Jaki kwiat dać mężczyźnie w garnku

Nasze prezenty na stronie internetowej dla mężczyzn wielokrotnie mówił, że prawdziwe macho również jak kwiaty. I wielu z nich nie odmówiłoby przyjęcia tak przyjemnego prezentu. A dziś chcemy porozmawiać o domu-2, jaki kwiat dać człowiekowi w doniczce. Oferujemy małą wycieczkę do tematu i nasz przegląd najlepszych doniczek dla mężczyzn.

Czy powinienem dawać kwiaty mężczyznom?

Przedstawiciele silniejszego seksu bardzo lubią florę. Poza tym, są one dość przesądne. Dlatego często przechowują różne maskotki, noszą ze sobą amulety. Wielu nosi w kieszeni odrapany rubel, inni — odrapaną monetę. Czwarty w drodze do biura przetarł nogę jakiegoś słonia (czyli rzeźba, pomnik). I chętnie zaakceptują wszystko, co przynosi szczęście jako dar. Zwłaszcza jeśli przynosi szczęście, poprawia sprawy finansowe, ratuje przed kryzysem upadającą firmę, poprawia życie osobiste, wzmacnia zdrowie. Jeszcze lepiej, że zwiększy swoją męską siłę.

Jaki kwiat dać mężczyźnie w doniczce? Opowiemy o tym, które odmiany lepiej kupić, dlaczego, jakie znaki są z nimi związane i jakie są z nich praktyczne korzyści.

Jaki kwiat dać mężczyźnie w garnku

  • Maksymalna bezpretensjonalna. Chyba, że, oczywiście, utrzymuje "Master Gardener" subskrypcji pod kanapą w ciągu ostatnich 10 lat.
  • Niekoniecznie kwitnące, ale piękne. Możesz wybrać croton, maranta, schefler.
  • Przynosząc szczęście, pieniądze, męską siłę, długowieczność.
  • Duża i wybitna, a nie mała nora. Wyjątek można zrobić tylko bonsai, które właściciel musi rosnąć niezależnie. Ale bądź z nim ostrożny. Lepiej kupić drzewo, które już zaczęło tworzyć kwiaciarnie, a nie goły kij.

Anthurium

Najbardziej odpowiednim kwiatem jest męskie szczęście. Według powszechnego przekonania, anthurium przynosi szczęście do płci męskiej. Ponadto pochłania nieprzyjemne zapachy emitowane przez materiały syntetyczne. Tak więc taki przydatny prezent z pewnością doceni człowieka.

Najczęściej spotykane w naszym regionie jasnoczerwone anthuriums. Ale są też białe różowe bordowy, a nawet plamiste odmiany.Sam kwiat jest jak serce. Najwyraźniej jest to związane z legendą o niefortunnej miłości przywódcy indyjskiego plemienia do pięknej dziewczyny.

Przy okazji! Nie możesz kupić anthurium samodzielnie — nie będzie to miało żadnego użytecznego efektu magicznego. Jednak, tak jak nie można kupić za pieniądze szczęścia, szczęścia i dobrego samopoczucia. Ale jeśli dasz tego przystojnego człowieka z serca — to z pewnością zadziała.

Drzewo pieniędzy

Jak sama nazwa już wskazuje, przynosi materialne samopoczucie. Jeśli grubas osiada i dobrze rośnie, ten talizman bogactwa posypuje dom złotym deszczem. Ale magowie z doświadczeniem mówią, że redsula (inna nazwa drzewa pieniędzy) najpierw muszą być aktywowane. Metoda jest jednak bardzo wątpliwa, należy rozważyć prezenty dla mężczyzn com, którzy chcą powiedzieć, co kwiat dać człowiekowi w doniczce.

Magowie i psychics polecam kradzież. I nie wszędzie, a dom jest dobrym zamożnością materialną. Musisz ukraść nie cały garnek i mały liść. I to nie tylko dlatego, że można zostać złapanym i narażonym na hańbę. To tylko pomysł.

Bezpretensjonalny do warunków hodowlanych crassula szybko rośnie. Jeśli uda Ci się wyhodować drzewo prawdziwe pieniądze z tego liścia, będziesz szczęśliwy.

Ficus

Mocna podłoga ma tajną pasję do ficus. Nie wszyscy, ale wielu jego przedstawicieli nie są przeciwni, aby uzyskać taki przystojny. Dlaczego?. Być może ficus jest tak samotny dumny jak płeć męska. Więc jeśli myślisz, który kwiat dać człowiekowi w doniczce, rozważ tę opcję.

Ale bądź ostrożny. Istnieje wiele różnych znaków związanych z ficus. Nie wiesz, który z nich twój mężczyzna już wie. Istnieje przekonanie, że z powodu ficus Benjamina człowiek staje się mściwy, chciwy. Ale Słowianie z starożytności wierzą, że roślina ta może poprawić samopoczucie rodziny. I może oczyścić energię w domu. Taki jest pogląd Chińczyków, którzy często umieszczają ficus w biurach. A potem jest znak, który zaleca umieszczenie ficus w sypialni małżeńskiej. Rzekomo ma pozytywny wpływ na relacje małżonków.

Kaktus

Najbardziej bezpretensjonalny kwiat z cierniami jest idealny dla mężczyzn o silnym charakterze. Przedstawiciele tego seksu kochają go za bezpretensjonalność — kaktus prawie nie musi się tym przejmować.

Nawet jeśli facet zapomni o kwiat na kilka miesięcy, przetrwa i wytrzyma wszystkie testy, nie uschnie. Ogólnie rzecz biorąc, kaktus jest łatwiejszy do zginania niż do wyschnięcia.

A mężczyźni lepiej wybrać nie egzotyczne kobiety z południowych szerokości geograficznych. I sprawdzone trwałe odmiany. Jest ich teraz wiele.

Bonsai

W Japonii istnieje cały kult uprawy miniaturowych drzew. Mieszkańcy kraju wschodzącego słońca mogą spędzić wiele godzin opiekując się swoimi dziwacznymi plecami w garnku. Ale bonsai wymaga szczególnej uwagi. Należy o nią dbać jako prawdziwe drzewo: śliwka, pasza, forma koronę i liście.

Ale miniaturowy ogród domowy będzie więcej niż spłacić jego właściciela. To nie tylko miło patrzeć, mogą nadal pochwalić się przed przyjaciółmi.

Istnieje sporo stylów uprawy miniaturowych drzew domowych. Korzeń na kamieniu, proste drzewo, zachowane od wiatru i szalejących elementów. Wszystko to daje ogromną przestrzeń do kreatywności. Tylko dać bonsai potrzebują małego, aby właściciel mógł go uformować według swoich upodobań.

Palm

Jeśli twój mężczyzna nie był w stanie odwiedzić gdzieś na Bahamach przez długi czas, a on marzy o raju, daj mu palmę. Starożytni Egipcjanie wierzyli, że uosabia boga Ra. Na wschodzie palma jest uważana za źródło światła słonecznego. W Afryce wierzą, że ta piękna roślina niesie pozytywną energię i daje witalność.

Możesz po prostu umieścić palmę w biurze i umieścić ją tam, gdzie właściciel zajmuje się praktykami duchowymi: pranayamą, śpiewając mantry lub jogą. Mówią, że palma będzie hojnie dzielić się energią.

Ale jest jeszcze inna opinia. Niektóre przesądy zawierają bezpośrednio przeciwieństwo informacji. Ich zwolennicy uważają, że palma wysysa energię seksualną i witalność. Ale nie przejmuj się zbytnio. Każda chata ma swoje grzechotki.

W krajach azjatyckich zostaniesz poinformowany, że palma kokosowa uczy, aby zaoszczędzić pieniądze i pomaga zaoszczędzić pieniądze. Howe daje witalność i daje optymizm. Hameronopsis pomaga mężczyznom: dać spokój moralny, spokój i pomóc rozwiązać problemy rodzinne.

Teraz już wiesz, który kwiat dać mężczyźnie w doniczce. A następnym razem na pewno porozmawiamy o tym, jakie kwiaty w ogóle nie powinny być wciągane do domu. Nie we własnym, ani w cudzym.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *