Co dać zięcia na wakacje

1

W miarę zbliżania się wakacji całkowicie tracimy sen i apetyt. Co dać zięcia, niż zadowolić nowego lub wieloletniego członka rodziny, jak mu pogratulować? Nasza strona internetowa przedstawia dla mężczyzn — prawdziwy ekspert w tych kwestiach. Dlatego przygotowaliśmy ci, aby pomóc Ci artykuł o tym, co dać zięcia na jego urodziny, nowy rok, 23 lutego lub inne wakacje.
Jak wybrać prezent dla zięcia

Nie dowiedziałeś się jeszcze wszystkiego o uzależnieniach zięcia i wątpisz, czy wybredny krewny będzie musiał spróbować teraźniejszości? Następnie przejdź do zwiedzania z córką! Jeśli nie będzie takiej możliwości, będziemy musieli działać samodzielnie. Oferujemy zapoznanie się z głównymi zasadami wyboru prezentu dla zięcia.

 • Na pewno zadowolisz swojego zięcia, jeśli dasz mu coś związanego z jego hobby i hobby;
 • Możesz dać swojemu zięcia coś pożytecznego, ale że był przeznaczony dla niego osobiście, na przykład, magnetofon samochodowy;
 • Z pewnością zięć nie zrezygnują z daru gospodarczego, chyba że, oczywiście, jest leniwy i kłamie;
 • Mężczyźni kochają prezenty sportowe, więc nie można się pomylić, jeśli dasz mu dobry putter;
 • Napoje alkoholowe mogą być również podane, ale taki prezent może nie zatwierdzić córkę;
 • Biżuteria jest rozpieszczająca, ale cholernie przyjemna;
 • Dobrym darem będzie każda rzecz, którą zięć będzie używał z synem. Może to być narodowy model samolotu lub gry planszowej.

Jakie dary nie powinny być wręczane zięciowi

Istnieją prezenty, które są bardziej poprawne, aby nazwać tabu. Wyekwtrzymasz je z listy, aby nie wpaść w kłopoty.

 • Nie podawaj zbyt wiele prezentów ekonomicznych, na przykład odkurzacza lub sokowirówki;
 • Nie prezentuj swoich zięć ubrania lub buty, jeśli nie jesteś pewien, że odgadniesz rozmiar;
 • Nie podawaj zięcia dla niepalących cygara lub niepicia — alkoholu;
 • Czasami prezenty mogą umieścić osobę w trudnej sytuacji — jeśli są zbyt drogie i nie może ci podziękować w odpowiedniku. Pamiętaj o tej chwili;
 • Dar nie powinien przypominać zięciom o jego wadach — jest niegrzeczny. Na przykład, jeśli powiedziałeś swojemu zięciowi, że jest zbyt pełny, nie musisz podawać symulatora, masażysty na brzuch lub członkostwa w siłowni.

Co dać swojemu zięcia na jego urodziny

W dniu urodzin zwyczajowo dajesz drogie prezenty, ponieważ jest to osobiste święto i zdarza się to tylko raz w roku. Możesz dać zięcia termos do połowów zimowych, zestaw narzędzi, dobry zegarek, kratę, ciekawą książkę. Gadżety — dość godny prezent urodzinowy. Elektroniczny czytnik, tablet, laptop, auto-rejestracja w samochodzie — to wszystko też pójdzie. Ale telefon prawdopodobnie nie będzie całkiem odpowiedni. No chyba, że dasz iPhone'a, który niedawno wyszedł.

Co dać swojemu zięciem na Nowy Rok

W Sylwestra możesz zrobić i skromniejszy prezent niż urodziny — musisz dać prezenty wszystkim członkom rodziny. Dlatego jest to całkiem odpowiednia gra stołowa, zestaw piwa, dobra koszula lub krawat. Tradycyjne prezenty noworoczne — ciepłe rzeczy, na przykład dobre rękawice snowboardowe, szalik, sweter. Skarpetki i majtki są zbyt intymne, więc zostaw to lepiej mieć taki pomysł. Kawiarenka można przedstawić z dobrą kawą i słodyczami — ciasteczkami, pastą czekoladową, chłodno zamkniętymi suszonymi owocami w zestawie prezentowym. Tylko upewnij się, że prezent nie jest od razu spożywane przez innych członków rodziny — wtedy każdy musi dać coś pysznego.

Co dać swojemu zięciem 23 lutego

23 lutego możesz wręczyć swojemu zięciowi organizatora samochodu, torebkę lub bizneswoman, torbę. I można kupić, na przykład, łańcuchy do samochodu, jeśli okresowo dzierga w śniegu i wzywa, aby przyjść i wyciągnąć go na jeep lub ciągnik. Trudno podać tradycyjną piankę do golenia, ale można zadowolić zięcia drogimi perfumami. Ale powinieneś wiedzieć dokładnie, czego używa. I nie kupuj perfum w przejeździe metra — nieudany pomysł.

Co dać zięcia dzień

W kalendarzu jest dzień teściowej, ale nikt nie przewiduje dnia jego zięcia. Dyskryminacji. Ale na karnawał jest wspaniała okazja, aby jeszcze pocić się jego zięć. W środę w tłustym tygodniu zięć przychodzi do swojej teściowej na naleśniki. A ona płaci mu wizytę powrotną w piątek. Specjalne prezenty nie są tutaj, ale można wymienić małe pamiątki. Co dać swojemu zięcia? Nic. Możesz mieć miód w pięknym garnku, domowe ciasteczka, pachnący dżem truskawkowy, dobrą herbatę lub kawę.

Mamy nadzieję, że porady naszej strony internetowej podarki-dlya-muzhchin.com pomogą Ci wybrać prezent dla zięcia i pokazać swoją lokalizację teraz bardzo bliski krewny.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *