Co dać do przewodów do faceta, który idzie do wojska

Przewody do wojska — nie wakacje, a hołd dla tradycji. Ale zwyczajowo widać nie tylko "do bramy", ale na ucztę. To ostatnie święto twojego pomocnika lub chłopaka. Przed nim kilka lat spartańskiego życia z wczesnymi wzjazdami, marszami, chodzeniem w formacji i ciągłym pozbawieniem przyjemności. Więc trzeba zadowolić faceta, który idzie do wojska.

Co dać do przewodów do faceta, który idzie do wojska?

W niedalekiej przyszłości nie będzie potrzebował mat samochodowych, myszki komputerowej ani koszulki ze swoim ulubionym zespołem rockowym. Dlatego prezent powinien być taki, aby można go było użyć już teraz. Możesz też dać coś z rzeczy, które możesz zabrać ze sobą. W naszym sklepie z pamiątkami znajduje się wiele zestawów upominkowych, które zachęcą poborowego. Na przykład możesz dać mu zestaw do piwa lub zestaw do whisky. Wielki prezent — zestaw na piknik. Och, będziesz ghoul później, gdy przyjaciel wraca. Jest to prawdziwy męski prezent dla poborowego. Teraz porozmawiajmy o darach, które możesz zabrać ze sobą do wojska.

Pracuj ze znajomymi i pamiętaj, aby wymyślić skrypt przewodów, aby nie zamieniły się w banalny napój i koniec "pyska w sałatce". Lepiej jest bawić się piosenkami, wierszami komiksowymi, konkursami i symbolicznymi nagrodami. Nawiasem mówiąc, pisaliśmy tu o symbolicznych prezentach.

Co dać przyjacielowi w wojsku

Przyjaciel może dać prezenty, w tym z humorem. Daj mu przenośny odtwarzacz MP-3, którego może słuchać w wolnym czasie. Na odtwarzaczu od razu można napisać przyjazne powitanie i życzenia. Jeśli wiesz, jak pisać wiersze lub piosenki, możesz poświęcić wiersz lub kompozycję rockową swojemu bratu. W wojsku, wszyscy surowi ludzie stają się strasznie sentymentalny, więc będzie on miło pamiętać o swojej opieki i spędził razem na beztroskich dni obywatela.

Możesz dać znajomemu w armii dania turystyczne, na przykład fajny żelazny kubek. Zrób to swoje imię — wygraweruj na nim życzenia i gratulacje.

Talizmany i talizmany przydadzą się twojemu przyjacielowi. Daj mu małą ikonę. To uspokoi i ogrzeje duszę. Można go kupić w kościele — są sprzedawane już konsekrowane przez ojca frankowego, talizmanów, krzyży, modlitewników.

Dobrym prezentem jest butelka drogiego koniaku. Lepiej nie malować go natychmiast na chacie i oszczędzać aż do powrotu lub wakacji. Dlatego nasz sklep z pamiątkami dla mężczyzn zaleca co najmniej dwie butelki na raz (lub trzy, aby nie biec ponownie do sklepu).

Możesz dać trochę przyjemności, na przykład, spacer na dobrym jachcie lub skok na skoczni. Jeśli twój przyjaciel lubi takie wątpliwe przyjemności, to na pewno mu się spodoba.

Co dać facetowi, który idzie do wojska

Kolaż zdjęć ze zdjęciami będzie wielkim niezapomnianym prezentem, który później będzie można uzupełnić album rodzinny. To jest, jeśli masz daleko idące plany i masz zamiar czekać na to.
Możesz dać T-shirt ze swoim i jego zdjęciem. Oczywiście nie zabierze go ze sobą, ale pozostawi go na długo, a wtedy będzie mógł go nosić.

Kup mu notatnik do prowadzenia osobistego pamiętnika, napisz w nim ciepłe słowa, zrób kilka rysunków. Niezależnie od tego, czy wiesz, jak rysować, nie malujesz obrazu do galerii. Jeśli twoje umiejętności nie poszły tak daleko, to wystarczy i wiersze lub po prostu przyjemne słowa.

Możesz haftować chusteczkę faceta, która będzie jego talizmanem. Na chusteczce nad słowami, które ją przechowują, obraz anioła. Takie rzeczy naprawdę działają — testowane wiele razy.

Możesz zamówić stolik w cichej przytulnej restauracji na obrzeżach i dobrze się bawić razem. Nie zobaczysz wkrótce, a taki dar ogrzeje serce i duszę.

Dobry prezent — dysk flash i niedrogi tablet. Istnieje jednak możliwość, że facet boi się zabrać go ze sobą do wojska. Ale nawet jeśli tak jest, nadal będzie zadowolony z twojej opieki i uwagi.

Na małym dysku flash telefonu komórkowego można nagrywać więcej gier, filmów i muzyki, pobierać zdjęcia. I lepiej jest zrobić film z muzyką i słowami. Facet będzie mógł oglądać go okresowo i pamiętać.

Splot patriotyczną bransoletkę własnymi rękami (lub w najgorszym kupić skórzaną). Możesz dać zegarek wygrawerowany z napisem "Miłość ode mnie".

Podsumowując

Cokolwiek dasz swojemu chłopakowi, przyjacielu, synowi, nadal będzie to niezapomniany prezent. Niech pomoże mu poradzić sobie z trudami i trudami życia wojskowego, które na pewno będą. Najważniejsze jest, aby pokazać opiekę i uwagę teraz, ponieważ w najbliższej przyszłości nie będziesz miał takiej możliwości. Życzyć mu stać się prawdziwym człowiekiem i szybko wrócić do ojczyzny, do ludzi, którzy go kochają, docenić i zawsze czekać. Chociaż długie przewody — dodatkowe łzy, ale nadal trzeba się pożegnać i dać kawałek jego duszy.

Wybierz prezenty dla mężczyzn w naszym sklepie i proszę ich z przyjemnymi wrażeniami. Mamy wszystkie prezenty są świetne!

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *