Oryginalne prezenty dla mężczyzn: co wybrać?

Robienie prezentów jest miłe, jeszcze ładniejsze, aby usłyszeć szczere słowa wdzięczności i obserwować, jak twarz sprawcy uroczystości świeci się promiennym uśmiechem. Ale wybór … ta część procesu jest często najtrudniejsza i żmudna. Czasami chcesz zadowolić oryginalnego człowieka prezent, dać coś specjalnego i niesamowite. Co robić? Nie panikuj, wybór oryginalnych prezentów dla mężczyzn nie jest tak mały, jak się wydaje, wystarczy być kreatywnym i wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, takie jak status i preferencje gratulacyjne. Oferujemy naszą listę oryginalnych pomysłów na "prezent"

Oryginalna funkcjonalność

 • Jeśli człowiek nie wyobraża sobie dnia bez komputera, możesz przedstawić mu oryginalny podgrzewany kubek na bazie USB.
 • Koneserów podróży z aparatem będzie jak kubek-termos w postaci obiektywu.
 • Fan piłki nożnej z pewnością doceni budzik z projektem piłki nożnej.
 • Możesz zamówić w Internecie formularze na lód w postaci uśmiechów.
 • W zimowy wieczór, kapcie ogrzewania będzie ciepło.
 • Oryginalny prezent dla mężczyzny — dysk flash, który wygląda jak naturalny korek.
 • Zabawa i niezwykły wygląd oryginalny prezent dla mężczyzny — jasny kwadratowy parasol.
 • Właściwą rzeczą do zrobienia jest książka skrytka.
 • Fajnie jest dostać uchwyt na pięść na ołówki.
 • "Rozmowa" album fotograficzny wygląda bardzo imponująco.

Nadal istnieje wiele niesamowitych wersji oryginalnych prezentów dla mężczyzn. Takie niezwykłe, ale funkcjonalne rzeczy rozjaśnią szare codzienne życie i pozwolą ci wykazać się troską.

Zabawne i niezwykłe

Kreatywne i oryginalne prezenty to ogromna różnorodność:

 • kalendarze magnetyczne ze wskaźnikiem nastroju,
 • popielniczki kaszel,
 • żucie skarbonek,
 • odkurzacze klawiaturowe,
 • zaskakuje efektem zaskoczenia i innych zabawnych rzeczy.

Możesz wybrać wszystko, ale tylko upewniając się, że kolega, przyjaciel lub krewny z poczuciem humoru jest w porządku, a fajny prezent będzie postrzegany odpowiednio i nie będzie powodem do obrazy.

Pyszny romans: Gwiazda z jego imieniem

Nie trzeba wiele mówić o kwiatach, perfumach, słodyczach, miękkich zabawkach i krawatach — te oryginalne prezenty dla mężczyzn już prowadzą, a zaskoczenie ich bliskich jest naprawdę trudne. Zdając sobie z tego sprawę, kobiety wzdychają ze smutkiem słowami: "Nie mogę dostać gwiazdy z nieba". Nie ma sposobu, aby go zdobyć, ale dać go do ciebie jest całkiem. I to nie jest żart, dziś naprawdę jest możliwość kupna gwiazdy i nazwania jej imieniem bliskiej osoby, na przykład ukochanego mężczyzny. Pozostaje tylko przedstawić certyfikat potwierdzający fakt zaskakującego nabycia, a mapa gwiaździstego nieba z oznaczeniem miejsca, w którym gwiazda będzie świecić przez miliony lat.

Jest to wspaniały i oryginalny prezent dla każdej uroczystości, na przykład na urodziny, ślub lub rocznicę, ponieważ nie każdy może pochwalić się takim "niebiańskim" dziedzictwem. Nawiasem mówiąc, mężczyźni mogą być znacznie bardziej romantykami, więc taki oryginalny prezent dla mężczyzny przyjemnie zaskoczy wielu członków silniejszego seksu. A teraz nadszedł czas, aby rozpocząć przygotowania do ferii zimowych, i znowu jest problem — prezenty na nowy rok. Można go rozwiązać bardzo prosto.

Wrażenie prezentu

Ponadto niewiele osób pamięta o prezentacjach-wrażeniach. Dlaczego nie dać osobie klasy mistrzowskiej tańca, spacer na koniu lub żagle, certyfikat na wspólną wizytę w spa zabiegi lub ceremonii herbaty. Pozytywne emocje są gwarantowane.

Oryginalny prezent urodzinowy dla mężczyzny

Co roku w przeddzień święta większość pięknej połowy ludzkości zadaje to samo pytanie: "Co dać najdroższym swoim mężczyznom (czy to mężowi, przyjacielowi, bratu, tacie, facetowi itp.)? Nasi podarki-dlya-muzhchin.com nie na próżno mówili o tym z góry, ponieważ lepiej myśleć i przygotowywać się, niż zamiatać półki resztek lub patrzeć w wnętrzu szafy coś zaśmieconego.

Wybierając oryginalny prezent dla mężczyzny na jego urodziny powinien kierować się tym, że nie musi być strasznie drogi, najważniejszą rzeczą jest to, że prezent powinien być wykonany z serca. Ponieważ prawdziwie kochająca osoba doceni nie wysoki koszt oryginalnego prezentu, ale ile wysiłku włożyłeś w to, ile wysiłku i czasu spędziłeś, aby wybrać lub stworzyć niespodziankę. Również przedstawiciele silniejszej płci z pewnością będą zainteresowani ekskluzywnymi, oryginalnymi prezentami, dzięki którym będą wyróżniać się na tle innych (ponieważ nie można kwestionować faktu, że każdy człowiek chce być wyjątkowy, wyjątkowy).

Wszystkie prezenty można podzielić na praktyczne i romantyczne, a na pewno trzeba skupić się na smaku i preferencjach osoby, do której dar jest przeznaczony.

Śmieszne i oryginalne prezenty dla mężczyzn na urodziny

Według statystyk, a ona, jak wiecie, przyjaciółka uparta, przedstawicielka słabej połowy ludzkości, jedną z głównych męskich cnót uważa za musujące poczucie humoru. Wesoły, optymistyczny dżentelmen — czy to nie sen?! Ale nawet jeśli natura pozbawiła niektórych przedstawicieli silniejszego seksu o tak pięknej jakości, nie oznacza to, że życie powinno być nieudolne. Wierzymy, że poczucie humoru może być pielęgnowane, wystarczy stworzyć pożywkę dla dowcipu i stale karmić go z zewnątrz. A potem nawet najsmutniejszy chrząknięcie ma wszystkie szanse na radość i śmiech. Jak dokładnie karmić? To bardzo proste. Szczere uśmiechy, dyskretne dowcipy, anegdoty, komedie i, oczywiście, śmieszne i na pewno oryginalne prezenty!

Tak, są. Pomyślcie tylko, co zamieniliśmy w wspaniałą tradycję dawania? W codziennych rzeczach z nudnym hasłem "Wszystko w domu będzie przydatne", w banalnych torebkach, torbach, swetrach i t-shirtach? Więc do skarpetek niedaleko (to naprawdę wspaniały prezent — roczny zapas skarpet)…

Ale głównym celem teraźniejszości jest to, co? Poprawne! Przynieś radość, radość i przyjemność.

Nie, nie wzywamy do zakupu czegoś zabawnego, ale absolutnie niepotrzebnego. Mężczyźni są nadal praktycznymi ludźmi i nie akceptują marnotrawstwa pieniędzy na różne drobiazgi. Ale, wierzcie mi, mieszanka wyobraźni i korzyści jest nie tylko możliwe, ale także bardzo udane, a zwłaszcza dotyczy wyboru prezentacji.

 1. Oryginalny prezent będzie romantyczne kupony-pragnienia (projekt mogą wykonywać niezależnie, zwłaszcza będzie to z możliwością posiadania komputera), które twój człowiek będzie mógł używać przez rok. Pragnienia mogą być zupełnie inne (chodzenie do restauracji, intymny taniec, kolacja przy świecach itp.). Pamiętaj jednak, że po prostu musisz spełnić swoje obiecane życzenie.
 2. Wesoła osoba z pewnością będzie zadowolona z czegoś zabawnego i zabawnego. Mogą to być t-shirty z gagami lub drobiazgi."
 3. Tak, masz zamiar przedstawić jako prezent urodzinowy dla człowieka dość zwykły notatnik. Nie kłócimy się, w arsenale biznesmena coś koniecznego i właściwego. Cóż, jeśli zdywersyfikujesz klasyczny wybór oryginalnego i stylowego notebooka z serii "Kolekcjoner broni" z granatem na okładce (wygląda, nawiasem mówiąc, całkiem realistycznie i bardzo imponująco), taki prezent z pewnością zapamiętany jest na długo!
 4. Lub tutaj, opcja z podpowiedzią do swojego ulubionego — cufflink-compass. Gdziekolwiek twój człowiek płozy, zawsze będzie w stanie zorientować się i znaleźć drogę do domu na wbudowanych cufflinks miniaturowe kompasy.
 5. Czy uważasz, że osoba, do której wybierasz teraźniejszość, ma już wszystko? Wierzcie mi, on nie ma jeszcze dżentelmeńskiej podstaw! Stal nierdzewna, drogie opakowanie prezentowe — stylowy wybór z dobroduszną ironią. Myślę, że każdy znajdzie użycie takiej fajnej rzeczy.
 6. I wreszcie, jeśli nadal nie można zrobić bez elementów garderoby, dać człowiekowi T-shirt, ale tylko z pieprzem — jakiś zabawny napis jak "Nie jestem leniwy, jestem energooszczędny", "Hate Poniedziałki" czy coś w tym stylu. Każda osoba może odebrać osobiste hasło, które z powodzeniem podkreśla cechy jego charakteru. I z humorem, i z sensem!

Mamy nadzieję, że korzystając z tych wskazówek, nie będziesz torturować się zbyt długo z pytaniem: "Jaki jest oryginalny prezent dla człowieka na jego urodziny?", i będziesz mógł wybrać najbardziej odpowiedni prezent dla swojego mężczyzny.

Postanowiłeś dać ukochanej romantyczny oryginalny prezent? Następnie możesz użyć tych pomysłów:

Wspólna kąpiel ze świecami, pachnąca pianka, butelka zimnego szampana i owoców. Oczywiście do pięknej muzyki.

Możesz kupić (lub lepiej upiec własnymi rękami) ciasto lub ciasto, wykonać na nim piękny napis-gratulacje z okazji twoich urodzin.

Elegancki oryginalny prezent dla mężczyzny będzie taniec-striptiz w swoim wykonaniu. Aby to zrobić, należy kupić piękną bieliznę, pończochy, makijaż i odebrać odpowiednią muzykę.

Praktyczne (przydatne) prezenty obejmują:

 • Niektóre nowe urządzenie do jego komputera. Na przykład może to być urządzenie USB (lampa błyskowa). Aby nadać temu prezentowi oryginalny format, w specjalistycznym sklepie przenieś do niego swoje zdjęcie. Możesz również zaprezentować piękny film o miłości i obejrzeć go razem.
 • Kilka sesji masażu ogólnego wykonywanego przez profesjonalnego masażystę. Z takiego oryginalnego prezentu rzadko ktoś odmawia.
 • Jeśli twój mężczyzna od dawna chciał odwiedzić siłownię, ale nadal nie ma czasu, aby poradzić sobie z tym problemem, możesz dać mu abonament na wizytę w siłowni lub basenie (sauna). Możesz również dać swoje ulubione wycieczki do kręgielni i utrzymać go w towarzystwie.
 • Warto pomyśleć o hobby mężczyzn. Niezapomnianym prezentem dla niego będzie jazda gokartami, skuterami, lataniem lotnią itp.
 • Dzięki rozwojowi nowoczesnej technologii, można zrobić doskonały wyjątkowy i oryginalny prezent dla mężczyzny. Może to być poduszka lub kubek ze zdjęciem lub T-shirt z fajnym obrazem lub napisem.
 • Man-stay-in-house z pewnością doceni ciepły szlafrok, przytulną kratę.
 • Miłośnicy piwa będą zachwyceni kieliszkami do piwa (lub innych alkoholi — w zależności od gustu mężczyzny).
 • Biznesmen przy okazji będzie torebka, torba na laptopa, bizneswoman, itp.
 • Oczywiście wiele przydatnych prezentów kontynuuje wodę toaletową, elektryczną maszynkę do golenia, zestaw maszynek do golenia. Jeśli wybierzesz prezent dla współmałżonka, bardziej przydatne będzie pakowanie par na skarpetkach dobrej jakości 10-15, w tym samym kolorze (znacznie skróci to czas ich układania po następnym praniu).

Jednak nie zapomnij o najważniejszej rzeczy: ważne jest nie tyle prezent, co uwaga.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *