Jak zrobić kolaż jako prezent dla człowieka własnymi rękami

Prezent może być drogi i nie powoduje żadnych emocji, a nie może kosztować ani grosza, ale dostarczyć niesamowitą przyjemność i stać się pierwszą stroną swojej rodzinnej fotoksiążki. Oferujemy kupić oryginalne prezenty dla mężczyzn dla wszystkich gustów, a do nich, aby dodać ich stworzenie — kolaż zdjęć, które będą odzwierciedlać stronę historii lawy. Aby stworzyć kolaż trzeba mieć co najmniej początkowe umiejętności do pracy z photoshop, trochę cierpliwości i czasu. Jest to bardzo ekscytujące i gotowy kolaż zdjęć można umieścić w ramce i umieścić go na stole lub powiesić na ścianie w salonie.

Istnieje kilka opcji tworzenia kolażu zdjęć i rozważymy w kolejności każdego z nich.

Tematyczny kolaż zdjęć na prezent dla mężczyzny

Wybieramy zdjęcia z jednej serii, które chcemy opublikować na naszym kolażu. Możesz robić zdjęcia z morza z tej samej podróży lub z różnych podróży w ciągu ostatnich trzech do pięciu lat. Zdjęcia mogą być w tym samym stylu lub zupełnie inny — to nie jest tak ważne. Ale jeśli kolaż jest tematyczny, muszą być zjednoczeni przez coś. Nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn oferuje do podjęcia, na przykład, zdjęcia pary na zdjęciu o zachodzie słońca wieczorem. Może być 4, 6, 7 lub 10 — w zależności od wielkości kolażu. Dla małej ramki na stole będzie wystarczająco dużo dwóch lub trzech, a na plakat lub zdjęcie na ścianie zrób więcej zdjęć.

2

Szukamy odpowiedniego tła tego samego tematu w Internecie. Może być blisko koloru, ale nie powinien łączyć się ze zdjęciami. I można wziąć i kontrast — wszystko zależy od twojego pragnienia. Wybraliśmy neutralne tło z delfinami. Możesz zrobić zdjęcie z tapety na pulpicie — są one zwykle w wysokiej rozdzielczości.

3

Teraz zrób nasze pierwsze zdjęcie i wytnij go tak, aby pasowało do naszego tła. Możesz podnieść i eksperymentować: będzie duży — musisz przyciąć więcej. Przeciągamy go myszką do naszego tła w rogu lub w środku.

4

Teraz naciskamy kombinację klawiszy CTRL'T — jest to darmowa transformacja naszej górnej warstwy. Teraz po prostu obróć ten kawałek myszy tak, jak lubimy. Doprowadzić mysz do rogu i skręcić. Czy wszystko jest w porządku? Naciśnij górną część paska w prawym rogu ptaka kleszczowego (funkcja "Wykonaj transformację"). Zaznaczenie zostało usunięte, a fragment został naprawiony.

5

Nadal robimy to samo z drugim zdjęciem.

6

I umieszczamy wszystkie zdjęcia w tle. Jeśli coś się nie podoba lub nie pasuje — przejdź do żądanej warstwy i edytuj: obróć, zmniejsz, usuń w ogóle.

7

Dostaliśmy kolaż na prezent dla człowieka, który może zapisać i przejść do druku. Jak zaoszczędzić, przypominamy na końcu.

Kolaż z jednym zdjęciem przezroczystym

Teraz zrobimy kolaż z jednym zdjęciem na dowolnym tle, dzięki czemu zdjęcie jest trochę przezroczyste.

8

Szukamy tła, które pasuje do kolorów i motywów do naszego wybranego obrazu. Lepiej jest przyjmować blisko tonów — okaże się bardziej naturalnie.

9

Przeciągamy na nią myszkę zdjęciem, które postanowiliśmy umieścić na kolażu.

10

Teraz weź gumę, umieść nieprzezroczystość 5-10 i sztywność 0, aby krawędzie były miękkie. Zaczynamy stopniowo pocierać nasze górne zdjęcie z krawędzi — to górna warstwa i nie dotykamy tła.

11

Możesz zrobić zdjęcie całkowicie przezroczyste lub pocierać tylko krawędzie i tło do tła połączonego z naszym zdjęciem. To właśnie zrobiliśmy.

Kolaż na prezent dla mężczyzny z owalnymi zdjęciami

Wybierz tematyczne lub zupełnie inne zdjęcia, które chcemy uchwycić na kolażu.

12

Szukamy tła — niech będzie lekko kontrastujące, aby wszystko się nie połączyło.

13

Teraz bierzemy na samą górę pionowego narzędzia narzędzia paska narzędziowego "Obszar owalny" — wycinamy im fragmenty ze zdjęcia.

14

Wytnij i przeciągnij na tle.

15

Jeśli chcemy włączyć — ponownie, jak w pierwszym przykładzie, kliknij CTRL'T i skręcać na własną rękę — przekształcić. Gotowy? Kliknij tego samego ptaka lub zaznaczyć — jak wolisz to nazwać.

16

 

Zaczynamy w ten sam sposób do drugiego zdjęcia i powtarzamy wszystko, aż wypełnimy całe tło.

17

 

Kolaż jako prezent dla mężczyzny jest gotowy!

Teraz o wydruku. W ostatnim artykule rozmawialiśmy o tym, jak zrobić gazetę dla mężczyzny w prezencie i tam powiedział na koniec o zachowaniu do druku — wszystko jest dokładnie takie samo.

Zrób kolaże i daj swoim ukochanym mężczyznom! Będą one dotknięte przez twoją opiekę i uwagę!

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *