Co dać człowiekowi, a jakie prezenty należy odmówić?

Czy dajesz borset, a jeśli dasz — co? A może może to być lepszy folder skórzany? Ale znowu, który wybrać?

7g

Sam Borsetka jest niezwykle wygodną rzeczą, a jeśli człowiek nigdy jej nie nosi — to po prostu go nie ma, albo jest, ale stary lub straszny. Straszne, odnosząc się do tego noszonego na przełomie lat 90. Każdy pamięta, jak wyglądał, mała torebka w postaci "domu", zwykle wykonana z nie najwyższej jakości materiału i nie wyglądała całkiem pięknie.

55
Dobry borset powinien wyglądać w postaci małego muru kobiety, ale nie z leżącym topem i na zamek błyskawiczny. Pamiętaj, aby mieć ciemne odcienie, idealnie czarne, na ogół idealne od gładkiej czarnej naturalnej skóry, nie błyszczące, matowe kolor. Nie wychodziły kieszenie, nie jakieś zdrowe i jasne logo, wszystko w minimalizmie. Dobry prezent dla człowieka — nie musi być bardzo drogie, ale musi być piękne i interesujące.

Jeśli mężczyzna preferuje styl w swobodnej odzieży, możesz wyglądać brązowe borsety, być może nawet z trochę zmiętej skóry.

Ht

Co dać człowiekowi, jeśli pieniądze nie wystarczą na kosztowną skórzaną torbę, ale chcesz zrobić dobry prezent?

W tym przypadku warto szukać organizatorów. Jest to również niezwykle wygodne, a jednocześnie solidna rzecz. Organizator z notebookiem nie musi być skórzany, ale musi być przyjemny w dotyku i nie przecinając oczu, odpowiednio — piękne. Normalny organizator powinien mieć notatnik do zapisów, przedziały na wizytówki i karty oraz kieszeń na pióro.

1144
Oczywiście nie jest konieczne, aby wybrać organizatorów jasnych kolorach, a także nie bardzo istotne będą czerwone, bordowe, liliowe kolory. Idealnie czarny, brązowy, ciemnoniebieski, ciemnozielony. Jeśli dana osoba jest kreatywna, pozytywna i nie ma nic do przestrzegania surowości w swoim stylu — można nawet wybrać pomarańczowy, też nie będzie źle.

8_77

Tacy organizatorzy średnio zaczynają od 500 UAH.

Jeśli pieniądze nie jest przykro i istnieje chęć, aby dać człowiekowi, coś poważnego, ale w rozsądnych przejściach — można wybrać nie złą skórzaną notatnik-tatusia, format A4 z przedziałami na karty kredytowe, wizytówki, dokumenty, długopisy itp.

12

Torba na tablety

Jest to również inteligentna opcja dla mężczyzn, którzy noszą tablet. Po pierwsze, dobra torba na tablet daje męski obraz solidności. Po tym wszystkim, wszystkie te zderzaki i silikonowe pokrywy wyglądają kran nie reprezentatywny, a nie w ogóle mężczyzna.

11

Obudowa nie musi być skórzana, ponieważ jest bardzo droga, ale skóry i inne materiały mogą wyglądać nie gorzej niż naturalna droga skóra.

Jp

Jest to bardzo wygodne, gdy torba lub etui na tablet ma przegródki na pieniądze i karty, nie można nosić portfela, jeśli nie jest to wygodne. Cóż, jeśli znajdziesz etui na tablet z przedziałem na telefon — zazwyczaj jest to jackpot. Uwierz mi, nie będzie bardziej szczęśliwy człowiek na świecie niż twój, kiedy może wyjść z domu i nie nosić ze sobą kilka wszelkiego rodzaju rzeczy w jego rękach. Zwłaszcza latem, gdy nie w kurtce, ani w kurtce nie włoży torebkę, telefon i inny drobiazg.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *