Prezenty piwne: jak wybrać prezent dla miłośnika piwa

prezenty dla mężczyzn

Starożytna mądrość mówi: usta szczęśliwego człowieka są wypełnione piwem. Dlatego wybór prezentu dla miłośnika piwa jest początkowo określony. Bez mądrze wybierzemy odpowiednie prezenty piwne, które z pewnością zachęcą właściciela miłośnika przyjemności piwa.

Prezent dla mężczyzn

Zestaw piwa w prezencie

Nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn podarki-dlya-muzhchin.com jest zawsze gotowy, aby spotkać znanego kupującego w dobrych prezentacjach. Przygotowaliśmy gotowe zestawy piwa w opakowaniu klasy. Obejmuje on kieliszki do piwa, uchwyty na kubki i przekąski — różne smakołyki (frytki, precle, pierścionki i kulki. Oferujemy dwie wersje zestawów piwa: "Beer Joy" i "Beer box". Co jeszcze prawdziwy człowiek musi być szczęśliwy? To nic, w rzeczywistości. Zestaw piwa jako prezent — wspaniały wybór.

prezenty dla mężczyzn

Mini browar

Czy mówisz, że piwo jest sprzedawane na każdym rogu? Ale nawet żywe piwo nie może porównać z produktem własnej produkcji. Wyobraź sobie człowieka wyciągającego spoconą beczkę z lodówki i wylewającego na okulary życiarski nektar, z którego łamie zęby, a zimne krople spływają po okularach i z kryształowym dzwonieniem rozbitym na stole. Przedstawione? Własny mini-browar — temat dumy właściciela i tylko elegancki prezent dla miłośnika piwa. Piwowarskie to święty rytuał alchemika z branży piwnej. Człowiek będzie kapłańskim i hobby może wyrosnąć na własny biznes.

11

Beczka piwa

Rzecz nie jest bardzo przydatna, ale cholernie miła. Jeśli w dobry sposób, beczka powinna być podana wraz z mini-browarem lub kimś, kto już ją ma. Wylanie piwa z bakli do beczki nie jest dobrym pomysłem. Ale jeśli jest hałaśliwa impreza, dlaczego nie. Możesz przedstawić taki prezent na wieczór kawalerski (przeczytaj nasze pomysły na prezenty na wieczór kawalerski tutaj).

5

Okulary

Nie można być mądrym z wyborem prezentu, a po prostu idź do najbliższego sklepu ze sprzętem i kup tam okulary. W sprzedaży znajduje się pełny arsenał szklanek do piwa — od bardzo małych i nieokreślonych, przeznaczonych dla początkujących, po duże i stałe, które z pewnością przydadzą się profesjonalistom piwnym.

7

Kubki

Kubek na piwo — coś bardzo wygodnego, ale dla amatora. Przez to nie widać pęcherzyków wznoszących się, ona nie poci się po ścianach, kiwając i wzywając do kolejnego łyka. Miłośnicy piwa sami, nawiasem mówiąc, prawie nigdy nie kupują kubków. Ale z jakiegoś powodu zwyczajowo je dajesz. Nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn uważa, że jest beznadziejny. Więc pomyśl — czy dać kubek, czy lepiej kupić fajny zestaw piwa.

10

Certyfikat dla "Beer Unlimited"

Niektóre bary i restauracje zorganizować wakacje życia o nazwie piwo nieograniczony. Na takim bilecie można pić wiadra piwa lub beczki — patrząc, ile zmieści się. Jest obarczony rozwojem alkoholizmu piwa, ponieważ można pić z chciwości. Ale jeśli twój przyjaciel zna środek, bardzo miło będzie dostać taki fajny prezent piwa.

Wiadro raków

Wiadro raków lub krewetek jest marzeniem każdego piwowara. Przez długi czas nie wystarczą, ale przyjemność jest dokładnie możliwa. To kosztuje wiadro raków drogie, ale można umieścić na skafander kosmiczny lub nurkowanie i udać się do najbliższej rzeki, aby złapać je samemu. Przygotuj się do nurkowania i idź na zdobycz. Dla dziewcząt ta opcja nie jest odpowiednia — nie jest to biznes kobiety.

2

Rakolovka (Rakolovka)

Z serii "nie dawaj głodnym rybom, ale daj mu wędkę". Dali go rakolovce i pozwolili mu złapać raki. To dość kreatywny prezent. Rakolovka można złapać z łodzi (jeśli dałeś go wcześniej) lub zainstalować go na rzece w pobliżu brzegu. Jeśli twój miłośnik piwa nie ma domku i nie łowi ryby, opcja z muszlą w prezencie po prostu odpada.

Takie prezenty piwne proponujemy zaprezentować miłośnikowi piwa. Jeśli masz więcej ciekawych pomysłów i sugestii, możesz podzielić się z nami w komentarzach. Nasz sklep z pamiątkami nie jest przeciwny współpracy z producentami mini-browarów czy kreatywnych prezentów dla mężczyzn. Napisz do nas, a my odpowiemy. Wszystko będzie piwo, jak mówią.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *