Fotoksiążka w prezencie dla męża

Technologia cyfrowa przez długi czas pomagała nam zapomnieć o "prymitywnych" papierowych zdjęciach. Po co biegać do sklepów w poszukiwaniu albumu fotograficznego, kupować go, drukować zdjęcia i wypełniać album fotograficzny? To zajmuje dużo czasu, wysiłku, a nawet pieniędzy. O wiele łatwiej jest przesyłać zdjęcia, wyświetlać je na monitorze i przechowywać je w "pamięci" komputera. Co zrobić, jeśli zły wirus niszczy wszystko w jednej chwili lub "leci" Windis? I nie bierz wirtualnego albumu fotograficznego ze sobą, aby odwiedzić lub pracować, aby pochwalić się udanymi zdjęciami przed przyjaciółmi. Ogólnie rzecz biorąc, do przechowywania zdjęć elektronicznie na komputerze osobistym lub na dysku flash, który może po prostu przestać działać w dowolnym momencie, nie tak wygodne i bezpieczne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Dlatego nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn oferuje własnymi rękami, aby photobook jako prezent dla męża.

Co to jest książka ze zdjęciami?

A jednak istnieje alternatywa dla takich sposobów przechowywania zdjęć: fotoksiążka. Przyjechała do nas z Europy. Treść takiej książki to fotografie połączone jednym tematem. Może to być wynikiem rodzinnej sesji zdjęciowej w profesjonalnym studio, "ciąży" fotografowania lub zdjęcia dziecka, nawet noworodka. Fotograf może zaoferować inne opcje napełniania fotoksiążki.

Jakie są zalety książki fotograficznej, która motywuje cię do jej wyboru, a nie albumu fotograficznego? Fotoksiążka jest podobna do prawdziwej książki drukowanej z praktyczną okładką naturalnej lub sztucznej skóry. Ale najczęściej taka książka jest ozdobiona okładką ze zdjęciem, która zawiera zdjęcie i napis.

2

Fotoksiążka to gotowy wydrukowany produkt, "historia na zdjęciach". Jakość gotowej pracy w dużej mierze zależy od projektanta. Oprawia odwrócenie książki zdjęciami i elementami projektu, wystawiając je na skład, zmieniając przejrzystość i podnosząc tło. Jasne ramki, kwiaty-serca dają bez smaku, więc styl fotoksiążki jest podtrzymywany w lakonicznych tradycjach europejskich. Cała uwaga jest do zdjęć. Emocje przekazywane przez nich, kąt i ich umieszczenie na stronach fotoksiążki są ważne.

Fotoksiążkę można podnieść ze smakiem i preferencjami: cienką, podobną do czasopisma (mniej zajmuje miejsce, ze snooty stron) lub grubą jako solidne wydanie (strony kartonowe, mocne).

Jeśli sesja zdjęciowa jest tuż przed, lub wyniki fotografowania są już pod ręką, warto zamówić książkę fotograficzną, która opowiada o jednym z członków rodziny lub rodziny jako całości. Fotoksiążki mogą stać się kroniką twojego domu.

Co photobook zamówić do męża?

Możesz zamówić dowolny tematyczny fotoksiążkę lub zrobić prefabrykowany vinaigrette ze zdjęć rodzinnych. Nasz męski sklep z pamiątkami oferuje do wyboru:

  • Love Story to twoja historia miłosna.
  • Najważniejsze momenty życia rodzinnego: znajomość, ślub, narodziny dziecka.
  • Hobby męża i jego fotoksiążki, na przykład, wszystkie zdjęcia z połowów lub jazdy na nartach.
  • Fotobook na pamiątkę podróży.
  • Fotoksiążka z drzewem genealogicznym, w której zbierane są zdjęcia i rodzice.

3

Dlaczego potrzebujesz książki ze zdjęciami?

W dzisiejszym świecie prawdopodobnie nikt nie będzie zaskoczony cyfrową technologią fotograficzną. I wszystko byłoby dobrze, ale zdjęcia są przechowywane w wersji elektronicznej i są oglądane tylko na ekranie. Oczywiście, najlepsze zdjęcia są drukowane, ale to tylko niewielka część przechwyconego życia. Ale chcę zachować wszystko i nie zapomnieć niczego, zrewidować kilka chwil i powrócić do przyjemnych chwil życia. A nasz sklep z pamiątkami oferuje dobrą opcję — kronikę twojej rodziny. Dlatego książka fotograficzna staje się coraz bardziej popularna.

Książka fotograficzna jest fascynującym i kreatywnym procesem przetwarzania i projektowania zdjęć. Okazuje się, że jest to bardzo piękna, wysokiej jakości i niepowtarzalna książka ze zdjęciami. Jest modny, nowoczesny i bardzo wygodny. Każda strona fotoksiążki jest oddzielnym drukowanym odwróceniem, jest to osobna historia, jest to oryginalny projekt. I bardzo ważne jest, aby strony takiej książki nie były myte i rozdarte, a nic się nie stanie z twoimi zdjęciami.

Celem każdego fotoksiążki jest opowiedzieć małą historię swojego życia, życia dziecka, aby przekazać niezapomniane chwile, takie jak romantyczny spacer, ślub, podróże, ciąża, poród, uroczystości urodzinowe, rocznica. Temat może być zupełnie inny, najważniejsze będzie tylko twoja historia w wersji drukowanej. A wiązanie książki waszego stworzenia pomoże zachować pamięć na wiele lat. Nasz sklep z pamiątkami pomoże Ci zrobić fotoksiążkę dla męża.

Photobook — Twoja kreatywność

Photobook pozwala wnieść swoje najśmielsze twórcze pomysły do życia. Nie oznacza to, że powinieneś mieć umiejętności projektanta stron internetowych i być w stanie pracować z photoshopem. Wszystko jest o wiele prostsze i ciekawsze. Teraz, aby stworzyć własną historię rodziny nie jest trudne. Aby to zrobić, wystarczy przesłać swoje zdjęcia do edytora zdjęć książki i za pomocą wszelkiego rodzaju efektów, aby stworzyć swoją bajkę. Wybierz rozmiar zdjęć, odwrócenia tła, ramek, zrobić różnego rodzaju napisy i tworzyć efekty.

Oczywiście, można zrobić inaczej: znaleźć projektanta, który pomoże Ci zrealizować swoje marzenie. Możesz też po prostu zwrócić się do dobrego fotografa, który z łatwością uchwyci Twoją historię na stronach tej książki.

Ponadto fotoksiążka będzie wspaniałym prezentem dla przyjaciół i rodziny. Zgadzam się, że jest o wiele bardziej oryginalny niż tylko dać album fotograficzny. Banalne prezenty od dawna są zmęczone wszystkim. Ale tak miło jest dać człowiekowi prawdziwą radość.

Pobierz program photobook

Zapraszamy, abyście teraz starali się stać twórcą waszego szczęścia. Fotoksiążka jako prezent dla męża własnymi rękami jest po prostu bezcenna. Pobierz programy photobook na naszej stronie internetowej podarki-dlya-muzhchin.com i proszę ukochaną osobę!

Zamów fotoksiążkę w prezencie dla męża

Najprostszym sposobem, aby zamówić fotoksiążkę w prezencie dla męża — to wspomnienie na całe życie. Podnieś najlepsze zdjęcia rodzinne i napisz kronikę swojej historii lawy na zdjęciach. Możesz użyć dowolnych zdjęć rodzinnych, na których jesteś szczęśliwy. Wybierz niezapomniane chwile, z którymi jest wiele wspólnego z sercem i duszą. Wywołują nostalgię i sprawiają, że ogień miłości rozgorzał jeszcze bardziej.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *