uczestników, wykładowców, prelegentów, gości, kogoś za technikę, kogoś do cateringu, kogoś za interakcję z mediami itp.

Trudno jest zorganizować imprezę na własną rękę, ale jest to możliwe. A zaoszczędzone pieniądze można wydać na smakołyk, dobrego DJ-a, fajerwerki lub profesjonalnego prezentera.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *