Najlepszy prezent dla obrońcy Dnia Ojczyzny — broń

Jeśli na świecie jest prawdziwie męskie święto, jest to z pewnością Dzień Obrońcy Ojczyzny. Dlatego wieczorem 22 lutego mężczyźni zasypiają w przyjemnym oczekiwaniu — rankiem 23 lutego czekają na miłe niespodzianki od pięknej połowy ludzkości. Jak nie zawieść swojego mężczyzny? Jak wybrać odpowiedni prezent na Dzień Obrońcy Ojczyzny? W rzeczywistości nie jest to wcale takie proste.

Jeśli w Sylwestra lub na urodziny twoja ulubiona "połknąć" niespodzianka w postaci swetra ręcznie dziane, ciepłe skarpetki lub zestaw perfum, to nie oczekuj od niego podobnej pobłażliwości 23 lutego, kiedy w najbardziej nieśmiały kot domu budzi dzikiego tygrysa, głodny uwolnienia adrenaliny. Męski obrońca, męski myśliwy nie jest zadowolony z kremu do golenia, a będziesz miał (co najmniej raz w roku), aby zaspokoić swoje pragnienie mocy i pokazać siłę.

Jak zrobić bukiet skarpet własnymi rękami

Prezenty dla mężczyzn na 23 lutego według horoskopu

Co dać mężczyźnie 23 lutego

Co dać mężowi 23 lutego

Co dać kolegom 23 lutego

Tradycja i nowoczesność

Tradycja dawania różnych broni pochodzi z najgłębszego starożytności — została podana jako prezent dla królów, chanów, sułtanów i królów. Nawet Indianie mieli tradycję wymiany tomahawków, które następnie zostały zakopane jako znak pojednania (stąd wyrażenie "pogrzebać topór wojny"). Ta tradycja dotarła do naszych czasów. Dawanie broni innemu człowiekowi jest znakiem najwyższego szacunku dla jego cech osobistych i biznesowych, sposobem wyrażania jego szacunku i dobrych intencji. Jednak, dając takie rzeczy istnieje wiele różnych subtelności — zarówno kulturowe i prawne.

Broń pamiątkowa

Idealnym prezentem na 23 lutego jest broń pamiątkowa. Od czasów starożytnych, dobra broń była wysoko ceniona i uważana za najlepszy prezent dla człowieka, ale dziś zastąpić broń bojową (ponieważ jej obroty są ograniczone przez prawo), przyszedł pamiątkowe bronie, wykonane jako dokładne kopie z najlepszych historycznych przykładów sztuki broni.

Ozdobne zimne bronie różnią się od ich oryginałów bojowych pewnymi ograniczeniami konstrukcyjnymi, a utwardzanie stało się ostrzem. Wysokiej jakości pamiątkowe zimne bronie są bardzo podobne do teraźniejszości, a tylko doświadczony specjalista będzie mógł dostrzec różnicę. Może to być korekt, sztylet; miecz z grawerowanie na stali; nóż myśliwski, szabla, warcaby, miecze samurajskie, sekirs, topory, buławy; Wybór jest ograniczony tylko do grubości portfela.

Nie mniej atrakcyjna i dekoracyjna broń palna — repliki broni z II wojny światowej, kopie broni automatycznej, mauzy, pistolety, ogierki, rewolwery, stare pistolety, muszkiety, karabiny, karabiny. Dla fanów egzotyki będą odpowiednie bumerangi, dla fanów gier fabularnych — kompletny strój kowbojski, w tym, oprócz broni, autentyczny kapelusz, skórzane spodnie i szeryf gwiazdy.

Romans morski

Jeśli wybrany jeden zachwyca się romansem morskim — zwróć uwagę na pamiątkowe globusy, chronometry, sekstanty, modele żaglowców, atlasy morskie, panele ścienne na tematy morskie.

Książki, katalogi, albumy

Piękne albumy — katalogi zimnej i broni palnej, książki o historii okrętów wojennych, biografie znanych generałów — to także wspaniałe prezenty na 23 lutego. Historia nie stoi w miejscu: biografia jakiegoś dowódcy — wspaniały i pouczający dar, ponieważ ten człowiek był prawdziwym wojownikiem.

Opcje pamiątek

Są firmy, które tworzą prawdziwe dzieła sztuki z MMG. Na wystawach prezentowane są na stoiskach: rewolwery i pistolety w ramach zamówień tych epok, jako model broni palnej, MMG w pudełkach na prezenty ze specjalnymi monogramami na szpilce, wzmocnione na pokrywie pudełka. Możesz kupić pistolet MMG Mauser z autentycznym tyłkiem tamtych czasów z zamówieniem w uchwycie. Wybór jest ogromny, prawda, cena problemu jest dość poważna, więc jest to prezent dla człowieka, że tak powiem, dla dość poważnych koneserów sztuki broni antycznej za pieniądze.

Ale w każdym razie, pamiętaj, że dając broń, przede wszystkim bardzo mile zaskoczyć każdego człowieka, ponieważ jest fizjologiczne powołanie każdego człowieka jest ochrona samego paleniska, za które kobieta jest odpowiedzialna. A broń jest jednym z elementów, zwłaszcza w święto Obrońcy Ojczyzny.

Krótko mówiąc, 23 lutego to dzień, w którym nawet dorośli i wąsaty chłopcy nie są przeciwni grze żołnierzom… A w przypadku pięknych pań — nie przeszkadzają!

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *