Pomysły na prezenty na urodziny mężczyzny

Tutaj, wydawałoby się — jesteś dobrze czytaną osobą, z fantazją na poziomie Raya Bradbury'ego lub Siergieja Lukyanenko, ale jeśli chodzi o prezenty, tylko bezużyteczne lub dość nudne wersje prezentów dostają się do twojej głowy. A jeśli wszystko jest prostsze z kobietą: piękna biżuteria da przyjemność prawie zawsze, choć każdego dnia dają panie naszyjniki, kolczyki, wisiorki, itp zawsze będą w rozkoszy, a następnie z mężczyznami coraz trudniejsze. Zegarek nie da, po pierwsze, muszą być wybrane z osobą, ale wydaje się, że wszystkie zegarki siedzieć tak samo, po drugie, dobry zegarek będzie kosztować co najmniej 5000 UAH (normalne godziny zaczynają się od $ 200).

Ubrania są również lepiej nie dać, mężczyźni nie docenią. Jeśli dasz dziewczynie drogie piękną sukienkę — ona będzie zachwycony, jeśli mężczyzna dać koszulę (jak kobiety lubią robić) — pomyśli: "Doskonała, armia białych koszul w mojej szafie uzupełnione, witamy, prywatne z zara."

Z banalnego

Szalik

Dlaczego nie. Jeśli jest zima na zewnątrz, a sam szalik będzie wyglądać przyzwoicie — człowiek będzie zadowolony, aby go nosić, jeśli w zasadzie nosi szaliki.

jhgkfhgt

Perfumy

Będziesz musiał zmierzyć się z bardzo trudnym wyborem. Nie ma sensu dawać tego samego zapachu, którego używa mężczyzna. Wybór czegoś nowego to ryzyko "dostania się do mleka". Bardzo często piękne, z kobiecego punktu widzenia zapach — całkowicie obrzydliwy dla mężczyzny, więc jesteśmy umówienie.

ytkuy (ytkuy)

Akcesoria do golenia

Tanie zestawy z supermarketu lub profesjonalnego sklepu kosmetycznego — zdecydowanie nie. Drogie zestawy — zdecydowanie — tak. Jeśli dasz zestaw z piękną maszynką aluminiową, wykonaną w stylu retro, namaszczasz drewnianą rączką, żelem do golenia, aby zastosować lekarstwo namaszczające i balsam po goleniu — na pewno zrobisz furorę. Będzie to piękny, drogi, wykwintny i ciekawy prezent. W końcu codzienne golenie jest zdecydowanie rutyną, a taki zestaw może przekształcić pielęgnację twarzy mężczyzny w niezwykły i przyjemny rytuał.

fghjh ( fghjh )

szlafrok

Jeśli szata jest bardzo wysokiej jakości i przyjemna, może być podana bliskiemu człowiekowi. Po prostu ukochana osoba. Jest to niekwestionowana zasada, jeśli dana osoba nie jest blisko ciebie, nie masz prawa dać żadnych pościeli, nie szaty, nie piżamy (nawiasem mówiąc, prawie wszyscy ludzie nie śpią w piżamie, nie możesz nawet przeszkadzać) itp.

vgfi ( vgfi )

Portfel i/lub notatnik

Być może, jeśli zauważysz, że prawdziwa torebka, która jest używana przez człowieka, jest beream i potrzebuje wymiany, lub dasz torebkę znacznie lepiej. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zły prezent. Jeśli człowiek ma nową torebkę jakości, to lepiej nie dać inny, jest prawdopodobne, że ma kilka bardziej utalentowanych i kupił nowe torebki.

Zestaw piwa

7

Jeśli masz przyjacielskie lub prawie przyjazne relacje z mężczyzną, wiesz, że piwo jest jednym z jego ulubionych napojów — daj mu zestaw piwa z Man Box. Zestaw może zawierać jedną lub dwie szklanki piwa, designerskie uchwyty na kubki, gadżety do piwa itp.

Rzutki

Nie jest to zła opcja dla geja.

gfyct (1000)

Zestaw pokerowy

On i grupa przyjaciół, na pewno, chętnie zagra texas Holdem w domu lub w jego biurze.

34

Cygara

Pudełko lub para cygar (jeśli budżet nie pozwala) i butelka whisky / koniaku — będzie poważnym prezentem, jeśli mężczyzna pije i pali. Taki zestaw może być dany każdemu, ten dar będzie uważany za zły ton, tylko wtedy, gdy zostanie przedstawiony przez 8 równiarka swojemu nauczycielowi biologii. W każdym innym przypadku — będzie to dobry, drogi, prezent.

Budzik

Zawsze spóźniony kolega, z którym masz przyjacielski związek lub po prostu przyjaciel może dać niezwykły budzik. Są budziki, które dosłownie opuszczają swojego pana, po bokach do budzika dołączone koła i jak tylko alarm zostanie uruchomiony w określonym czasie — natychmiast zaczyna uciekać od swojego dwóch sennych mistrzów. Istnieją maty alarmowe, które przestają dzwonić, tylko wtedy, gdy osoba staje się na nim całą wagę, to znaczy, aby wyłączyć alarm — będzie musiał wstać w każdym przypadku. Istnieją również budziki, w których ekspres do kawy jest wbudowany. Oznacza to, że z pierwszym dzwonieniem, podobnie jak w pierwszych kogutach, będziesz już przygotowywać Americano lub espresso tuż obok zagłówka łóżka.

dih ( dih )

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *