Czy dają kwiaty mężczyznom w rocznicę

Rocznica jest okrągłą datą, która jest zwykle obchodzona szczególnie wspaniale i uroczyście. A urodziny rocznicowe można bezpiecznie uznać nie tylko za 25, 50 lub 100 lat, ale także za urodziny, kiedy liczba lat żyła wielokrotnością 5. To jest 20, 30, 40 lub 45 lat — dość solidna data. Teraz pozostaje dowiedzieć się, czy jest to możliwe i czy konieczne jest, aby dać mężczyznom kwiaty na rocznicę.

Czy dają kwiaty mężczyznom w rocznicę

Kwiaciarnie mówią, że mężczyźni otrzymują kwiaty na rocznicę i przy tak uroczystych okazjach, jak oddanie ważnego projektu, ochrona doktora lub doktora, ważne odkrycie naukowe, otrzymanie nagrody za zasługi itp., ale nie dają tak, bez żadnego powodu. Jeśli po prostu iść na wieczór, aby odwiedzić na herbatę z bukietem stokrotek lub stokrotek, będzie to wyglądać co najmniej dziwnie.

Według wyników badań psychologicznych, 6 facetów na 10 są pozytywne o bukiety w ogóle. A wielu chętnie uprawia ogrody zimowe w domu, a w kraju łamią kwietniki. Dlatego, jeśli dobrze znasz jubiljara, jest to całkiem właściwe, aby przedstawić mu ciemne gladiolus, irysy, delfinium.

Jaki bukiet wybrać

Jeśli zapytasz kwiaciarnię, czy dają kwiaty mężczyznom na rocznicę, odpowie, że najważniejsze — dokonać właściwego wyboru. Kwiaty dla mężczyzny powinny być surowe i powściągliwe, solidne. Lepiej nie łamać głowy, ale po prostu wybrać w sklepie internetowym kwiat gotowy bukiet piwonii, gerbery, diantus, alstromeria, goździki.

Bukiet dla mężczyzny powinien być:

 1. Ciemne kolory, ale może z jasnymi lub jasnymi elementami.
 2. Duży, nie oburzony, nie na krótkich nogach.
 3. Nie okrągłe, ale wydłużone (pamiętaj o przymierzach dziadka Freuda).
 4. Nie za bujne.
 5. W ścisłym papierze rzemieślniczym lub zabandażowanym «sznurkiem».

Opinia samych mężczyzn

Aby dowiedzieć się prawdy, postanowiliśmy «pójść do ludzi» i przeprowadziliśmy małą ankietę. Zadaliśmy mężczyznom te pytania:

 • Czy kiedykolwiek dano ci kwiaty?
 • Czy muszę nawet dać kwiaty mężczyznom na rocznicę? Co myślisz?
 • Jeśli męski bukiet różni się od kobiecego. A jeśli tak, to co dokładnie?

Oleg:

Często dostaję bukiety. I to nie tylko na rocznicę, ale także tylko na urodziny. I zawsze cieszę się, że je przyjmuję. Jeśli sprzedawcy umieścić w nich instrukcje dotyczące opieki — byłoby wspaniale. Zawsze mam z tym problem.

Max:

Osobiście nigdy nie dano mi. Ale teraz pamiętam, jak mój kolega przyniósł luksusowy bukiet do biura. Był bardzo zadowolony. Więc jest to całkowicie właściwe. Tylko wtedy, gdy nie daje dziewczynę, a koledzy lub przyjaciele. Myślę, że takie prezenty dla mężczyzn powinny być wybierane indywidualnie. Nie sądzę, że konieczne jest, aby szukać niektórych brutalnie-męskich odmian. Ale opakowanie powinno być mniej jasne. Zgadza się.

Igor:

Nie jestem typowym męskim kwiaciarnią z doświadczeniem. Mam luksusowe klombów w pobliżu mojego domu. Dlatego każdy daje mi wszystko. Jednak częściej nie bukiety. I spróbuj przynieść gdzieś lub zamówić rzadką odmianę, aby była ekskluzywna. Ale w ogóle nie mam nic przeciwko bukietom. I myślę, że trzeba pozbyć się archaicznych uprzedzeń w tym względzie przez długi czas.

Lenya:

Nigdy nie dano mi. Ale jeśli bukiet będzie surowy i solidny, to jestem tylko dla. Brak łuków na celofanie.

Anton:

Nie lubię ich w zasadzie. Czy w ogóle dają kwiaty mężczyznom na rocznicę? Ja sam niedawno przedstawił mój ojciec przez 50 lat bardzo piękne róże bordowy z storczykami i coś innego. Był bardzo szczęśliwy. Ale on jest nieposiedmialny romantyczny.

Artem:

Kiedyś dostałem taki nieoczekiwany prezent. Było bardzo miło. Naprawdę, na początku byłem trochę zdezorientowany. W końcu nie jest to całkiem normalne. Ale potem zdałem sobie sprawę, że to było wspaniałe. I tak miły, jak coraz każdy inny prezent.

Eugene:

Nigdy tego nie robiłem. Ale nie miałbym nic przeciwko. Myślę, że trzeba podnieść coś ciemniejszego, na przykład czarne róże lub dalie. I lepiej owinąć je papierem do pakowania. To naprawdę dobry pomysł. Szczerze mówiąc, nigdy nie myślałem o tym, czy dają kwiaty ludziom na rocznicę. Ale teraz mam zamiar wziąć pod uwagę.

Wyniki ankiety

Dowiedzieliśmy się następujących informacji i podsumowaliśmy:

 • Mężczyzna może dać kwiaty na rocznicę.
 • Silna płeć nie przeszkadza, aby otrzymać taki prezent od przyjaciół lub kolegów.
 • Macho preferuje ciemne kolory samych pąków i dyskretne opakowanie czegoś takiego jak papier do pakowania.

Teraz znasz odpowiedź na pytanie, czy kwiaty są wręczane mężczyznom w rocznicę. I możesz bezpiecznie zadowolić osobę, którą szanujesz lub kochasz.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *