Obraźliwe prezenty: czego nie dać

2

Mówią, że uzdolniony koń nie jest spojrzał w zęby. Ale czasami ludzie prezentują prezenty, które obrażają uzdolnionych. I zwykle nie robi się tego w celu obrażania, ale z głębi serca. Tylko sam urodzinowy człowiek zastanawia się, jak człowiek mógł myśleć o czymś takim. Aby zapobiec dostaniu się do takich nieprzyjemnych sytuacji, nasz sklep z pamiątkami postanowił przygotować przegląd obraźliwych prezentów. Wyciągniemy wnioski z błędów innych ludzi, aby nie wypełniać guzów na czole.

  • Rzeczy, które podkreślają wady

Przykład: bardzo gruby przyjaciel nie musi dawać łusek. Jak wiecie, droga do piekła jest w dobrej intencji. Dziewczyna nie doceni zmartwień, a staniesz się głównym wrogiem.

  • Noszenie ubrań

Przykład: masz świetny garnitur, który zakładasz tylko na parę i zdajesz sobie sprawę, że jest mały dla Ciebie. Nie przekazuj go żonie, dziewczynie lub siostrzenicy swojego syna. To jest wezwany do ciebie, Boże, że mi się nie podoba.

3

  • Bardzo tanie prezenty

Przykład: tani pęk kluczy, świeca alapovat w postaci dwóch gołębi, głupie serce z papieru lub bezsmaku wazon, który można dać, nie jest tego warta. Jeśli nie masz pieniędzy na coś bardziej wartościowego, lepiej upiec ciasto lub przyjść z pięknymi kwiatami. Osoba zrozumie, że nie masz teraz okazji kupić czegoś istotnego i nie będzie się obraził. I nie można dać tych wszystkich rzeczy — to znak braku szacunku.

  • Kosmetyki

Przykład: krem zmarszczek lub balsam na trądzik nie musi być nikomu podawany. Wyjątkiem jest strasznie drogi francuski krem, o którym przyjaciel od dawna marzył, ale nie może sobie pozwolić. W innych przypadkach takie prezenty — moceton.

  • Akcesoria i przybory kuchenne dla gospodarstw domowych

Przykład: patelnie, mopy, miotły, garnki nie są prezentami. Naucz się robić miłe niespodzianki. Zabandażowany satynowy wskaźnik wstążki do pchania zasłon może obrazić osobę. To samo dotyczy przyborów kuchennych. Naprawdę. Wiele osób lubi dawać usługi, ale jest to również zły prezent, ponieważ zwykle idą na długą półkę w szafie.

4

  • Prezenty dla siebie

Przykład: twój młody mężczyzna ma urodziny. Dajesz mu mocny pudełko czekoladek, wiedząc, że nie może ich znieść lub jest uczulony na czekoladę. Obliczenia są jasne — cukierki będą tkane ty lub wszyscy goście razem. Ale pomyśl, co twój młody człowiek ma z tym wspólnego? Kup sobie cukierki i jedz je, ale nie daję. Podobnie nie podawaj mężowi suszarki do włosów, ponieważ jej potrzebujesz lub depilatora.

  • Jego hened-pokojówka

Przykład: robisz własnymi rękami lalki motaka, wkładasz swoje serce i czujesz, że jest to najlepszy talizman. Dlatego przez kilka lat na wszystkie urodziny, nowe lata i inne święta idziesz odwiedzić wyłącznie z ich motans i dać je wszystkim. Zastanów się, czy Twoi znajomi są zadowoleni z tych prezentów, jeśli mają już wszystkie pudełka wypełnione twoją kreatywnością.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją naprawdę obraźliwe prezenty, które nie powinny być podane. Bądź taktowny i zastanów się, czy przedstawić tę rzecz osobie, czy nie.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *