Co dać mężczyźnie na Boże Narodzenie

Kartki noworoczne z rokiem świni 2019
Długa seria ferii zimowych daje wiele przyjemnych chwil. Ale jednocześnie przedstawia nam trudne zadanie wyboru prezentów. Twoja wyobraźnia już wyschła i potrzebujesz pomocy? Powiemy Ci, co dać człowiekowi na Boże Narodzenie. Oferujemy pomysły na prezenty dla mężczyzn: dla męża, ukochanej osoby, chłopaka, przyjaciela, kochanka, teścia lub teścia.

Co dać człowiekowi na Boże Narodzenie?

Boże Narodzenie to magiczne zimowe święto, jeden z najjaśniejszych i najbardziej radosnych. W tym dniu konieczne jest spełnienie najbardziej intymnych marzeń bliskich, aby zadowolić przyjaciół przyjemnym drobiazgem, dać znak uwagi. Co dać mężczyznom na Boże Narodzenie? Może być wiele opcji.

W tym dniu nie trzeba kupować pompatycznych i drogich prezentów z roszczeniem do oryginalności. Jeśli masz zamiar odwiedzić, proso zabierze ze sobą:

  • słodka świąteczna babeczka lub stollen, pachnąca cynamonem i wanilią,
  • pachnące kręcone malowane pierniki z ligaturą glazury lustrzanej,
  • puszka prezentu dobrej herbaty lub kawy,
  • jasne pudełko czekoladek.

Możesz podać:

  • Zegar stołowy kukułki,
  • fajne kalendarze z jeleniami,
  • Kubki bożonarodzeniowe,
  • Świece noworoczne i inne pamiątki z motywem bożonarodzeniowym.

Ale to są wspólne prezenty dla mężczyzn na Boże Narodzenie. Let's flesh this out. W zależności od stopnia pokrewieństwa i etapu relacji, musisz wybrać, co dać mężczyźnie na Boże Narodzenie. Oferujemy nasze pomysły.

Klawiatura do mycia komputera

klawiatura do mycia komputera

Ile kłopotów jest dostarczany tak nie w czasie rozlane na napoje klawiatury: herbata, kawa, piwo lub Coca-Cola. Nie mniej poważny problem — stale gromadzące się w brud klawiatury komputera. Ale teraz, za radą prezentów dla mężczyzn com, można rozwiązać wszystkie te problemy za jednym zamachem.

Myślisz, że powinieneś dać mężczyznę na Boże Narodzenie? Polecamy klawiaturę do mycia! Nie boi się nocnej kawy deadline i wszelkich kataklizmów.

Po prostu świetny wybór, który doceni każdego freelancera lub geeka.

Czajnik kolekcjonerski

Maszyna do czajnika kolekcjonerskiego, przybory kuchenne, serwisowe Co dać mężczyźnie na Boże Narodzenie, jeśli twój związek nie jest jeszcze bardzo blisko? Zalecamy zwrócenie uwagi na przedmioty kolekcjonerskie, które jednocześnie są dość utylitarne i użyteczne.

Na przykład czajniczek w postaci maszyny — najbardziej, że na jest ciepły prezent świąteczny. Można je podziwiać i mogą być używane do bezpośredniego celu.

Wspaniały prezent, który może być początkiem bardzo ciekawej kolekcji i hobby.

Stojak na okulary

Stojak na okularyCo dać tacie na Boże Narodzenie? Wspaniały prezent dla człowieka, który używa okularów, to stojak na okulary. Możesz wybrać kreatywne stoisko w postaci ptaka, ancous lub jakiegoś fajnego zwierzęcia.

Takie stoisko ozdobi stół i pomoże utrzymać porządek. Przypomni ci również, twoja troska i uwaga.

Kup takie stoisko jest najlepsze w Internecie. Teraz jest wielu mistrzów, którzy robią bardzo ciekawe ekskluzywne rzeczy, które nie wstydzą się używać siebie lub dać najbliższej osobie, na przykład, tata, ojciec w stanie, zaawansowany dziadek.

Ciepła dzianina

ciepła dzianina, czapka i szalikCiepły sweter, miękki wełniany szalik, kapelusz z przytulnym pomponem — ciepła dzianina najlepiej nadaje się na zimowe prezenty. Możesz zrobić małą osłonę i wybrać rękawiczki dla dwóch osób lub, na przykład, kamizelkę z Rudolphem.

Wystarczy pamiętać, że nie każdy może odpowiednio dostrzec rogaty Rudolph. Dlatego, jeśli twój mężczyzna — to jest nadal zazdrosny bez poczucia humoru, to lepiej, aby podnieść coś mniej twórczego.

Ciepła dzianina jest również dobra, ponieważ może być wiązana własnymi rękami. Jednak trzeba było zrobić to z wyprzedzeniem, a nie zacząć w ostatniej chwili robić skarpetki. Ale jeśli myślisz, co dać człowiekowi na Boże Narodzenie, to jest to świetna opcja.

Podgrzewana krata

podgrzewana krata Plaid z ogrzewaniem elektrycznym — wspaniała rzecz, należy rozważyć prezenty dla mężczyzn com. Jego zalety i właściwości: 6 poziomów temperatury, szybkie ogrzewanie, dodatkowa ciepła powierzchnia nóg, automatyczne rozłączanie (opcjonalnie w 1/3/6/12 godzin), oddychanie bardzo miękkim polarem dla wygodnego snu, elektroniczna regulacja temperatury z systemem bezpieczeństwa

Ta podgrzewana krata jest łatwa do czyszczenia, jest praktyczna i higieniczna — wymazana w maszynie do pisania w temperaturze 30 stopni C w trybie delikatnych rzeczy.

Po prostu wspaniały prezent, który przyda się zarówno w domu, jak i w kraju. Zasługuje na uwagę!

Obudowa na klawiaturę tabletu bezprzewodowego

Obudowa na klawiaturę tabletu bezprzewodowego Kolejny godny uwagi prezent dla mężczyzny na Boże Narodzenie — etui na tablet. Doskonale łączy w sobie precyzyjną ochronę ekranu z wbudowaną klawiaturą. Ba. Obudowa pozwala na bardzo wygodne osiedlenie się i drukowanie z dużą wygodą w dowolnym miejscu.

Wbudowany w ten element stojak na tablet pozwala ułożyć tablet tak, jak chcesz — pod optymalnym kątem. Dostępne są przewodowe i bezprzewodowe etui na klawiaturę. Pracują cicho i są bardzo wygodne.

Więc jeśli myślisz, co dać mężowi na Boże Narodzenie, rozważ tę opcję. Mężczyźni kochają takie fajne rzeczy. Przeczytaj także nasz artykuł Co dać mężowi na Boże Narodzenie.

Ładowarka zasilana energią słoneczną

Powerbank jest dobry, a ładowarki zasilane energią słoneczną są jeszcze lepsze. Tak ciekawa rzecz nie tylko oszczędza energię. Można go zabrać w każdej chwili na wycieczkę, do kraju, na piknik lub wędkarstwo.

Są małe ładowarki o małej mocy, która ledwo wystarcza na jeden lub dwa telefony komórkowe. I są dość obszerne, z których można ładować nawet tablet w nagłych wypadkach. Taka ładowarka zasilana energią słoneczną jest wygodna do zaczepu na plecaku podczas wędrówki lub może być po prostu umieszczona na słońcu. Buduje energię przez cały dzień. A wieczorem możesz słuchać muzyki, oglądać film na tablecie, ładować latarkę lub podłączyć przenośny ekspres do kawy, nawet jeśli najbliższy wylot znajduje się kilkadziesiąt kilometrów.

Ekspres do kawy samochodowej

ekspres do kawy samochodowej Dla kawiarenki poranek bez kawy to prawdziwa tortura. A co, jeśli jesteś w drodze? Niektórzy mogą powiedzieć, że teraz za każdym zakrętem znajduje się przydrożna kawiarnia. Ale prezenty dla mężczyzn nie zgadzają się: po pierwsze, może zaoferować coś w rodzaju "3 w 1". Po drugie, w lesie nie ma kawiarni.

Więc jeśli chcesz mieć Espresso Gdzie chcesz, to najlepiej mieć swój własny ekspres do kawy samochodu w schowku na rękawiczki. Producenci chwalą się, że przenośne ekspresy do kawy są w stanie zaparzyć kawę na równi z najlepszymi ekspresami do kawy.

Spróbujmy się upewnić, że nie kłamią?

Kapcie pokojowe

Ciepłe i serdeczne prezenty są szczególnie cenione na Boże Narodzenie. Dlatego dobrze jest wymyślić kapcie pokojowe. Możesz kupić zwykłe brutalne-męskie lub zabawne, w postaci zwierząt lub takich pazurów łap.

Kapcie pokoju mogą być podane na Boże Narodzenie do męża, ojca, dziadka, chłopaka. Nie rób takich prezentów szefowi, kochankowi, a nie szczególnie znanemu sąsiadowi lub koledze w pracy, z którym masz czysto biznesowe relacje.

Pamiętaj, że jest to prezent rodzinny dla najbliższych i najdroższych, ale nie dla nieznanych ludzi.

Słodycze

pierniki, słodycze, ciasteczka Herbatniki imbirowe, precle. malowane pierniki, stollen z rodzynkami, kandyzowanego owocu i marcepan — wszelkie słodkie prezenty przyniesie nie mniej radości niż drogie pamiątki.

Tea party w rodzinnym kręgu pozostawia bardzo przyjemny posmak i daje pozytywne emocje.

Po prostu nie zapomnij przynieść dobry nastrój i hojnie dać im wszystkich bliskich!

Zalecamy również przeczytanie:

Jak spakować prezent dla mężczyzny

Jak spakować prezent dla mężczyzny

Jak spakować t-shirt w prezencie

Jak spakować prezent na nowy rok

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *