Który mini bar kupić w prezencie dla mężczyzny

Co człowiek nie marzy o posiadaniu baru? Bardzo przydatna rzecz zarówno w domu, jak i w biurze. Czas uzupełnić arsenał mini barów — nie jest to problem. Ale istnieje wiele różnych opcji, które powiesz naszym męskim darom na Ukrainie. Oto przegląd mini barów, które możesz kupić.

Szafka na wino

1

Najdroższą i solidną wersją mini baru biurowego lub domowego jest szafka na wino. Istnieją wbudowane szafki, które muszą być zainstalowane w kuchni i zrobić specjalnie pod nimi meble. I są samodzielne. Taki mini-bar można umieścić w każdym pomieszczeniu, w biurze lub w saunie. Imponująca i bardziej solidna wygląda drewniana szafka, tylko lakierowane, nie malowane. Jest podświadomie związany z piwnicą z winami, która jest zawsze fajna. Możesz kupić szafę-lodówkę ze sprężarką lub po prostu szafkę do przechowywania. Lodówka jest dobrą rzeczą, ale musi być włączona do gniazda.

Mini bar z zegarem

2

Bardzo oryginalny wygląd mini bar tabeli z zegarem. Możesz umieścić go bezpośrednio na stole lub w szafie — pozwalają rozmiary. Z pewnością nie jest to urządzenie pisane, które zawsze jest na twoich oczach. I nie do codziennego (lub co godzinę używać jest przeznaczony. Inną opcją — po prostu piękny stojak na butelkę kieliszków z lakierowanego drewna.

Mini bar dla myśliwego lub żeglarza

3

Takie tematyczne mini bary nie zobowiązują się do niczego, ale jeśli człowiek, którego chcesz zrobić prezent urodzinowy, ma pasję do polowania lub jego zawód jest w jakiś sposób związany z morzem, to taki mini bar będzie miał tylko właściwą drogę.

Pistolet mini-bar

67

Pistolet nie jest pełnoprawnym mini-barem, ale stojakiem na butelkę. Nie ma miejsca na okulary, ale takie coś ozdobi każde krzesło. Bar-gun, raczej dekoracyjne szczegóły wnętrza, ale wielki prezent, gdy chcesz dać coś niezwykłego i stylowego.

Stojak na okulary i butelki

61

Takie stojaki stołowe można wybrać jako prezent według horoskopu według znaku lub roku. Mini bar stanie się talizmanem i talizmanem, jeśli wierzysz w takie rzeczy. Nasz sklep z pamiątkami podarki-dlya-muzhchin.com już napisał, że dać człowiekowi na szczęście. Polecamy również lekturę o prezentach na suszarce do włosów shui. Żółw, nosorożec, bawoły — wszystkie symbole chińskiej filozofii, które przynoszą sukces i dobrobyt. To prezent "dwa w jednym".

62

Mini Globe Bar

66

Mini bary w kształcie kuli ziemskiej są bardzo popularne. Dostępne są opcje pulpitu i podłogi. Wygląda pięknie, ale w rzeczywistości jest to funkcjonalny bar. Bar podłogowy może być ze stołem — można go przenieść na krzesła lub zabrać na balkon, aby pominąć w wolnym czasie szklankę lub dwa. Jeśli nie jest to lodówka, możesz kupić zestaw pokerowy z kamieniami do chłodzenia whisky.

Mini bar book "ukrywanie się"

24

W kryjówkach mogą być nie tylko sejfy, ale także bary. Taki sklep na napoje — prezent dla człowieka, który kocha oryginalne i niezwykłe rzeczy. Zewnętrznie pasek wygląda jak kilka tomów w pięknym wiązaniu. W rzeczywistości zawiera niewypowiedziane skarby Flinta. Nasz sklep z pamiątkami na Ukrainie poleca!

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *