Jak pięknie przekazać pieniądze

Prezenty są oryginalne i banalne, użyteczne i bez znaczenia. I są bardzo potrzebne. A jeśli nie wiesz, co dać — dać pieniądze, nie idź źle. Może nie będzie zbyt oryginalny, ale twój prezent nie zostanie odkurzony na dalekiej półce w rogu lub nie pójdzie podczas następnego ogólnego czyszczenia w koszu. Mężczyzna wybierze, na co wydać pieniądze. To najbardziej pożądany prezent. A jeśli nadal twórczo go przedstawić, to po prostu nie będzie wyceniony. Nasz sklep z pamiątkami oferuje kilka ciekawych pomysłów: jak dać pieniądze pięknie.

W dymku

jak piękne do oddania pieniędzy

Zwiń rachunki i umieść je w dymku. Następnie umieścić go z helem lub po prostu powietrzem. Okazuje się, że wspaniały prezent, który można jeszcze dołączyć kwiaty lub cukierki. Dziewczyna z pewnością doceni taki prezent.

jak piękne do oddania pieniędzy

Możesz iść do przodu i nałożyć całe pudełko kulek z pieniędzmi. Miło jest dostać taką niespodziankę! Inną opcją jest piłka, z której wykonany jest obraz lub panel. Po prostu nie zapomnij ostrzec chłopca urodziny, że grafika jest ręcznie z syrpiz.

Kwiat lub ryba z pieniędzy

kwiat pieniędzy

Dziewczyna z pewnością chętnie otrzyma bukiet pięknych róż… dolarów. I nawet jeśli nie wydziela aromatu, ale cholernie przydatne. A facet może zrobić barana lub wędzoną makrelę — możesz to nazwać, co chcesz.

Pieniądze w żarówce103

Twój przyjaciel nie szuka łatwych sposobów, jest wytrwały i zdeterminowany? Wtedy może dać pieniądze w żarówce. Trzymanie ich tam nie jest jednak takie proste. Ale co nie może zrobić dla pomocnika!

Jak dać pieniądze facetowi

104

Twój chłopak nie jest alfonsem, ale nie dostanie pieniędzy z jego drogi. Możesz zejść ścieżką najmniejszego oporu i po prostu wypełnić wiadro rachunkami. O co chodzi?

I możesz umieścić ładny krawat na koszuli. Warto oczywiście droższe niż sama koszula. Rzecz nie jest funkcjonalna, ale niezwykła. Przynajmniej to lepiej niż bukiet skarpet lub na wezwanie krem do golenia.

Pieniądze w opakowaniach cukierków

105

Okres bukiet cukierków to niezwykle przyjemny i romantyczny czas, o którym każdy ma długie wspomnienia. Możesz ukryć pieniądze pod cukierkami w opakowaniu lub umieścić je w pudełku z frytkami. Wyobraź sobie reaki swojego przyjaciela, kiedy przynosisz mu skromny wisiorek McDonald's na jego urodziny. A wewnątrz jest surprice!

106

A dziewczyna może umieścić rachunki w pudełku z cukierkami. Ale będziemy musieli wypełnić go co najmniej połowę. I niech jej życie będzie naprawdę słodkie. W każdym razie dobroć i zakupy na pewno wystarczą.

Motyle pieniędzy

107

Bardzo słodkie i powietrzne motyle spowodują zachwyt, jeśli będą wykonane z banknotów. A im większe rachunki, tym szczęśliwsza będzie osoba, którą dajesz. Będzie mógł zachować je do pamięci lub spędzić go tam — to jego osobista sprawa.

Pocztówka z pieniędzmi lub umiejętnościami czytania i pisania

108

Pocztówki-koperty za pieniądze ze sklepu papierniczego — to banalne i nudne. Ale jeśli zrobisz takie piękno własnymi rękami, daj i nie będzie się wstydzić.

Drzewo pieniędzy

109

Rachunki, niestety, nie rosną na drzewach, ale drzewo pieniędzy przyciąga je. Możesz zrobić własnymi rękami takie fajne pudełko lub drzewo pieniędzy.

110

Możesz zrobić drzewo pieniędzy z monet — będą one służyć jako dodatkowa dekoracja twojego prezentu.

111

A to tylko symboliczne drzewo pieniędzy, które przynosi szczęście w biznesie i przyciąga większe rachunki.

112

Cóż, drzewo pieniędzy w doniczce jest najlepszym kwiatem domu. Nie musisz go podlewać, nie musisz też go nawozić. A jakie kwiaty na nim są piękne! To bardzo miłe dla oka, prawda?

Powiedzieliśmy nam, jak piękne dać pieniądze. Życzymy przyjemnych prezentów i dobrego nastroju. I można kupić prezenty dla mężczyzn w naszym sklepie. Wybierz — nie wahaj się. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *