Jak wybrać kwiaty dla matki?

Nie trzeba szukać wymówki, aby zadowolić ukochaną matkę bukietem kwiatów. Piękna, jasna, egzotyczna — co dokładnie wybrać dla najpiękniejszej kobiety na świecie?

Dla uroczych, skromnych, spokojnych kobiet będzie kompozycja delikatnych stokrotek, tulipanów pastelowych odcieniach, storczyków, róż kremowych. Dla temperamentnej i energicznej pani — wyrazisty bukiet hortensji lub jasnych piwonii. I na pewno nie można się pomylić, prezentując wspaniałe róże, tak kochane przez wszystkie kobiety bez wyjątku.

Jaki bukiet wybrać

Bukiety zamówień nie jest trudne. Możesz dać matce kwiaty osobiście lub zorganizować niespodziankę, dostarczając je kurierem. W katalogu naszej strony znajduje się wiele wersji bukietów i kompozycji kwiatowych: elitarnych, prefabrykowanych, kwiatów w drewnianych pudełkach lub pudełkach, istnieją również opcje bardzo egzotycznego koloru. Utalentowane kwiaciarnie zrobią stylowe bukiety, wezmą pod uwagę wszystkie twoje życzenia. Białe róże — klasyczny dodatek do każdego prezentu, czerwony lub różowy — przyciągnie uwagę swojego właściciela w każde święto. Niezwykły prezent — figura kwiatów, stworzy świetny nastrój. A bukiet zespołu zaskoczy wspaniałą kombinacją kolorów.

Symboliczny bukiet

Mama — osoba, która daje swoją miłość, uwagę, czułość za darmo i dać jej chcą wszystkie kwiaty świata. Ale nadal, zgodnie z naszymi tradycjami, liczba kwiatów w bukiet powinien być dziwne. Na 50-lecie, dać 51 róż (w prefabrykowanym bukietem nie można stosować się do tej zasady). Jeśli twój bukiet niesie ładunek semantyczny, róże będą symbolizować twoją bezgraniczną miłość, chryzantemy — życzenie szczęścia i goździki w połączeniu z różami, liliami, stokrotkami — zdrowiem i długowiecznością.

Długowieczne bukiety

Aby utalentowany bukiet przez długi czas zadowolony z jego świeżości, trzeba przestrzegać kilku zasad przy wyborze.

  1. Cięcie łodygi powinno być zielone, w każdym przypadku suszone lub zaciemnione.
  2. Pąki są gęste z całymi płatkami.
  3. Świeżość kwiatów powie liście, pąki i łodygi bez uszkodzeń.
  4. Nie powinno być pyłku na pręcikach.
  5. Importowane kwiaty na długich łodygach zwykle nie trwają długo. Eustomy, alstroemeria, stokrotki i chryzantemy są uważane za długie wątroby.

Pamiętaj, kwiaty dla matki — nie tylko wspaniały prezent, ale także przejaw swojej miłości, opieki, uwagi! Niezależnie od bukietu dajesz, będzie to dla niej najbardziej oryginalny, najlepszy i niepowtarzalny.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *