Czy można dawać prezenty

Wszystko okresowo istnieje pokusa, aby dać prezent, to znaczy dać prezent od kogoś wcześniej. Często zdarza się, że nie lubimy prezentu, uważamy go za bezużyteczny. Akceptujemy z napiętym uśmiechem i z grzeczności dziękujemy. A potem rzuć na dalekiej półce w szafie, nigdy więcej, aby dostać. A potem, o cud, możesz użyć bezużytecznej rzeczy i zaoszczędzić na darze dla kogoś. Ale czy można dawać prezenty? Nasz sklep z pamiątkami powie Ci, czy można to zrobić, czy nie i dlaczego. Przeczytaj wskazówki z podarki-dlya-muzhchin.com.

Możesz dostać się do niezręcznej sytuacji przed dawcą

 

Wyobraź sobie, że przyjaciel z serca dał ci frytkownicę, której nie potrzebujesz przez sto lat. Jesteś biegłym zdrowej diety i gardzisz smażonymi ziemniakami w zasadzie, znacznie mniej smażone w głębokim tłuszczu. Dajesz go bezpiecznie komuś, a potem przyjaciel niespodziewanie i niespodziewanie przyszedł odwiedzić z wesołym przedsiębiorstwem. Musisz pilnie wymyślić jakąś ucztę. A potem mówi: "Smażyjmy ziemniaki w willi, którą ci dałem". Możesz, oczywiście, mumble coś takiego i wziąłem go do domku lub wziął go do naprawy. To smutne. Jest zepsuty. Ale następnym razem musisz powiedzieć, że zapomniałeś wziąć go z naprawy. Ogólnie rzecz biorąc, non-comilfo.

Może być jeszcze bardziej nieprzyjemna sytuacja. Dajesz frytkownicę przyjacielowi, a ona z kolei da ją swojemu łajdakiemu. Świat jest niesamowicie mały! Czy powiedziałbyś, że wszystkie frytkownice są takie same? Wyobraźcie sobie, że z jednego rogu było zgniecione pudełko, a twój przyjaciel o tym pamięta.

Jeśli twój przyjaciel ma złą pamięć, może za kilka lat dać ci tę samą feralnej i niepotrzebnej frytownicy. I może się to zdarzyć w obecności osoby, która wam to przedstawiła. Sytuacja będzie patowa i pamiętasz ją na całe życie.

3

Jest to nieuczciwe w odniesieniu do daru

 

Jeśli dana osoba wybrała ci prezent przez długi czas, zdenerwowana i zaniepokojona, czy ci się podoba, to w takim darze jest część duszy dawcego, bez względu na to, jak banalne może to brzmieć. I to jest nieuczciwie proste do podjęcia i dać coś, jakby przypisując go do siebie. Jest to szczególnie ważne dla osób starszych. Jeśli twoja matka, babcia lub teściowa, ciągle daje ci coś zupełnie niepotrzebnego, takie jak głupie talerze z czerwonymi różami, porcelanowe zestawy z pozłacanymi lokami lub narzuty z porożem, robi to z dna serca, ponieważ uważa, że jest to wspaniała rzecz. Mogli położyć rękę w tym "darze" w sklepie, śpiewając naiwną kobietę w wieku towarów niepodróżowych. Dziękuję mamie i udawać, że jesteś po prostu szczęśliwy. Nigdy nie dawaj takich prezentów.

Ale nie będziemy jednoznacznie twierdzić, nieuczciwość, ponieważ jest kij na dwóch końcach. Na przykład, nie można znieść szaty twój przyjaciel wie o tym, ale nadal przynosi szatę urodzinową, związany z creepy mothball łuk, i uroczyście prezentuje go do Ciebie. Dość problematyczne jest mówienie o części duszy, ponieważ nie jest jasne, co osoba myślała przy wyborze.

Przesądy i wróżby ludzi

Nasz sklep z pamiątkami szczerze popchnął całą masę przesądów, ale nic dobrego i nie znalazłem. Wszyscy mówią, że to pech, ale tak naprawdę o tym nie piszą. Dlatego nie bójmy się specjalnymi opowieściami grozy.

Jest tylko zestaw podobnych przysłów, takich jak "dar nie jest dany". Ale na tym kończy się moralność. Nic złego się nie stanie, chyba że, oczywiście, ciągle czekać na kłopoty i nie nazywać go na siebie.

Na wschodzie powszechnie uważa się, że można dawać prezenty. Dlatego, jeśli jesteś adept feng-shui to można bezpiecznie zniekształcić wszystkie śmieci, które nagromadziły się w domu dzięki hojny wielu krewnych i przyjaciół.

Ale twój krzyż nie powinien być zmieniany i nie powinien nosić cudzego krzyża. Jeśli otrzymałeś go i nie możesz go odmówić (nosząc krzyż), poświęć go w kościele i umieść, ale nie noś go. Nie trzeba przyjmować czyjejś karmy — nie bez powodu tak wiele różnych rytuałów i zabobonnych znaków jest połączonych z krzyżami.

Co możesz powiedzieć

 

Istnieje coś takiego jak relikwie rodzinne. Na przykład twoja rodzina ma rodzinny medalion, który był przekazywany przez kilka wieków z pokolenia na pokolenie. Nie ma nic złego w takim ponownym obdarowaniu — to nic innego jak tradycja, którą można uhonorować.

To do Ciebie należy decyzja, czy dać prezenty. Skoncentruj się na sytuacji i bądź świadomy możliwych negatywnych momentów.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *