Jak zaprezentować prezent w oryginalny sposób

2

Nawet najbardziej skromny prezent może być przedstawiony pierwotnie, tak aby został zapamiętany na całe życie. Możliwość zorganizowania wakacji — to trudna nauka, której musisz się nauczyć. Nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn podarki-dlya-muzhchin.com oferuje klasę mistrzowską na temat dawania prezentów.

Jak zaprezentować oryginał prezentu?

Jeśli szturchać prezent urodzinowy i wiertła pod nosem coś t proszę, to nawet drogi i pożądany prezent nie zrobi wrażenia. Dlatego uwzględniamy całą twoją kreatywność i sposób, w jaki śledzimy przygotowanie — jest mało prawdopodobne, że jesteś bogiem improwizacji.

Jak spakować prezent

Opakowanie jest wszystkim. Prezent dla mężczyzny lepiej spakować w brutalne drewniane pudełko. Dziewczyny uwielbiają rozpiąć łuki i wyciągi, przewidując niespodziankę. Tak więc, podczas gdy opcja z kilkoma pudełkami jest mała-mal-mniej i tak stara jak świat, może być używana. Aby to zrobić, umieść w pudełku prezent, to pudełko z papieru i zawiąż wstążkę, a następnie ponownie w pudełku i tak dalej. Pisaliśmy już, jak spakować prezent dla mężczyzny.

Rankiem urodzinowego chłopca

Poranek powinien rozpocząć się nietypowo. Możesz zamówić klauna, który puka do okna i rozdaje balony lub kwiaty z gratulacjami. Jeśli koszt klauna nie jest przewidziany w budżecie, po prostu zrób postać zabawnego mężczyzny lub panel balonów, powiesić na ścianie napis "Happy Birthday". Świetny pomysł — balony helowe pod sufitem, ale masz gdzieś wziąć ten balon z helem rano — jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie ukryć balony od wieczora. Jeśli jest to dla ciebie nierealne, po prostu powiesić kulki na okapie, na żyrandolu.

jjjjy ( jjjjy )

Gratulacje od firmy

Zbierz się z przyjaciółmi pod oknem chłopca urodzinowego. Następnie trzeba umieścić na kwadratowe kwiaty lub coś jasnego słowa "Gratulacje!". Teraz trzeba głośno śpiewać, tańczyć i tańczyć z tamburynami, aż chłopiec urodziny patrzy przez okno i schodzi do ciebie lub wzywa wszystkich hałaśliwych domu firmy.

Prezent w parku lub restauracji (na lodowisku, na siłowni)

Ta opcja będzie wymagać jeszcze bardziej starannego szkolenia i pomocników. Zgadzam się z kimś lub zatrudnić asystentów — klaunów i masowych producentów. Daj rano trochę lub nic nie dają, a po prostu gratuluję w słowach. I zaprosić obiekt swojej adoracji (lub dziecka — więc można pogratulować dzieciom) w parku lub kawiarni. Przyjdziesz tam, pójdziesz lub usiądziesz przy stole — wszystko to zwykle i w zasadzie codziennie. A potem muzyka powinna być ręce i arena powinna pojawić się śmieszne klaunów, tancerzy i muzyków. Jeden z nich powinien wyjąć prezent i spokojnie przejść. A potem biznes technologii — dajesz całkowicie oszołomiony chłopiec urodziny prezent i pogratulować mu. Nie zapomnij zrobić sesję zdjęciową całej akcji!

yyp (yyp)

Prezent w walizce

Konieczne będzie znalezienie gdzieś starej odrapanej walizki z pobitymi rogami — takie walizki są nadal przechowywane w szafach i spiżarniach. Prezent można zawinąć w stos papieru i umieścić w tej walizce. Cóż, sama walizka powinna zabrać kuriera do domu lub do ciebie w pracy, jeśli gratulujesz koledze. Kurier daje walizkę, mówi, że jest to prezent od tajnego fana (lub wentylatora) i wraca. Nadal możesz z walizką wręczyć bukiet, aby chłopiec miał zajęte ręce i nie znalazł połowu przed czasem. Kiedy kurier odchodzi, okazuje się, że walizka jest zamknięta na kluczu, a klucz nie jest. Teraz możesz "wyśmiać" urodzinowego chłopca z serca — zaoferować mu albo pęknięcie walizki otwierającej butelki, albo znaleźć klucz na mapie, jako skarb.

Striptizerka z ciasta

Jest to tradycyjny prezent na wieczór kawalerski, ale pójdzie taki prezent i na każde inne wakacje. Musisz zamówić striptizerkę (lub po prostu tancerkę) i ogromny tort. Może to być w połowie fałszywe — trzeba będzie zrobić dolne pudełko "pod ciastem", w którym będzie tancerz, a na górze możesz umieścić prawdziwe ciasto. W pudełku z rekwizytami powinny znajdować się drzwi. W środku wakacji, ktoś musi wyjąć na koła to ciasto z tancerzem. Po tym, jak wyskoczy z gratulacjami, możesz zacząć dawać prezenty. Nie know-how, ale zawsze jest zabawne i spektakularne.

Teraz wiesz, jak zaprezentować prezent oryginalny. Możesz wymyślić o wiele więcej opcji powitania chłopca urodzinowego. Najważniejsze jest, aby dobrze się bawić i dobrze się bawić. Po prostu nie wymyślaj złych żartów — mogą obrazić i zranić wrażliwą duszę. I już tu pisaliśmy, jak pięknie dawać pieniądze.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *