Prezent urodzinowy dla wnuka

Współcześni dziadkowie nie robią skarpetek i nie robią drewnianych zabawek. Pracują i prowadzą aktywny tryb życia. I uwielbiają psuć swoje wnuki i dawać im prezenty. Cukierki, owoce, maszyny do pisania to prezent dla wnuka. Ale kiedy nadchodzą urodziny, pojawia się problem: jaki prezent urodzinowy dla wnuka wybrać.

Jak wybrać prezent dla mojego wnuka?

Konieczne jest, aby postępować, przede wszystkim, od wieku dziecka. Jeśli twój wnuk ma 18 lat, możesz dać mu samochód i nie cierpieć. Ale teraz dyskutujemy o prezentach dla dziecka, które chce się podobać. Możesz wybrać dobry prezent, jeśli wiesz o jego hobby. Co zrobić, jeśli jeszcze ich tam nie ma? Nasz sklep z pamiątkami udziela porad dziadkom.

Prezent dla wnuka na 1-3 lata

Ciekawy człowiek może otrzymać śnigodkę, rozwijające się centrum, rower na wózku inwalidzkim z uchwytem do sterowania (transformator) lub jogger (rower bez pedałów, w którym musisz zepchnąć ziemię stopami). Możesz dać walker lub huśtawka, dom do pokoju, w którym można podróżować. Innym wielkim darem dla wnuka jest nadmuchiwany basen. Z pewnością przyda się okruchy i w kraju, a na wakacjach na morzu. Zabawki nie powinny być zbyt drogie, ponieważ dziecko łamie wszystko z powodu ciekawości. Możesz dać piramidę, na której musisz umieścić pierścienie, piłkę.

Prezent dla wnuka na 3-5 lat

Tutaj asortyment jest rozszerzony o starsze zabawki. Możesz kupić maszynę do pisania lub statek na kontroli, projektant. Lepiej jest kupić projektanta z dużymi częściami, ponieważ dziecko może przypadkowo je połknąć lub wpakować w nos. Pięcioletni wnuk może kupić rolki lub rower, kask i ochraniacze na kolana. Wielki prezent — rozwijający się kącik sportowy. Można kupić nadmuchiwaną lub stacjonarną trampolinę, basen. Książki, atlasy — wielki prezent dla dziecka, który nie może nawet wiedzieć, jak czytać siebie, ale chętnie słuchać, jak będzie czytać dorosłych. Palce farby do rysowania na papierze lub farby do łazienki — również dobrym rozwiązaniem. Wszystko, co rozwija kreatywność, może i powinno być dane.

Prezent dla wnuka na 5-10 lat

Lepiej jest wybrać prezent w zależności od interesów dziecka. Możesz podać zestaw, na przykład, młody grawer lub stolarz. Chłopiec chętnie majstruje, rozwija wyobraźnię, myślenie, umiejętności motoryczne. Każdy sprzęt sportowy (klub z kasku, łyżwy, rowery, rolki, skuter, narty, łyżwy, deskorolka) może i powinien kupić ukochanego wnuka. Książki, zegary, budziki to wszystko, czego potrzebuje dorosły chłopiec. Jeśli dziecko ma hobby, daj to, co go interesuje. Na przykład można wybrać zestaw modelowania lub model, który chcesz wcześniej skleić.

Czego nie musisz dać swojemu wnukowi:

  • Głośne zabawki muzyczne (takie jak bęben lub fajka) bez zgody rodziców.
  • Przybory szkolne nie są darem.
  • Ubrania (w razie potrzeby możesz darować ubrania, ale powinna to być aplikacja, na przykład na rower, a nie podstawowy prezent).
  • Dużo słodyczy (jeśli rodzice nie dają ich swojemu dziecku).
  • Meble i elementy wyposażenia wnętrz, takie jak dywan do pokoju lub biurka (wyjątek — dywan-czajka, tor do maszyn do pisania).

Wybierz taki prezent dla swojego wnuka, który go zadowoli i nie zdenerwuje rodziców. Możesz "iść do inteligencji" z wyprzedzeniem i dowiedzieć się od niego, co chciałby.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *