Akcesoria barowe: bar domowy w prezencie dla mężczyzny

Bar w domu to nie tylko bar z wysokimi krzesłami. Pisaliśmy już o mini barach na prezent, a teraz porozmawiajmy o tym, jakie akcesoria są potrzebne do baru. Możesz zebrać cały arsenał, na który musisz przydzielić całą szafę, ale jeśli bar w domu nie jest, nie jest to bardzo wygodne. Jeśli sztuka barowa jest tylko hobby człowieka, któremu od czasu do czasu oddaje, można zrobić i minimalny zestaw akcesoriów do domowego baru. Nasze męskie prezenty powiedzą Ci, co dać mężowi, pomocnikowi lub ulubionemu facetowi.

Jakie akcesoria do prętów są potrzebne

Tak, postanowiłeś dać bar prezent lub uzupełnić istniejące niezbędne akcesoria. Napoje można odebrać samodzielnie, w sieci znajduje się wiele przepisów na koktajle. Wymienimy najbardziej niezbędne akcesoria, które są niezbędne na początek.

20

Shaker do domowego baru to mała szklanka z pokrywką, w której barman trzęsie składnikami na koktajl lodowy. W shakerze z wytrząsarką można łatwo mieszać wszystko, nawet śmietanę z alkoholem. Napój jest nie tylko mieszany z jednorodnością w shakerze, ale także chłodzony kostkami lodu. Lepiej jest kupić shaker ze stali nierdzewnej — jest to najbardziej praktyczne i wygodne.

21

Madeler to nasz zwykły tłuczek do pocierania mięty lub świeżych jagód na koktajle. Ale barman nie potrzebuje zaprawy — wszystko jest wcierane w szybę. Lepiej jest dać człowiekowi nie całkowicie żelazko, które może przypadkowo rozbić szkło, ale albo żelazko z plastikową końcówką, albo drewniane. ale drewniany zmieni kolor w czasie z soku jagodowego i mięty zieleni (lub melis).

22

Steiner jest taki fantazyjny sitko. Służy do filtrowania gotowego koktajlu podczas wlewania go do szklanki. Steiner posiada liście mięty, kawałki lub skórki z cytryny lub limonki i lód. A lód nie trzęsie wszystkim, ale tylko dużymi kawałkami, które wybrzuszałeś w shakerze.

23

Jigger jest szkłem pomiarowym. Ale barman mierzy ilość każdego składnika nie przez ryż i gramy, ale po prostu przez jigger. Jigger jest miarą dwukierunkową. Jedna część jest większa, a druga mniejsza. W sprzedaży są amerykańskie i europejskie jiggers. Różnią się one objętością. W amerykańskiej objętości kubków 40 i 20 ml, a w europie — 50 i 25 ml.

24

Szczypce do lodu. To bardzo jasne. Jeśli nie ma szczypiec, możesz zrobić łyżką. Ale wygodniej jest wziąć zmiażdżony lód z takimi szczypcami i z wdziękiem wrzucić w shaker lub okulary.

25

Łyżka barowa — uniwersalny element inwentarza, wielofunkcyjna rzecz. Służy do mieszania składników, wlać składniki do warstw, jeśli nie należy ich mieszać (wlać należy ostrożnie na łyżkę). Na uchwycie może być taki dysk-szkodnik, który zastępuje pełnoprawnego Madelera. Kolejna łyżka może zmierzyć składniki (może pomieścić 4-5 ml).

33

Formy lodowe. Każdy lód nadaje się do shakera. Najważniejsze — że jest świeży, a nie zamrożony w zamrażarce wraz z kurczakiem i morszczem. I taki piękny lód jak "Titannik" — tylko dla otoczenia. Takie formy lodowe można zamówić w naszym sklepie z prezentami dla mężczyzn.

27

Highball Glass — nawet wysokie szkło, to się nazywa highball. Nadaje się do wszelkich koktajli, które są pijane w takich ilościach. Można pić koktajle z sodą, minerałem, sokiem. Z niego można pić i po prostu sok lub koktajl bezalkoholowy.

28

Old Fashion — i kieliszek i koktajl. Z tak szerokiego i niskiego szkła można pić gin, whisky, brandy. Zazwyczaj do szkła dodaje się lód lub kamienie whisky. Szkło powinno być pojemne, a jego dno — grube. Koktajle takie jak "boom tequili" i inne boomy lepiej zrobić w takim szkle.

29

Strzał nie jest zbiornikiem, ale szklanką. Stos. Strzał — kieliszek do strzałów, czyli do napojów. którzy piją w salwie. jednym łykiem. Słynny "B-52" i wiele innych napojów serwowane są w kadrze.

30

Martini glass — kieliszek do martini i koktajli, takich jak "Daiquiri" (wszelkiego rodzaju), "Cosmopolitan. Długa noga, stożkowy kształt miski — warunek wstępny, ponieważ taki napój koktajlowy powoli, ale nie musi się ogrzać w rękach, jak koniak. Aromat, który już wydziela ze względu na kształt.

31

Szkło do piwa, prawdopodobnie, i nie trzeba przedstawiać. I tak jest jasne, co i jak z niego pić. Rozmiar zależy od Twojego uznania. Ktoś lubi gorętsze, czyli więcej, a ktoś jest zadowolony z małych dawek do odwetu. Polecamy nasze szklanki w zestawie piwa i nie tylko tutaj.

Możesz również dodać blender do domowego baru za pomocą blendera śmietankowego. Będzie więcej przydatnych mat gumowych, rurek i parasoli dla otoczenia. Ale można go następnie kupić, dodać, jak go używać.

Napoje powinny być dobre, ponieważ złe koktajle nie zadziałają — to tłumaczenie produktów, a radość z takiego bałaganu nadal nie da. Powtórz profesjonalny koktajl nie jest tak trudne, jeśli wyraźnie przepis. Tak więc bar domowy jest wykonalnym marzeniem.

I nie zapomnij o dobrych ziaren kawy — jest to potrzebne do wielu koktajli. Smażyć przed szlifowaniem nie jest konieczne, ale lepiej jest szlifować tuż przed gotowaniem.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *