Co dać mężowi na urodziny?

Znowu rok minął niezauważony i pojawił się problem, co dać mężowi na jego urodziny? Pospieszym, aby was uspokoić: nie jesteście sami w swoich umysłowych mękach. Dlatego nasze dary dla mężczyzn są gotowe do pomocy. Wydaje się, że znasz ukochaną osobę, taką jak twoje pięć palców. Ale to nie ułatwia. Spinning dano na jego ostatnie urodziny? Lżejszy i leżak dzień wcześniej? Czy dyżurny zestaw mat samochodowych regularnie przynosi teściową? Mamy inne pomysły!

Co dać mężowi na urodziny?

Ukochany mąż jest najbliższą osobą, o której hipotetycznie wiesz prawie wszystko. Dlatego łatwo jest wybrać prezent dla niego. Zalecamy stać się dobrą czarodziejką i spełnić marzenie ukochanej małżonki. Na przykład, możesz dać mu helikopter na sterowanie radiowe, maszynę do blasku księżyca, mini-browar lub słownik słów mater ludzi z Tumba-yumba. Czy zostanie odkurzony w szafie? Nic nie szkodzi! Ale będzie mógł pochwalić się znajomym browaru i być traktowanym do nich wlewa się do niego prawdziwy Pilzensky ze słoików. Ogólnie rzecz biorąc, szczegóły mogą być pominięte. Najważniejsze — lepiej zamiast przydatnych swetrów i spodni, aby dać coś dla duszy i z serca.

Śmieszne pamiątki

Do pamiątek wielu ma tendencyjne postawy, ponieważ wcześniej zostały one przedstawione z kolegami "na szczęście" z głupich uśmiechów i uprzejmie podniesione na trąba suszarka do włosów, alaposy kubki z napisem "Vasya dla pamięci z Kerch z miłością" i inne bezużyteczne bzdury. A teraz jest wiele fajnych gadżetów, z których bardzo łatwo jest wybrać, co dać mężowi na jego urodziny. Gruszka do boksu stołowego, budzik do strzelania, skarbonka na korki do wina — wybierz na www.dikab.ru, co lubisz, polec prezenty dla mężczyzn com.

Okulary w prezencie dla mężczyzny

Co dać mężowi na urodziny? Zalecamy wybór okularów. Eksperci twierdzą, że kolor, objętość i kształt szkła, z którego pijesz, może zmienić smak wina. Szkło jest w stanie albo podkreślić bukiet starożytnego napoju, albo, wręcz przeciwnie, zniekształcić jego smak, nie pozwalając cieszyć się nawet najlepszym winem w pełni. I z tego powodu kupowanie kieliszków do wina, soku, koniaku, whisky jako prezent dla mężczyzny — jest to bardzo trudne.

Jak wybrać odpowiednie okulary

Szklanki do soku i wody nie wymagają takich trudności, tutaj najważniejsze, aby odebrać je ze smakiem. A raczej, tak, że służą one jako dekoracja stołu i harmonizować z innymi elementami porcji. Plastik wygląda dobrze w przyrodzie, domku, przy basenie. Na świątecznym stole lepiej jest wybrać wysokie szklane okulary, można zabarwić, i można i z przezroczystego szkła. Ta opcja jest bardziej odpowiednia, jeśli zamierzasz traktować gości jasnymi sokami.

Zamierzasz kupić okulary w prezencie dla męża, posłuchaj następujących wskazówek:

Objętość okularów

W przypadku czerwonego wina idealna objętość wynosi 120-150 gramów, dla białego — 65-90 gramów. Butelka (niezlna) jest zwykle wlewa się do 8 szklanek, chociaż szklanki wypełniają się tylko trzema czwartymi objętości, jest to konieczne dla reszty szklanki wypełnionej aromatem wina.

Formularza

Dla czerwonego wina jest szklanka z wysokim przedłużony miskę na dole. W przypadku białego wina kształt jest taki sam, ale noga jest dłuższa. Kieliszki do szampana są wydłużone, wąskie, na długiej nodze. Ta forma jest używana do pęcherzyków rosną wolniej w górę. Kieliszki do koniaku lub brandy mają krótką nogę i dużą szeroką miskę, mocno zwężone do krawędzi. Do whisky kupić niskie szklanki z szerokim i grubym dnem. Wódka jest przyjemniejsza do picia z małej wąskiej szklanki.

Liczba okularów

To zależy od tego, ilu gości zwykle otrzymasz. Najczęściej dla wszystkich napojów kupić zestaw dla 12 osób. Ale są opcje dla 4 i 6 osób lub, wręcz przeciwnie, dla znacznie większej liczby osób. Ponadto sprzedają zestawy do różnych napojów. Na przykład można tam załączyć szklanki do soku i wody (highballs), kieliszki do wina, koniaku i szampana. Będą one miały formę charakterystyczną dla każdego rodzaju napoju, ale jeden kolor i rozwiązanie stylistyczne.

Zegarek na rękę w prezencie

Co dać mężowi na urodziny? Wraz z pojawieniem się telefonów komórkowych i innych nowomodnych urządzeń, zegarki na rękę stopniowo tracą swoją popularność wśród młodych ludzi, ponieważ postrzegają ten temat wyłącznie jako sposób na poznanie, który jest teraz czas. Jednak ci, którzy nadążają za najnowszymi trendami w modzie, zdecydowali się na swój styl i umiejętnie wykorzystują akcesoria wiedzą, że gustownie dobrane zegarki — to wskaźnik statusu i dobrego tonu właściciela.

Możesz podarować mężowi w sklepie internetowym lub odwiedzić salon.Ale w każdym razie do wyboru tego akcesorium należy podchodzić z maksymalną odpowiedzialnością. Lepiej wydać pieniądze raz, ale wybrać naprawdę drogie i dobre rzeczy. Aby nie popełnić błędu przy zakupie, należy wyraźnie wyobrazić sobie, gdzie najczęściej będziesz je nosić, a czasami możesz potrzebować kilku par — na każdą okazję. Tak, prawie zdecydowaliśmy, co dać mężowi na jego urodziny.

Zegarek jest dość kapryśną ozdobą w tym sensie, że wymaga pełnej zgodności z wydarzeniem, na którym są zakładane. Jednak męskie zegarki na rękę nie wymagają tak ścisłej różnorodności. Styliści twierdzą, że wystarczy, aby człowiek miał tylko dwie godziny. Pożądane jest, aby były to modele klasycznego i sportowego kierunku. Pierwszy z nich można nosić codziennie, w tym spotkania biznesowe i zajęcia rozrywkowe. Ale sport, musi wytrzymać różne ekstremalne warunki, tak aby można je było nosić na siłowni, a nie zdejmować ich podczas aktywnego odpoczynku.

Jeśli chodzi o kobiety, wybór dla nich nie ogranicza się do kilku modeli, ponieważ panie są pod wrażeniem takiego akcesorium, a dla nich — nie jest to banalny sposób, aby nauczyć się czasu, ponieważ zegarki damskie w stylu i designie są bardzo wieloaspektowe. Różnią się one kolorem i stylem działania: rozmiar, jakość paska i korpusu, mechanizm. Często kobiety dokonują wyboru, kierując się nie tyle okazjią, ale stylem ubioru, z którym planują nosić zegarek.

Markowe zegarki znanych producentów, z których jedna nazwa jest niewątpliwym gwarantem jakości produktów, są bardzo popularne. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie, co dać mężowi na jego urodziny.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *