Co dać żonatyemu mężczyźnie na jego urodziny

Czy potajemnie spotykasz się z żonatym mężczyzną? Tak, już nauczyłem się podstaw spisku i łatwo mylić każdą żonę detektywa-dyletanta. Prezenty dla zamężnego mężczyzny na jego urodziny to bardzo delikatny temat. Po pierwsze, chcę się podobać, zaskakiwać i zadziwiać, a po drugie, nie powinno być brudu. Prezenty dla naszych mężczyzn pomogą Ci w tym trudnym biznesie.

Jaki dar powinien być dla męża

  • Do pracy (wersja biurowa). Możesz dać wszystko, jeśli twój kochanek przynosi go do biura.
  • Co pracownicy lub współpracownicy mogą dać. Jeśli zespół, partnerzy biznesowi gratulują kochankowi, to jeden prezent więcej lub jeden mniej — to nie ma znaczenia.
  • "Prezent dla siebie". Oznacza to, że można darować coś, co mógłby kupić sobie. Oczywiste jest, że dar powinien być pożądany.
  • Dla samochodu. Mężczyźni często nie poświęcają swojej żonie zakupów za samochód i po prostu przechowują je w garażu.
  • Dla hobby sportowego. Wszystko zależy od hobby kochanka. Wybierz, co chciałby dostać.
  • Niematerialny dar, czyli taki, który nie musi być przewożony do domu, na przykład przyjemny wieczór spędzony razem.

Co dać żonatyemu mężczyźnie na jego urodziny

Przeanalizujmy każdą z tych opcji bardziej szczegółowo, dzięki czemu można łatwo wybrać prezent dla zamężnego kochanka.

Prezenty biurowe

1

Możesz dać człowiekowi dobre urządzenie na biurku. W sprzedaży znajdują się urządzenia wykonane z drewna, kamienia naturalnego i tworzywa sztucznego. Urządzenia z tworzyw sztucznych — nie nasza opcja, ale drogi kamień, z naturalnej kości słoniowej lub drewna — wspaniały prezent.

2

Usługa pakietu Office. Herbata lub kawa nigdy nie będzie zbędna w biurze. Możesz dać małą przenośną kuchenkę elektryczną, jeśli biuro nie ma dużego ekspresu do kawy.

3

Minibar lub zestaw okularów. Okulary do tequili, koniaku, pachną brandy lub piwa — niezbędne narzędzie pracy dla każdego mężczyzny. W każdej chwili będzie można wydostać ich z szafy i zadowolić gości.

Maskowanie pod darem kolegów

4

Sokowirówka to świetny prezent dla miłośnika zdrowego stylu życia. Świeża pomarańcza świeża rano da siłę i doping.

5

Malowanie jako prezent — całkiem normalna opcja. Zamów portret swojego ulubionego od dobrego artysty. Możesz go przedstawić na płótnie w jakimś niezwykłym otoczeniu, na przykład na koniu z nagim kontrolerem.

6

Zestaw do piwa lub zestaw dla palacza. W naszym sklepie z pamiątkami znajdują się doskonałe zestawy, które są dość jasne, że jest to niestandardowy prezent, a nie związane Pokemon lub skarpetki.

Przebranie pod "Sam kupiłem prezent"

7

Barette, dobra torebka, pasek — zwykle takie rzeczy mężczyźni kupują sami. Możesz podać dowolne akcesoria skórzane, takie jak klucz lub wizytówka.

8

Możesz dać duży niezwykły parasol dla dwojga. Pod nim będzie tak przytulne, aby chodzić razem w jesiennym parku na kałużach! Są bardzo kreatywne parasole, po prostu wygodne i zabawne. Są parasole ze światłami, gwiaździste niebo.

9

Rękawiczki są świetnym rozwiązaniem na prezent dla męża. Dobre miękkie skórzane rękawiczki są po prostu wspaniałym prezentem. Nie zapomnij spojrzeć z góry rozmiar na jego stare rękawiczki!

Prezenty samochodowe

10

Odkurzacz samochodowy będzie właściwym. Twój kochanek jest prawdopodobnie bardzo zazdrosny oglądania, czy zostawić na siedzeniu ich długie czerwone lub białe włosy (jeśli jego żona — krótkowłosa brunetka). A dzięki odkurzaczowi jest to o wiele łatwiejsze do zrobienia.

11

Aby wymienić opony. Coś, co jest włączone w zapalnice, powinno znajdować się w każdym samochodzie. Jeśli twój kochanek go nie ma, daj go

12

Ekspres do kawy samochodowej. Będziesz razem pić pachnące latte lub waniliowe cappuccino, ciesząc się nawzajem w towarzystwie. Termos można kupić w samochodzie lub termosie.

Prezenty sportowe dla zamężnego kochanka

13

Narciarstwo alpejskie, kask motocyklowy, rakieta do tenisa — wybierz, co spodoba się twoim wiernym, co przyda mu się przyjemnie rozrywką.

14

Namiot kempingowy zawsze będzie przydatny. Możesz kupić dobry śpiwór lub zestaw naczyń dla przyjemności turystycznych: garnek, kubek z talerzem, miskę lub dobry gumowany termos, który nie pali się w ogniu i nie tonie w wodzie.

15

Abonament na najładniejszą siłownię w Twoim mieście na rok — po prostu miły prezent, który z pewnością się przyda. Możesz kupić bilet okresowy nie na siłownię, a na basen lub na deskorolce w parku rozrywki.

Romantyczne prezenty dla kochanka

16

Latanie razem w balonie na gorące powietrze to imponujący romantyczny prezent. To zawsze daje dużo przyjemności, ponieważ jest to wrażenia, nowości i emocje i nie wystarczy żonaty mężczyzna z nudną żoną.

17

Wieczór w restauracji, płynnie idąc na wycieczkę do spa razem — obiecujący początek romantycznego wieczoru. Daj mu prawdziwe wakacje, gdzie poczuje się jak centrum wszechświata. Zaimponować, zaimponować i pokazać, że jesteś naprawdę kobieta wakacje, pożądane i przynajmniej trochę niedostępne, dla których chcesz walczyć z kontrolerem nago.

18

Podróż do Bali (Lazurowe Wybrzeże lub Kongo, bez względu na wszystko) będzie najprzyjemniejszym doświadczeniem. Tylko dać taki prezent może być w przypadku, gdy twój kochanek może iść z tobą na relaks, pozostawiając w domu do małżonka z jej klopsiki i notacji.

Co jeszcze możesz dać kochankowi

  • Fajka wodna nie jest bardzo potrzebna, ale niezwykle przyjemna rzecz, którą można wędmuchić z przyjaciółmi w kraju lub na łonie natury.
  • Zestaw piknikowy — zamów taki wspaniały prezent w naszym sklepie. Morze emocji jest gwarantowane!
  • Dobry alkohol, taki jak bourbon, brandy, koniak lub wino — wybierz napój, który twój mężczyzna lubi.

Czego nie możesz dać zamężne kochankowi

Nie podawaj perfum, koszul, skarpet i podobnych rzeczy. Osobna rozmowa — związana troskliwą czapką z daszkiem, szalikiem lub swetrem. To kompletna porażka, bo człowiek nie zabierze go do domu. Wszystkie ręcznie odhaczają, nawet jeśli nie zrobiłeś własnymi rękami tego wspaniałego wazonu w technice scrapbookingu i zamówiłeś przyjaciela lub w Internecie.

Gdzie kupić prezent dla ukochanej osoby

Sprawdź nasz sklep z pamiątkami i wybierz fajne niespodzianki dla ukochanej osoby! I zalecamy, aby przeczytać nasz artykuł: co dać żonatym kochankiem.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *