Jak zrobić bukiet skarpet własnymi rękami

Bez kwiatów i wakacje nie jest święto. Dokładniej, bez bukietu. Ale co będzie wykonane z tego bukietu — to już zależy od twojej wyobraźni. Skarpetki mogą wyglądać nie gorzej, ale znacznie lepiej niż prawdziwe. I mają wiele zalet. Taki bukiet nigdy nie uschnie, osoba, którą dasz, będzie mogła uszczypnąć z niego na skarpetkach i podziwiać dalej. Żarty są żartami, ale bardzo przydatne jest nauczenie się tworzenia tak kreatywnego bukietu skarpet własnymi rękami. Możemy kupić gotowe prezenty dla mężczyzn http://podarki-dlya-muzhchin.com/. Ale gdzie do nich przed bukiet skarpetek! Nauczymy się zrobić bukiet dla mężczyzny, dziecka lub dziewczyny. Zasada jest taka sama, nasza strona internetowa przygotowała trzy kursy mistrzowskie na temat sztuki skarpety-bukiet. Bukiet skarpet — wielki prezent dla mężczyzny 23 lutego lub Walentynki.

Jak zrobić bukiet skarpet własnymi rękami

Potrzebujemy skarpet, słomy koktajlowej lub drewnianych patyków, prasowanego zielonego papieru i kolorowej szkockiej lub taśmy. Liście można kupić w sklepie do robótek ręcznych lub wykonane własnymi rękami. Liście z tkaniny lub papieru będą pasować.

bukiet skarpetek

Weź skarpetę, przekręć ją w ciasną rolkę i wykreuj się z jednej krawędzi, aby uzyskać kwiat. Skręć tak, że środek był dłuższy niż płatki.

bukiet skarpetek

Teraz w gotowym kwiatku umieścić słomkę koktajlową i szczelnie owinąć taśmę, aby pączek nie ślizgał się po łodydze. Lepiej jest wziąć zielone kije, aby nie owijać ich kolorowym papierem. Jest to dość złożony etap, czasochłonny. Jeśli słoma jest zielona, nie musisz jej owijać. Teraz wystarczy tylko dołączyć liście do łodygi i możesz umieścić bukiet w koszu.

Druga klasa mistrzowska to bukiet skarpet dla mężczyzny. Wszystkie te same działania i nic skomplikowanego. Następnie możesz dołączyć kwiaty na tej samej słomce.

bukiet skarpetek

Kolejny bukiet skarpetek dla mężczyzny z rękami. Aby zapiąć skarpetki kwiaty będą zwykłe angielskie szpilki. Weź dowolną liczbę skarpet, słomy i szpilki. Potrzebujemy wstążki do dekoracji wazonu.

bukiet skarpetek

Rozłóż pierwszą skarpetkę na stole, jak pokazano na zdjęciu.

bukiet skarpetek

Od strony gumki zgin jedną krawędź i zacznij dokręcać skarpetę w rolce.

bukiet skarpetek

Skręcaj nie równomiernie, ale tak, że środek pozostał dłuższy niż płatki.

7

Gdy kwiat jest gotowy ze skarpety, przecinamy krawędź szpilką, aby się nie rozwijała.

8

Wkładamy do kwiatu słomkę koktajlową lub plastikowy kij (odpowiedni i drewniany). I umieścić kwiaty w wazonie.

bukiet skarpetek

Wypełnij wazon szczelnie skarpetkami, aby nie widać szpilek. Udekoruj wazon szmatką lub wstążką.

bukiet skarpetek

Zasada tworzenia bukiet skarpet jest jasne, a następnie — kwestia technologii. Po raz pierwszy może nie działać, więc trzeba trenować. Bukiet skarpetek można dać mężczyźnie na każde wakacje. Po prostu nie rób takich prezentów nieznanemu mężczyźnie lub, na przykład, pracownikowi. Skarpety — coś dość intymne, więc można dać je tylko do bliskich. Do dekoracji można użyć wazonu, pięknie zdobionego pudełka, a nawet wiadra. Nie dziesięć litrów, ale dziecko.

bukiet skarpetek

Możesz dodać dodatkowe piękno małych sztucznych kwiatów i zieleni. To będzie ładny wystrój.

bukiet skarpetek

Kwiaty w dolarach — dość godny i materialny prezent. Skarpety mogą być podejmowane monochromatyczne, kilka kolorów, lub w paski, w diament.

bukiet skarpetek

Bardzo piękne bukiety uzyskuje się przez skarpetki damskie i dziecięce. "Umieść" je w koronie na kwiaty i udekoruj welonem.

14

Ponadto możesz związać wason satynową wstążką.

15

Możesz ozdobić bukiet kolorowym papierem, motyle wykonane z jasnej tkaniny.

16

Dla dziecka uzupełnij prezent zabawkami.

17

Kwiaty można uzupełnić dużymi perłowymi koralikami.

18

Oryginalny bukiet skarpet to świetny prezent. Pokaż swoją wyobraźnię i proszę bliskich.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *