Prezenty dla mężczyzn: prawo i użyteczne, głupie i niepotrzebne

Jakie prezenty są odpowiednie dla mężczyzn, a które nie? Co dać wiernym, a co szefowi? Czego chcą ci potomkowie Apolla i jak ich zadowolić? Wszystkie te pytania dla słabszej płci nie są bezczynne. Dlatego nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn postanowił złagodzić losy pań i przygotować szczegółową opowieść o właściwych prezentach.

Jakie prezenty są odpowiednie dla mężczyzn, a które nie?

Mężczyźni na mszy — towarzysze są dość niepraktyczne. I chociaż kobiety myślały o nich jak o grubych i odważnych, w rzeczywistości mają dość cienką organizację umysłową. Tak, tak, mężczyźni są wrażliwi i wrażliwi. Po prostu muszą to ukryć i utrzymać wieczny stereotyp o niezłomności męskiej natury. Dlaczego mówimy wam o tym wszystkim? Aby wyjaśnić, jakie prezenty kochają. I kochają niepraktyczne i przyjemne prezenty. Być w stanie zaskoczyć i proszę — i wróci do ciebie stokrotnie.

Odpowiednie prezenty dla mężczyzn

Odpowiedni prezent to wszystko, co przyniesie przyjemność. Prezent powinien być związany z hobby lub po prostu dać przyjemność. Uwierz mi, piwo w chłodnym opakowaniu da mu o wiele więcej zabawy niż toster, muchołówka lub wspaniały (z twojego punktu widzenia) pasiasty maty w sypialni.

Mężczyźni uwielbiają zabawki, więc zestaw pokerowy będzie również wspaniałym prezentem. A oni oczyszczenie i pielęgnować swoje złe nawyki, których lista obejmuje palenie i alkohol. Możesz bezpiecznie dać mu zestaw z cygarami, maszynę do zatykania tytoniu z osłonkami i samym tytoniem lub cygarami z gilotyną i dobrymi szklankami do whisky.

Pasja do gotowania mięsa u mężczyzn pozostaje od czasów prymitywnych. Nie robią z niego klopsików i klopsików parowych (nie próbuj podawać maszynki do mięsa) i smażą na rożnie. Albo na szaszłyki — jaka różnica to robi. Możesz więc bezpiecznie kupić męski zestaw piknikowy.

Wszelkie akcesoria barowe, takie jak kamienie whisky, kształty lodu, okulary — wspaniały prezent. Nawiasem mówiąc, zestaw z formami lodu w postaci tłoków i łodzi, z pewnością opublikujemy w najbliższej przyszłości.

Możesz podać technikę dla duszy, na przykład tablet lub odtwarzacz dywidendy. Świetnym prezentem jest kino domowe. Nie budżetowe, zgadzam się, ale to są właściwe prezenty.

Możesz dać dobry zestaw do czyszczenia butów — rzecz nie jest tania. Ale niezwykle przydatne. Chętnie zaopiekuje się swoimi nowymi zamszowymi butami.

Złe prezenty dla mężczyzn

Zgadnij, które prezenty będą na złej liście? Są to skarpetki, majtki, krawaty, kwiaty, kremy do golenia i pocztówki. Możesz kontynuować listę z innymi przydatnymi rzeczami, o których nic nie wiesz. Jeśli nie rozumiesz w samochodzie, lepiej kupić puszkę benzyny jako prezent dla męża niż tanie chińskie maty audi od Kamaz. Kosmetyki do maszyny dać również nie trzeba — kupi wszystko, czego potrzebujesz. Nie trzeba dawać jogiryki ani parowca — jest to najgłupszy pomysł tych, którzy często przychodzą do głowy kobiecie.

Drogie dziewczyny! Praktyczność wobec mężczyzn nie działa! Więc wyłącz logikę i kup to, co chciałby kupić. Nie podawaj wiertarki z najbliższego supermarketu lub chusteczków z przejścia — zdobądź następne wakacje równie głupi prezent. Prezent powinien być świętem, niespodzianką i po prostu przyjemną rzeczą, a nie betoniarką do domku lub płytek ceramicznych.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *