Jak spakować t-shirt w prezencie

Teraz w trendzie fajnych T-shirtów, które wielu tradycyjnie uważa za uniwersalny prezent. Ale t-shirt bez opakowania na wakacje — jak walizka bez uchwytu. Wydaje się, i to jest dobre, ale nie. Dlatego konieczne jest spakowanie koszulki, aby stała się pełnoprawnym prezentem dla mężczyzny. Nasz sklep z pamiątkami podarki-dlya-muzhchin.com oferuje opcje pakowania, z których na pewno wybierzesz coś odpowiedniego.
3

Trochę kreatywności nigdy nie boli. Możesz zrobić to fajne pudełko w postaci t-shirtu. Aby zrobić, potrzebujesz kartonu, nożyczek i kleju. Na wierzchu kleju t-shirt wykonany z papieru i prezent gotowy. Możesz użyć tego samego zdjęcia co t-shirt i po prostu wkleić go na trójkątnym pudełku. Wygląda również dość oryginalnie.

4

Zamiast papieru możesz wziąć kartę lub starą gazetę, owinąć wszystko sznurkiem i umieścić znaczek. Jeśli nie ma świstaka, plastik z szybko suchej gliny dla kreatywności zejdzie.

5

Warianty z pudełkami mogą być bardzo różne. Z mogą być wklejane, zawijane i wykonane różne aplikacje.

6

Okrągłe pudełko również wygląda świetnie. Po prostu trzeba umieścić w nim T-shirt. I możesz umieścić wąsy na opakowaniu, aby z pewnością nikt nie pomylił męskiego prezentu z kobietą.

7

Możesz również spakować t-shirt do najprostszego papieru do pakowania. Mały wystrój sprawi, że będzie to dość świąteczne opakowanie.

8

Z łukami i sercami najważniejsze jest, aby nie przesadzić. Albo okaże się zbyt zróżnicowane i cenwritten.

9

Ogólnie rzecz biorąc, można zrobić pudełka z papierowymi torbami, które dają w sklepach marki.

10

To bardzo proste — wystarczy przykleić jasną wstążkę i krawat. Wygląda dobrze. I wreszcie klasa mistrzowska: jak spakować t-shirt w prezencie.

11

Klasa mistrzowska nadaje się do t-shirtu z długim rękawem. Nie możesz być krótki. Wewnątrz można umieścić każdą niespodziankę: książkę, album do zdjęć lub gotową fotoksiążkę.

12

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *