Cygara jako prezent dla mężczyzny: jak wybrać

cygara w prezencie

Odrodzenie mody cygar, rosnąca liczba miłośników dymu i cieszyć się tym niesamowitym aromatem prawdziwego tytoniu wymownie mówi nam, że cygara mogą być idealnym prezentem dla człowieka. Będzie to ekskluzywny i bardzo nietypowy prezent. Jak je zrozumieć, jak sklasyfikować i wybrać? Ile i jak można je przechowywać?

Cygaro w prezencie

Jeśli znamy osobę, którą zamierzamy zrobić prezent i wiemy, które cygara zwykle pali, możesz po prostu kupić cały pakiet swojej ulubionej marki (na przykład cygara Montecristo https://amigo-cigarro.ru/cuba/montecristo). Wiele pudełek na prezenty to mini nawilżacze wyposażone w kremy nawilżające. Mogą być przechowywane przez pewien czas.

Jeśli smak osoby jest nam nieznany, to szukając jednego cygara w prezencie lepiej wybrać coś w aluminiowych lub szklanych wannie. Pozwalają one na przechowywanie wyrobów tytoniowych poza nawilżaczem bez utraty wilgoci.

Jeśli cygara są sprzedawane kawałek po kawałku bez opakowania, a następnie, aby chronić je przed suszeniem, aby zachować smak, sprzedawca powinien zaoferować, aby spakować swój zakup w jakimś stylowym pudełku.

Jeśli nie znamy preferencji, lepiej nie kupować czegoś losowo, aby skorzystać z profesjonalnej porady sprzedawcy. Są one zwykle dobrze zorientowane w rodzajach tytoniu i marek. Nie bój się konsultować. Dobrym prezentem może być nie tylko górny zestaw najdroższego kubańskiego Puro. Nawet przy skromnym budżecie można zmontować ciekawy zestaw z dodatkowymi akcesoriami do palenia w pięknym markowym pudełku.

Seria limitowana czy nowe marki?

Od czasu do czasu wielu producentów produkuje produkty o nazwie EDICI'N LIMITADA. Są to serie ograniczone, produkowane w ograniczonych ilościach. Wydanie takiej serii może zbiegać się ze zdarzeniem, które obejmuje konkretną osobę lub produkcją wyrobów tytoniowych. Na przykład, Turrent cygara (producenci tytoniu i właściciele największej meksykańskiej produkcji, A. Turrent), rozpoczęła nową serię produktów oznaczonych "A.Turrent 6th Generation" kilka lat temu na cześć szóstej generacji firmy rodzinnej. Limitowana edycja może być również zgodna, na przykład, na Międzynarodowy Kubański Festiwal Cygar organizowany przez Habanos SA.

Seria limitowana ma zwykle dodatkowy pierścień z oznaczeniem informującym o specjalnym wydaniu. A pudełko z limitowaną edycją jest często źródłem dumy i rzadkości dla kolekcjonera.

Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie kubańskie wyroby tytoniowe z napisem będą prezentem powitalnym dla mężczyzny. Równie cenne dla koneserów cygara Gurkha https://amigo-cigarro.ru/gurkha.

Co jest w zestawie?

Cygaro i akcesoria są zwykle sprzedawane w ozdobnym etui lub drewnianym pudełku. Zestaw może składać się z 2-3 cygar, gilotyny, zapałek lub specjalnej zapalniczki i instrukcji z informacjami o tym, jak palić ten cud, z opisem marki. Zestawy w eleganckim opakowaniu, ozdobione logo, mogą być znakomitym prezentem dla przyjaciół, partnerów biznesowych i każdego mężczyzny. Czasami w sprzedaży można znaleźć sondy, które pozwalają zapoznać się z jakąś marką, marką, serią.

Do wyjątkowych przypadków pamięci

Jeśli sprawa jest wyjątkowa, możesz zrobić pamiątkowe grawerowanie na pudełku. Gdzie jest najlepsze miejsce do grawerowania z technologią laserową? Zalecamy zakup przyjemności tytoniu w ciemnych aluminiowych rurkach lub metalowych pudełkach. Jasne grawerowanie dobrze kontrastuje z ciemnym tłem opakowania. Możesz również zrobić napis na talerzu i przykleić go do drewnianego pudełka. Lub umieścić napis na przypadku gilotyny.

Nawilżacze i akcesoria

Akcesoria do kultowego palenia — kolejny element na liście prezentów dla mężczyzn. Stylowa gilotyna, nożyczki i breakout, markowa zapalniczka lub elegancka obudowa na papierosa, popielniczka — świetny dodatek do teraźniejszości.

Bardzo ceniona dobry humidor do przechowywania cygar. Jeśli jest ozdobiony smakiem, okładziną na zewnątrz, dekoracyjnymi wstawkami i szufladami, jest to bardzo wykwintna rzecz, którą przyjemnie jest posiadać.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *