Dlaczego nie możesz dawać prezentów z wyprzedzeniem

Zawsze staramy się kupić wszystkie prezenty z wyprzedzeniem, bo tuż przed wakacjami zaczyna gorączkowy avral. I często istnieje pokusa, aby dać prezent z wyprzedzeniem, aby zadowolić osobę. Istnieje jednak opinia, która daje prezenty z wyprzedzeniem nie jest możliwe. Czy to prawda, czy nie, jeśli to prawda, czy istnieje logiczne wyjaśnienie takiej zasady? Nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn postanowił dowiedzieć się prawdy i umieścić wszystkie kropki nad i.

Czy można świętować święto z wyprzedzeniem?

Nie ma świętego sensu w świętowaniu ważnych dat z wyprzedzeniem, ale nie jest zwyczajem świętować urodziny wcześniej. Niemniej jednak wszyscy organizujemy korporacje w pracy w ostatnich dniach grudnia i świętujemy Nowy Rok. Podobnie, święta zawodowe, które zwykle wypadają w weekendy, w zespole z powodzeniem świętować wcześniej. Ale są to nadal wspólne, a nie osobiste święta, których nikt z nas specjalnie nie przejmuje.

Dlaczego nie możesz świętować urodzin z wyprzedzeniem

Jest to przesąd, w który wielu wierzy. Wiąże się to z faktem, że zgodnie z przekonaniem nie można świętować urodzin z wyprzedzeniem. Ten znak pojawił się dawno temu. Nasi przodkowie wierzyli, że urodziny były bardzo szczególnym dniem karmicznym. W przeddzień ważnej daty osoba jest odwiedzana przez duchy — dobre i złe. Nadszedł czas, aby podsumować, jak mówią, czas zbierać kamienie. Tuż przed urodzinami nawraca się o odrodzenie osoby, wydaje się, że narodził się na nowo. Nie wierzysz w duchy czy przesądy? To twój własny biznes. Wtedy nie musisz się martwić o te wszystkie znaki.

Dlaczego nie możesz dawać prezentów z wyprzedzeniem

Prezent jest zawsze świętem i możesz go dać nawet w najzwykłszy dzień. A istotą znaków jest to, że nie można pogratulować z góry urodzin, aby złe duchy nie zaszkodziły urodzinowemu chłopcu. Jest jeszcze taki moment, jak wyimaginowana. Jeśli osoba, którą chcesz pogratulować z góry, myndest i przesądny — w każdym razie nie gratuluję mu z góry. Zacznie się skręcać i czekać na kłopoty, które może wezwać do siebie i zadzwonić. Jeśli ani ty, ani bez kilku dni urodziny nie przeszkadzają wróżby i przesądy, możesz bezpiecznie dać prezent w dowolnym momencie.

Znaki i przesądy działają tylko wtedy, gdy w nie wierzymy. I nie pokrywają się z różnymi narodami. Na przykład uważamy, że nie da się dać człowiekowi broni. A na wschodzie jest to najbardziej pożądany prezent, przedstawiony tylko szanowanemu człowiekowi. Kolejną rozbieżnością jest liczba kwiatów w bukiecie. Mamy pogańską tradycję, aby dać parzystą liczbę do pogrzebu, ponieważ jest to nawet numery, które kończą każdy cykl, w tym życie. Ale w Europie, wręcz przeciwnie, dość spokojnie obecny urodziny 10 lub 20 róż.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *