Jakie kwiaty należy podawać

11

Kwiaty mogą powiedzieć o wiele więcej o uczuciach niż ogniste przemówienia. Język florysty nie jest szczególnie zapamiętany i jest zbyt różny we wszystkich narodach. Ale nadal istnieją zasady, które są pożądane, aby stosować się do. Jakie kwiaty powinny być podane, nasz sklep z pamiątkami online powie.

Kolor kwiatów

Biały to kolor skromności, niewinności i nieśmiałości, uznania w tajnych uczuciach.
Czerwony to wir pasji.
Niebieski, niebieski — tajemnica i niedopowiedzenie, tajemnica.
Żółty — poligamia i zdrada.
Różowy — dobre samopoczucie, spokój i równowaga, dobra równowaga.

Nie musisz trzymać się tych postulatów, jeśli naprawdę podobał ci się bukiet. Jest szansa, że twój pragmatyczny przedmiot kultu nie przejdzie do szczegółów.

Jakie kwiaty należy podawać

Młoda dziewczyna otrzymuje żadnych kwiatów delikatnych odcieniach, ale nie ciemny bard. Jeśli młoda dama woli wszystkie motley, ona jest wesoła i uwielbia się bawić, można dać jej kolorowy bukiet gerberas, stokrotki, hiacynty, chabry.

Mężczyźni są zwykle podane surowe kwiaty i bukiety o prawidłowym kształcie geometrycznym, nie okrągłe i nie miniaturowe, ale wydłużone. Odpowiednie będą Gladiolus, storczyki, gerbery, goździki, irysy. Nie musisz być kreatywny z jasnymi niebieskimi, mauve, pomarańczowymi kolorami. Niech będą w naturalnym kolorze.

Dzieci otrzymują jasne bukiety z małymi kwiatami, takimi jak chryzantemy. Teraz kwiaciarnie zrobić oryginalne bukiety-zabawki z nich. Taki zabawny blichtr lub zabawny hipopotam — najlepszy bukiet dla dziecka.

Lepiej jest dla kobiety w czerwienionym wieku, babcia dać ciemnoczerwone, fioletowe kwiaty — wszelkie ścisłe nasycone odcienie. Z reguły róże są wybierane dla solidności i wyrazu znaczenia chwili, ale nie jest to konieczne.

Nie można dać kwiaty

Często chcemy przynieść bukiet osobie w szpitalu, aby go zachęcić. Nie jest to zabronione, ale jeśli na oddziale z najbliższymi są inni ludzie, lepiej wybrać najbardziej neutralne kwiaty bez zapachu i pyłku, które nie są alergiczne.

Mężczyźni nie otrzymują fiołków. Nie ma świętego sensu w zwyczaju, ale to nie jest akceptowane i to wszystko. Czy ich kolor wskazuje na coś, czy rozmiar jest mały.

Lepiej nie dawać nikomu kału — nieoficjalnie ten kwiat jest uważany za symbol śmierci. Nie ma tu ścisłych zasad, ale z jakiegoś powodu jest najczęściej używany do wieńców pamiątkowych. To uporczywe stowarzyszenie już ugruntowało się w umysłach wielu.

Dziewczyny nie przychodzą na randkę z kwiatami i nie dają ich mężczyznom za nic, bez powodu. Kobieta może dać mężczyźnie bukiet tylko na jego osobiste lub zawodowe wakacje. Lepiej jest, aby człowiek przedstawił coś łatwopalnego jak dobry koniak, kupić prezent cygar lub zestaw do piwa, ale nie kwiaty.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *