Prezent dla mężczyzny lub co jest w jego głowie?

Psychologia i skromne marzenia

Wybierając prezent dla człowieka, zwykle patrzymy na wszystko z jego dzwonnicy, myślimy, że nie byłoby źle dać mu, na przykład, kapcie lub notatnik. Zaczynamy myśleć o tym, co możemy mu dać i musimy myśleć, co chciałby otrzymać. Wydaje się brzmieć prymitywnie i każdy rozumie, że dar jest spełnieniem pragnień. Idealnym darem jest spełnienie marzeń. Ale nie sądzę, że nowe BMW X5M jest jedynym marzeniem człowieka, i nie można kupić takie drogie prezenty. W rzeczywistości wszyscy mamy takie podstawowe pragnienia, których nie spełniamy, po prostu dlatego, że

Nie ma wystarczająco dużo czasu. My (moralnie!) nie możemy sobie pozwolić na spędzenie jednego dnia na śnie, "jest o wiele więcej do zrobienia".

bmw x5m

Na przykład, reszta w przypadku braku jakiejkolwiek cywilizacji. Ten miecz pojawia się w prawie każdym, kto ciężko pracuje i zapomina, jakie zachody słońca, horyzonty, ogniska i gwiaździste niebo. O dziwo, dla całej naszej miłości do komputerów, kin, telefonów, tabletów itp., dosłownie pochylamy się bez natury. Nigdy nie będziemy mieli wystarczającej ilości pelargonie i fiołków na parapecie biurowym, potrzebujemy więcej. Więc dlaczego nie zrobić wspaniały prezent dla człowieka i zabrać go na naturę, gdzie nie będzie ludzi, samochodów, krzyków. Gdzieś, gdzie można usłyszeć śpiew ptaków, zobaczyć motyle, usiąść opierając się na drzewie i czuć spokój, przede wszystkim na duszy.

piknik

Nie zawsze osoba będzie zadowolona z czegoś — że pilne więcej niż emocje.
I jest wiele takich małych ludzkich pragnień, po prostu trzeba nauczyć się je zauważać. Jeśli człowiek nie zamyka się od ciebie, jeśli nie chce coś ukryć, kiedy się komunikujesz — na pewno będziesz w stanie śledzić jego pragnienia. Oczywiście, nikt nie powie ci o normalnej rozmowie — "jak jestem głodny, więc chcę jeździć na koniu". To się nie stanie. Ale podczas omawiania czegoś, ukryte pragnienia osoby wciąż pojawiają się. Jeśli dowiesz się, co jest napisane poniżej, nigdy nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem pragnień danej osoby.

Kon

Na przykładzie testu nauczymy się psychologii. Istnieje bardzo prosty test, aby wyjaśnić elementarne pragnienia osoby, a jednocześnie test pokazuje kierunek jego myśli.

Istnieją dwie opcje zdania testu. Pierwszym z nich jest to, jak przypadkowo powiedzieć człowiekowi o tym teście i zaoferować, aby zdać go razem ze względu na hoother, a następnie przeczytać nawzajem wyniki. W żadnym wypadku nie możesz pokazać, że się do tego przygotowywałeś. Będziesz musiał napisać albo na serwetkach w stołówce, długopisach, o które prosisz barmana, albo na rozdartych liściach ze zeszytu, "co stało się pod ręką". Druga metoda jest znacznie bardziej skomplikowana i wymaga znacznie więcej czasu i koncentracji, a nikt nie gwarantuje rezultatu. Jego istota — stale pytać szczegółowo osoby o to, co mówi, przerywając i starając się uczynić go stale zmieniać kierunek rozmowy, więc osoba zacznie mówić o dosłownie wszystko, i należy powiedzieć o swojej opinii na jakiś czas, które mogą pomóc w wyborze prezentu. Ale ta metoda jest wystarczająco zła. Lepiej nie używać go z szacunku dla człowieka. W końcu nie każdy lubi być przerywany i pytany o wszystko na świecie.

Jaki jest sam test: osoba otrzymuje kartkę papieru i musi napisać 16 przypadkowych słów, które najpierw przyszło mu do głowy, a następnie musisz wycofać skojarzenie z 1 i 2 słów. Na przykład napisaliśmy 1 słowo "piasek", drugie słowo "morze" — z tych słów stowarzyszenie pyta "plaża". To właśnie robimy z każdym słowem. Kiedy uporządkowaliśmy 1 i 2 — weźmy 3 i 4 słowo, a także napisz skojarzenie. Kiedy jest 8 skojarzeń z 16 słów, robimy to samo ponownie, potem są 4 słowa, potem 2 i w końcu otrzymujemy jeden. W ten sposób widzimy przebieg myśli i ostatnie słowo, które odzwierciedla pragnienie człowieka.

Wybierz odpowiedni prezent dla mężczyzny, nie skąpić na wyobraźnię i czas na wyszukiwanie.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *