Jak wybrać prezent dla szefa?

Myślisz o dawaniu swojemu szefowi alkoholu? Spróbujmy kopać głębiej. Każda osoba, a szef jest również osobą, ma wiele ukrytych pragnień. Być może pragnienie, aby doprowadzić cię do życia nie będzie możliwe tylko dlatego, że nie pasuje do roli dobrej wróżki. Ale możesz odebrać miły prezent dla szefa, na pewno będziesz w stanie. Nie będzie to trudne, jeśli budżet nie jest ograniczony do 250 hrywien. Zacznijmy od tego, kim są szefowie. Po tym wszystkim, prezent powinien być wybrany pod charakter, nawyki i hobby osoby.

Jeśli dopiero niedawno jesteś w zespole i nie poznaliście jeszcze szefa bliżej, na przykład nie mieliście czasu, aby odwiedzić firmę, gdzie wszyscy dobrze piją i zaczynają rozmawiać z sercem do serca. Twoje wyjście — aby zbierać plotki, oczywiście, dobra, wiedza o tym, kto — z kim śpi — ci równomiernie nie pomaga. I zrobić to do punktu brzydoty jest elementarny. Wszystko, co musisz zrobić, to porozmawiać z jakimś rozmownym pracownikiem, który pracuje dla Twojej firmy od dłuższego czasu, i opowiedzieć fikcyjną historię o tym, jak twój były szef kiedyś pił za dużo i kupił biuro latające nadmuchiwane rekina. I zapytaj: "A nasz nowy szef może w ogóle patrzeć i pić?" Jest to elementarny przykład, wystarczy tylko rozwinąć ideę.

hgta ( hgta )

Jak wybrać prezent dla swojego szefa, jeśli wiesz, że nawet trochę

Jacy są ludzie? Zacznijmy od klasyfikacji kucharzy.

Rodzaje bossów:

  • Szef jest "zwykły": trochę twardy, ale wesoły, ubiera się ściśle, ma żonę, być może jedno lub dwoje dzieci, kocha piłkę nożną i książki, lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, od złych nawyków — pali (może okresowo rzucać), a czasem pije.

Dobry cygaro (jeśli w tej chwili pali) i butelka whisky, aby zmniejszyć budżet jest lepszy niż 0,5. Z jednej strony jest to całkiem sporo, 0,5 nie będzie wyglądać jak slob, a jednocześnie nie jest bardzo drogie. Jeśli szef jest przyzwoitą i dobrze do zrobienia osobą — tania whisky lepiej nie podawać z oczywistych powodów. Musisz zacząć od takich marek jak Teacher's (wielu twierdzi, że to szkocka, ale nie powinno cię to obchodzić), Famous Grouse, możesz jack daniels lub jack daniels miód.

erw (erw)
Opakowanie jest bardzo ważne. Po prostu naucz się tego — każdy prezent staje się 5 razy lepszy, jeśli jest odpowiednio zapakowany. Przy odpowiednim opakowaniu oznacza drewniane pudełko jak w naszym sklepie internetowym. Możesz również połączyć własną kreatywność i odpowiednio wkleić kartonowe pudełko, ale lepiej wkleić je nie samemu, ale po prostu poprawnie, z najmniejszymi szczegółami, aby wyjaśnić pakowaczowi prezent, co chcesz. Nie ma sensu liczyć na wyobraźnię pakujących, historia nie zna przypadków, kiedy osoba poprosiła o spakowanie niezwykłego prezentu i zrobił coś niezwykłego i kreatywnego, a nie tylko wkleił pudełko z kolorowym papierem i zawiązał łuk. To jest w porządku, jeśli współpracujesz z kilkoma pracownikami i dajesz jeden prezent od kilku osób.

fhga ( fhga )

  • Kolejnym rodzajem jest szef "sportowca". Zwykle jest sprawny, nie pali, pije mało lub w ogóle nie pije, biega rano, je tylko zdrowe jedzenie, lubi szybkie samochody i aktywne rodzaje odpoczynku. Taki model idealnego człowieka. Jeśli masz takiego szefa, najprawdopodobniej pracujesz w poważnej, silnej firmie na rynku, prawdopodobnie dobrze zarabiasz i nadal masz miejsce na rozwój. Więc drogi prezent będzie pomocny. Na przykład certyfikat do skoków spadochronowych lub jedna lekcja ekstremalnej jazdy. Jeśli chcesz odebrać coś tańszego, możesz dać butelkę sportową na wodę, czapkę dobrej marki sportowej lub ciekawą książkę, z pewnością twój szef w czasie wolnym lubi czytać.

Jip

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *