Jak wybrać bukiet jako prezent dla brutalnego mężczyzny

bukiet dla mężczyzn

Bukiet kwiatów jest idealnym dodatkiem do każdego prezentu. I możesz dać go odważnie każdemu człowiekowi: brutalne macho, romantyczny marzyciel, celowy przywódca. Język kwiatów już dawno zapomniany, a zasady i konwencje są prawie wymazane. Ale nadal istnieją niewypowiedziane zasady wyboru bukietu jako prezentu dla mężczyzny.

Komu dać

Możesz dać kwiaty mężczyźnie w każdym wieku. Jedyna zasada: bukiet powinien być dokładnie dodatkiem do prezentu. Niektóre kwiaty są zwyczajowo prezentować dziewczynom. Wyjątkiem jest kreatywny i chłodny bukiet, na przykład od jedzenia: słony popcorn do piwa, kosz sera z pysznym winem, bukiet barana lub krewetek, gotowane raki lub kiełbasa. Nie wątpię — twój prezent doceni. I zamówić takie niezwykłe bukiety z dostawą w Moskwie można w Internecie na stronie internetowej firmy "Fudbuget".

Jakie kwiaty dać

Męskie kwiaty są uważane za te odmiany i gatunki, które wyglądają solidnie. Na przykład dalie, chryzantemy, irysy, lilie, hortensje, zatredeschi, gladiolus — bardzo odpowiednia opcja dla silniejszej płci. Landy, mimoza, dzwony, jaskierki, forget-me-nots lepiej dać kobietom.

A jeśli chcesz naprawdę zadowolić winowajcę uroczystości, daj mu lepszy bukiet "przekąskę". Może składać się z wędzonych kiełbas, wodorostów, solonych orzechów, suchej kiełbasy, krojenia sera, cytryny, koktajlu morskiego. Ogólnie rzecz biorąc, gotowy smakołyk, do którego można dodatkowo przymocować coś gorącego. Taki bukiet dla człowieka na rocznicę może mieć również fajne imię. Na przykład te same kompozycje "Fudbucket" nazywane są bardzo kreatywnymi: "Testosteron", "101 pazurów", "Popcorn".

Kształt i skład kompozycji

Mężczyźni są bardziej odpowiednie monobooki lub kompozycje, które obejmują 1-2 rodzaje podstawowych kolorów, a reszta — wystrój na żywo. Nie zbieraj za brutalną łąkę kwiatową macho motley, składającą się z 10 odmian.

Ponadto, nie będzie całkowicie nieodpowiednie obfitość nieodpowiedni wystrój w postaci wirujących wstążek, łuki, motyle, cekiny, cyrkonie i wszystkie takie "piękności". Nie oznacza to, że musisz owinąć kwiaty w naoliwioną gazetę. Ale jasny różowy lub miękki niebieski wzór będzie co najmniej nieodpowiedni.

W formie bukiet dla mężczyzny nie powinien być zbyt obszerny, bardziej wydłużony, a nie okrągły i bujny. Nawet jeśli naprawdę chcesz przedstawić coś pochyłego, lepiej jest utemperować swoją pasję i skonsultować się z kwiaciarnią. Pomoże dokonać wyboru, za który wtedy się nie będzie się wstydził.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *