Najlepsze prezenty: najlepsze niespodzianki

Statystyki — niezwykle przydatna rzecz przynajmniej właśnie z tego powodu możemy nauczyć się oceny prezentów. Nasz sklep z pamiątkami zaleca zwrócenie uwagi na najlepsze prezenty dla mężczyzn, które pomogą płci pięknej spotkać zbliżające się wakacje w pełnej mocy. Przygotowaliśmy dla Was ocenę prezentów, opracowaną przez ankiety mężczyzn. Przyjemność to wspaniała rzecz. Okazuje się, że człowiek może być elementarną przyjemnością.

Najlepsze prezenty dla mężczyzn: ekskluzywne dla niego

7

Gadżety są świetnym prezentem dla każdego człowieka. Możesz dać swój ulubiony iPhone lub iPad, aparat fotograficzny. Drogie, jednak będzie niespodzianką dla wiernych. Jeśli nie ma pieniędzy na dobry sprzęt, lepiej wyglądać coś tańszego od góry prezentów, ale nie kupować chińskich śmieci.

2

Prezenty piwne to tylko święto życia. Mężczyźni są przyzwyczajeni do tego, że ich połówki tak naprawdę nie narzekają na najbardziej ulubione nawyki, więc po prostu przestali reagować na wieczne narzekanie. Oni z wielką przyjemnością tęsknią za szklanką piwa, potajemnie od kobiet. A jeśli dasz mu prezent na piwo, będzie wysoki i akrobacyjny.

3

Zegarek jest świetnym prezentem dla mężczyzny. Każdy dżentelmen marzy o chłodnym chronometrze, ale może na to zaoszczędzić pieniądze. Spełni swoje marzenie, a on będzie dziękuję z troską i uwagą. I nie wierz, że nie potrzebuje zegarka, ponieważ ma telefon komórkowy. To tak, jakbym powiedział, że nie potrzebuję samochodu, bo mam wózek.

8

Zestaw do kawy lub herbaty — kolejny prezent dla duszy. Od pachnącego i orzeźwiającego napoju w pięknym opakowaniu, nawet w punkcie strzału nie odmówi żadnego człowieka kawy.

9

Zestaw na piknik lub gotowanie kebabów w przyrodzie — prawdziwa magiczna walizka, która powinna być każdy człowiek w bagażniku. Z pewnością się przydaje wielokrotnie. Jak myślicie, co wasi wierni zapamiętają w ten sam sposób?

4

Dobra torba, torebka, plecak lub na najgorszym końcu parasola — bardzo potrzebne i przydatne akcesoria, które z pewnością nie będą kurzu na dalekiej półce. Rzeczy muszą być albo skórzane. lub parusin, ale potem koniecznie markowe.

11

Leżak, bujane krzesło, hamak — rajna przyjemność. Miło jest rozciągać się na takim leżaku w przyrodzie, włączać muzykę, wkładać słuchawki do uszu… i niech cały świat czeka.

13

Rower nie jest prezentem budżetowym. Ale z pewnością będzie musiał smakować. Chcesz mieć pięknego i sprawnego męża lub faceta, a nie tłusty materac? Czy można zrobić deskorolkę lub czepek do pływania? W zasadzie można i piłkę tenisową. Ale lepiej nie dawać niczego wtedy.

12

Masaż w salonie — coś niesamowitego. Kup mu certyfikat. Nie do najbliższego fryzjera, ale do dobrego masażysty. Jeszcze lepiej, do masażystka. To nie ma znaczenia, w zasadzie. Najważniejsze jest, aby uzyskać ładunek niezwykle pozytywnych emocji.

10

Cygara zachwycą miłośnika słodkiego i pachnącego dymu. Cygara są cenne nawet nie przez proces palenia, ale przez sam fakt posiadania tak niesamowitego bogactwa. Przyjaciele przyjdą do niego, a on weźmie pudełko od niechcenia z szuflady stołu i zaoferuje dym. Albo będzie palić to potajemnie, jeśli masz zamiar umrzeć. Ale to są szczegóły.

Pisaliśmy już o najgorszych prezentach i o tym, jaki jest sens umieszczania ich na naszej górze. Ale nie szukamy łatwych sposobów, więc przeprowadziliśmy dodatkowe badanie znanych mężczyzn. Mamy wywiad blitz, który oferujemy do państwa uwagi.

Prezenty dla mężczyzn: Wyłącznie dla podarki-dlya-muzhchin.com

Andrzej, 35 lat

Jestem żonaty od 12 lat, więc najczęściej dostaję prezenty od mojej żony. Ona prawdopodobnie myśli, że jestem ubezwłasnowolniona, więc ona daje mi koszule i skarpetki cały czas. A koszule są niby dobre, ale jakoś mnie nie podobają. Jestem w stanie wybrać własne ubrania. Nie chcę obrażać mojej żony, więc pilnie przedstawiam szczere zaskoczenie i wieszam w szafie kolejną koszulę. Niech żyje bateria koszul! Czy ma wystarczająco dużo wyobraźni na cokolwiek innego?

Semyon, 32 lata

Mówią, że mężczyźni nie wiedzą, jak wybrać prezenty. W rzeczywistości dziewczyny dajemy nam zły przykład. To tak, jakby wszyscy moi przyjaciele rywalizują o najgłupszy prezent. Że maty do samochodu innej marki da, a następnie niektóre creepy kolonii. To może być drogie, ale śmierdzi niektórych lasów. Tak, jestem prawdopodobnie wybredny. Ale więcej chciałoby dostać coś niezwykłego. Daję sobie prezenty i nie paruję)

Oleg, 25 lat

Moje dziewczyny rywalizują w randze o najbardziej bezużyteczny prezent. Niektórzy myślą, że głoduję. Na przykład mam już trzy tostery. Tak, jem tosty rano. Ale dlaczego potrzebuję tak wielu tosterów? Kupuj własne otwarte lub wynajęte biuro lub coś. Niedawno dostałem też naleśnik. Nie zamierzam piec naleśniki w najbliższej przyszłości. Chciałbym doradzić pięknym paniom, aby były bardziej bystry. Niech pytają, co dać, niż wypełnić moje mieszkanie śmieciami. Uzdolniony koń, oczywiście, nie patrzy w zęby, ale nadal.

Cyryl, 30 lat

Zmęczony coraz na każde wakacje coś z serii mydlanych zestawów brzytwy pysk. Kupuję tylko jeden żel dla siebie i nigdy nie używam pianki. Daję go moim przyjaciołom, aby nie przechowywać tego dobra w łazience aż do emerytury, jeśli i tak nigdy nie będzie mi się przyda.

Timur, 36 lat

Moja żona over-the-top daje mi kilka urządzeń elektrycznych przez cały czas. Już otrzymał w prezencie kosiarkę, pompę i piłę łańcuchową. Teraz czekam na coś w rodzaju śrubokręta. Nie chcę go? Wolałbym mieć dobrego nawigatora.

Aleksiej, 28 lat

Dają mi skarpetki i krawaty. Skarpety są zawsze pewne wątpliwe rozmiary, a krawaty dzikich kolorach. Jestem bardzo wrażliwy na prezenty, ale ostatnia klasa, która otrzymałam w wieku 12 lat — to był pistolet na wodę. Ogólnie rzecz biorąc, najgłupsze prezenty — to ze sklepu śmieszne prezenty. Wierzę, że tylko osoba z inteligencją stolca może kupić tam kubek w prezencie.

Vsevolod, 32 lat

Bardzo zadowolony z zeszłorocznego prezentu od żony — po raz pierwszy w życiu mnie ucieszyła. Wydała certyfikat do sklepu z artykułami sportowymi. Teraz mam niesamowite putter!

Dawać prezenty, cieszyć się nim i cieszyć się procesem wyboru. Wtedy twoje prezentacje będą konieczne i użyteczne, a nie głupie. Trudne? Pociąg) A nam sklep z pamiątkami dla mężczyzn pomoże.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *