Symboliczny prezent

Większość ludzi ma tendencję do wiary w wróżby i przesądy. I, o mój Boże, prawie zawsze się spełniają. Czy wiesz dlaczego? Nasz sklep z pamiątkami ujawnia dziś najstraszniejsze tajemnice. Tak, po prostu dlatego, że na nie czekasz, przyciągnij te wszystkie nieszczęścia do siebie lub dostosuj się do pozytywów. Ale prezenty mogą być naprawdę symboliczne. Więc, jakie święte znaczenie możemy umieścić w bezduszną figurkę, poduszkę lub garnek?

Serca

Wszystko jest tutaj bardzo jasne: serce jest symbolem miłości, lojalności i oddania. Mimish serca mogą być podane zarówno ich bliskich i nowożeńców lub w rocznicę ślubu. Na weselu można dać coś kompozytowego, które tworzą jedno całe serce tylko razem, na przykład, dwie szklanki, obraz w postaci serca lub zegara. Możesz dać swojemu chłopakowi lub mężowi wisiorek, tę samą poduszkę w samochodzie, kapcie, ręcznik.

Lodge

Świecznik w postaci domu, wewnątrz którego znajduje się świeca, obraz, statuetka przyniesie złom osoby, której go przedstawiasz, dobroć, komfort, spokój i sposób. Dom można umieścić na korytarzu lub na półce w salonie. Jest to wspaniały talizman domu i talizman o znaczeniu.

Żelazne monety

Monety są dobrym prezentem samym w sobie, na przykład, przedmiotów kolekcjonerskich. I symbolizują bogactwo i szczęście w biznesie. Zrób taki symboliczny prezent dla przyjaciela i niech jego biznes prosperować. Po prostu nie bądź zazdrosny potem!

Dzbanek

Nasi przodkowie wierzyli, że dzbanek był symbolem zdrowia i długowieczności. Lepiej dać nie szklankę i gliniany prezent. Chociaż z powodu braku gliny zejdą i szkło. A szkło Murano — to na ogół wspaniałe.

Konia

Koń według wschodnich wierzeń jest symbolem sukcesu, udanej kariery i chwały. Jednak to piękne zwierzę jest symbolem zmian, które, jak świeży wiatr, włamie się do domu osoby, której dajesz konia. Po prostu nie bierz wszystkiego zbyt dosłownie: żywego konia, a nawet kucyka — to już nie jest prezent.

Pełny kosz, miska, pudełko

Więc dotarliśmy do feng-shui. Możesz w to wierzyć lub nie, ale nie zaniedbuj. Pełny kosz, pudełko, miska — symbol bogactwa, materialnego samopoczucia. Możesz wlać pudełko czekolady po brzegi i życzyć, aby twój przyjaciel lub chłopak miał wszystko w czekoladzie. Nie, to nie jest dar człowieka! Lepiej dać pudełko piwa i smakołyków. Możesz go kupić w naszym sklepie z pamiątkami dla mężczyzn. Chipsy, pistacje, orzechy — do piwa to samo. I nie ma znaczenia, co symbolizują. Czy to nie prawda?

Drzewo z monetami lub kamieniami

Trochę poobijany, ale bardzo przydatny prezent. Symbolizuje bogactwo, szczęście i dobrobyt ponownie. Tak, i musisz umieścić go po wschodniej stronie mieszkania lub biura. W przeciwnym razie to cudowne drzewo z jakiegoś powodu nie działa.

Statku

Czy książę pojazdu, który będzie spieszyć się na wszystkie żagle, lub symboliczny prezent, przyciąga szczęście w biznesie, pieniądze i zamożność. W każdym razie statek jest dobrym prezentem dla miłośnika maskotek i talizmanów. Wystarczy zauważyć, że nie miał napisu typu "Titanic" — w przeciwnym razie napisać już nie ma, wszystko pójdzie w dół.

Hottey (Zabawny Budda)

Hottey jest czymś w rodzaju naszego Hottabych lub kwiatu z siedmioma kwiatami. Spełnia pragnienia i zazwyczaj przenosi ładunek pozytywnej energii do domu. Daj Hottey swoim przyjaciołom, aby ich marzenia się spełniły.

"Złe" postacie

To wszystko jest względne. Jeśli wierzymy, że noże nie mogą być podane, to na wschodzie jest to najlepszy prezent, symbol władzy, nietykalności, dobrobytu. W wielu krajach noże i sztylety są podawane tylko najdroższym i szanowanym ludziom. Dlatego nie przejmuj się — nóż można podać mężczyźnie. Przynajmniej jest lepszy niż skarpetki lub kubki.

Istnieje również głupie przekonanie, że nie można dać perły. Podobno przyciągnie straty i choroby. Oczywiście lepiej jest dać diament i nie przebierać w szczegóły. Ale nie o tym teraz mówimy. W tym samym mądrzejszy i bardziej filozoficzne perły wschodu symbolizują długie i dostatnie życie, miłość i pragnienie potomstwa.

Dlatego zalecamy, aby nie brać na myśli tego, co złe i wybierać żadnych prezentów, które zdołają twojego mężczyznę. W naszym sklepie z pamiątkami dla mężczyzn znajdziesz wiele wspaniałych prezentów na każdą okazję. Proszę swojego chłopaka, ukochanej osoby lub męża.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *