Jak świętować 23 lutego: wnętrze, prezenty dla mężczyzn, świąteczny stół

Obchody 23 lutego powinny być trudne dla mężczyzn, bez zbędnego blichtru, nie zbyt jasne. Girlandy kolorowych kulek, akcesoriów i otoczenia podkreślą patriotyzm wakacji i dadzą człowiekowi przyjemność.

Jak ozdobić wnętrze na 23 lutego

Wnętrze pokoju w stylu morskim będzie wyglądać świetnie 23 lutego. Aby to zrobić, wystrój powinien dodać niebiesko-białe paski, kotwice, muszle, żaglówki i okręty wojenne, zamiast zasłon powiesić sieć rybacką, i wzmocnić wstążki, flagi, muszle, złote kotwice papieru, kartonową kierownicę, malowane w złocie, różawia wiatrów.

Kolejna wersja wystroju wnętrz 23 lutego — za pomocą sieci maskowych i tkaniny maskującej. Na ścianach można powiesić rysunki dla dzieci z wojskowych samochodów, pistoletów, na kanapie, aby umieścić poduszki w osłonach tkaniny kamuflażu.

Kulki nie mogą po prostu powiesić, i zrobić z nich girlandy lub kwiaty. Na jeden kwiat weź pięć kulek: jedną czerwoną (lub białą) i cztery niebieskie. Niebieskie kulki nadmuchują i wiążą ze sobą, przymocowują nić, a w środku przymocowują czerwoną lub białą kulkę.

Inną opcją jest ozdobanie pokoju zdjęciami taty, dziadka, wujka i innych krewnych w mundurze wojskowym. A jeśli udekorujesz biuro, powiesić zdjęcie wszystkich swoich ludzi w mundurze wojskowym. Przestrzenną konstrukcję wnętrza można uzupełnić musicalem — jakiś hymn lub marsz, który będzie towarzyszył wakacjami.
Stroje dla dzieci i dorosłych w stylu wojskowym i morskim pomogą stworzyć dodatkową atmosferę. Są to kamizelki i niebieskie dżinsy, niebieskie suknie żeglarskie z białymi kołnierzykami i mankietami, białe berety ozdobione złotymi kotwicami.

Prezenty na 23 lutego

Spróbuj odejść od zwykłych stereotypów! Nie podawaj mężczyźnie pianki do golenia ani skarpetek. Jest mało prawdopodobne, że będzie z tego zadowolony i jest mało prawdopodobne, aby czuł się jak prawdziwy obrońca Ojczyzny. Zaproś ukochaną osobę do baru sportowego, hali bilardowej, lodowiska lub kąpieli. Wymyślić komiks straży, sprawozdanie z przygotowań przed wakacjami, sprawdź plany szturmu na sklepy — przyjdź do wszystkich zabawy i nieformalne.

Jak zrobić bukiet skarpet własnymi rękami

Prezenty dla mężczyzn na 23 lutego według horoskopu

Co dać mężczyźnie 23 lutego

Co dać mężowi 23 lutego

Co dać kolegom 23 lutego

W dzisiejszych czasach większość mężczyzn woli nie prezenty materialne. Pozytywne emocje — najlepszy męski prezent, korzyści, które teraz można kupić pod lakoniczną nazwą "bon upominkowy".

Ekstremalne prezenty

Fani mogą łaskotać nerwy" można przedstawić z bonem upominkowym do skoków spadochronowych, podróż na quadzie, wyścig do buggy. Taka niespodzianka zostanie doceniona, a adrenalina z doświadczenia przyćmi nawet najbardziej pompatyczne prezenty prezentowane wcześniej.

Prezenty dla duszy

Mniej zdesperowani towarzysze będą zachwyceni, na przykład, przyjemny relaksujący masaż tajski, lekcja nurkowania lub degustacja cygar.

Prezenty dla firmy

Proszę, twoi mężczyźni mogą być certyfikatem dla paintballa lub hokeja dla firmy. Docenią kreatywność i ucieczkę wyobraźni pomysłowych pań.

Wiele osób zastanawia się — czy dać mężczyźnie kwiaty 23 lutego? Odpowiemy — dlaczego nie?

Jakie kwiaty dać mężczyźnie?

Czy mężczyźni dają kwiaty

Jak zrobić kwiaty z pieniędzy

Jakie kwiaty należy podawać

Sztuka bukietów: dla mężczyzn, kobiet, dzieci

Pięknie zapakowany bukiet szkarłatnych goździków spodoba się twojemu odważnemu opiekunowi. Mężczyźni, zwłaszcza starsi, docenią ten piękny znak uwagi. Co więcej, teraz są usługi dostarczania kwiatów, a prezent można wręczyć uroczyście i niezwykle.

Menu na 23 lutego

23 lutego jest głównym męskim świętem roku, więc zrobimy to bez dodatków na stole. Przygotuj żeberka wieprzowe lub jagnięce marynowane w occie winnym i zieleni lub śmietanie, a następnie pieczone w piekarniku. "Field Kitchen" to również dobre rozwiązanie dla stołu wakacyjnego: gryka z gulaszem, makaron we flocie i domowe ogórki.

Pamiętaj, aby umieścić przekąski mięsne: szynka, szynka, plastry pieczonego tłuszczu boczku. Jeśli mieszkanie jest urządzone w stylu morskim, a następnie przygotować przekąski z owoców morza, a jako danie główne serwowane karpia nadziewane gryki.

I nie zapomnij o słodyczach — mężczyźni są nadal słodkie.

Spędź wakacje zabawy!

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *