Jak spakować prezent dla mężczyzny

Drogie panie, teraz dowiesz się, co składa się na wszystkie gusta mężczyzn. Pisaliśmy już o pakowaniu prezentów dla mężczyzn. Kontynuujmy ten żyzny temat.

Każdy mężczyzna, będąc chłopcem, od około 4 roku życia ciągle słyszy dla niego upokarzające zdanie — "nie bądź dziewczyną". Zasadniczo wyrażenie jest wymawiane przez bliskich przyjaciół. Kiedy chłopiec dorasta w klasie do 4-5, wyrażenie zmienia się na — "co lubisz kobietę" i kilka lat później — "nie jesteś

godzina?" lub "Jak się masz?". Krótko mówiąc, życie wielu mężczyzn poniżej 25 roku życia polega na tym, że stale udowadniają, że w rzeczywistości nie są: dziewczętami, kobietami, panem Moseki i wcale.

127

I tak jest pragnienie wszystkiego brutalnego. A nie, że w duszy wszyscy ludzie marzą o różowej torebce. Nr Prezent dla mężczyzny powinien być brutalny, użyteczny i piękny (co dokładnie dać, zostanie napisane poniżej).

Upoi

Zacznijmy od tego, że prezent dla mężczyzny powinien być odpowiednio zapakowany. Produkujemy prawdziwe drewniane pudełka, które służą jako pakiet prezentowy. Nie, że się chwalimy, jesteśmy naprawdę dumni, że z 50 mężczyzn, z którymi rozmawialiśmy, wszyscy 50 powiedzieli, że tak niesamowity pakiet prezentów, których nigdy nawet nie widzieli, a wszystkie 50 chciałoby otrzymać taki prezent.

fiu

Głównymi kryteriami wyboru opakowania powinny być jakość i materiał. Mężczyźnie spodoba się opakowanie szarych, brązowych, ciemnoniebieskich i czarnych odcieni. Będzie to idealne rozwiązanie, jeśli pudełko jest wykonane z naturalnych materiałów. Ale plastikowe lub kartonowe pudełko wklejone arkuszami lub folia o fakturze skały nie jest uważane za brutalne pudełko z naturalnych materiałów.

Jeśli zdecydujesz się iść tą drogą — wiesz, że masz już jedną nogę wszedł w otchłań. Nie możesz tego zrobić, ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz zrobić dobrze — nie próbuj zrobić dla 3 hrywien cud. Możesz dostać cud dla 3 UAH, jeśli wcześniej zrobiłeś to raz, a to nie jest fakt. Ale jeśli zanim już wyrzeźbiłeś ze znanej substancji podobnej "cukierki" — najprawdopodobniej osoby, której go dasz, już wie o tym tanim nieporozumieniu, które czasami podaje się ludziom. I to jest porażka.

tolbn

Prezent dla człowieka może być tani tylko wtedy, gdy jest szczery, ale najważniejsze jest to, że był szczery dla człowieka, nie tylko dla Ciebie. Ogólnie rzecz biorąc, nie należy dawać ludziom jakieś "coś dobrego-yudo", jeśli chodzi o tanie "coś z weirdo-yuda." Lepiej dać nie drogie, ale bardzo ciekawa książka, powiedzmy zbiór opowiadań Hemingway i jeśli są jeszcze pieniądze — kupić jeden cygaro (jeśli osoba pali). Taki symboliczny dar, przede wszystkim, można pięknie przedstawić z ciekawą historią. "Wujek Ham kochał kubańskie cygara i ciekawych ludzi bardziej niż cokolwiek innego, teraz masz okazję palić to cygaro, odebrać książkę, a razem z Hemingwayem wyjedziemy w podróż przez jego historie, na pewno będziesz dobrze razem." Albo coś w tym stylu.

Kos
Jeśli chcesz dać naprawdę pożądany prezent — przejdź do strony głównej naszego sklepu internetowego i wybierz jeden z najlepszych zestawów prezentowych dla mężczyzn.
royk ( royk )

100 na 100 mężczyzn chciałoby otrzymać zestaw upominkowy od MAN BOX. Co tam powiedzieć, nawet 100 na 100 nie całkiem mężczyzn, chciałby dostać ekskluzywny zestaw prezentów z MAN BOX.

A tutaj przeczytaj, jak spakować t-shirt w prezencie.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *