Najbardziej śmieszne prezenty dla mężczyzn

52

Wszystkie rekordy są potrzebne, rekordy są ważne. Ale jeśli nie chcesz, aby tytuł Miss Głupota i jego pogarda dla obciążenia, a następnie prezenty muszą być wybierane mądrze. Są absolutnie śmieszne prezenty, które z pewnością go nie zachęcą. Co dać — lepiej zrobić gratulacje przez telefon.

Gospodarczej

Jesteś praktyczną dziewczyną, więc twoje motto jest wszystkim dla domu, wszystko dla rodziny. Ale nie podawaj swoim wiernym lub młodym ludziom prezentów domowych, takich jak czajnik elektryczny, mata na ścianie, żelazko lub koło w toalecie. Chociaż uwielbia spędzać dużo czasu w toalecie.

50

Medycznych

Nie podawaj wkładki z wełny człowieka do butów, pas sierści psa, zbiór ziół na herbatę z tybetańskich gór. Nie podawaj również lekarstwo na trądzik lub pigułki, aby poprawić potencję. Oczywiste jest, że kierujesz się wyłącznie dobrymi intencjami, ale on będzie postrzegał je jako nutę ich wad. Tonometr również nie jest wart przedstawienia mężczyźnie. I tarka na obcasie.

Mimirish (Mimirish)

Widziałeś w oknie bardzo ładny różowy zając pluszowy lub ogromny niedźwiedź i postanowił zadowolić człowieka z takim darem? Można założyć, że po prostu chcesz mieć taką eks.You can assume that you just want to have such a toy. Kup go i cieszyć się nim! I dać człowiekowi coś bardziej brutalnego i odpowiedniego, takiego jak zestaw pokerowy lub pudełko kapitana z rumem i okularami.

53

Śmieszne zabawki muzyczne

Krzycząc złym głosem, śpiewając, miacząc i szczekając zabawki nie trzeba nikomu dawać. Człowiek z pewnością nie doceni takiej niespodzianki.

Niespodzianka

Różne firmy stale zorganizować promocje i figle jak przynieść kilka pokryw włazów i uzyskać klucz rozcieńczania w prezencie. Nie musisz dawać człowiekowi czapek piwa lub gumowych owijek, aby wymienić je na prezent. Nie podawaj również parasola plażowego lub plecaka z napisem Coca-Cola, który sam otrzymałeś na akcji. Po pierwsze, jest to nieprzyzwoite, a po drugie, każdy pomyśli, że twój człowiek pracuje jako ładowarka w Coca-Coli.

54

Przeciwieństwem spełnienia życzeń

Jeśli człowiek mówi coś w stylu "daj mi coś, co chcesz dostać się", nie oznacza depilatora lub sokowirówka przez to. Bądź rozsądny. Lepiej kupić mu zestaw do gier lub prezent na piwo.

Intymne prezenty z sex shopu

Intymne prezenty mogą być podane tylko bardzo bliskiej osobie. Ale to nie musi być gumowa kobieta czy cokolwiek. Jeśli przegapisz to w grach miłosnych — idź razem i kup, ale nie dajesz.

51

Poroże jelenia

Bardzo przydatne w rzeczy gospodarstwa domowego — można ich używać jako wystrój lub powiesić na korytarzu na kapelusze. Ale nie można dać rogi człowieka — to podpowiedź siebie, aby zrozumieć, co.

Sztuczne kwiaty

Papieru i kwiatów z tworzyw sztucznych nie można dać nikomu w ogóle. Najwięcej dla nich miejsca jest na cmentarzu. Chociaż są fani powiesić je w kącie lub umieścić w wazonach. Ale człowiek z pewnością nie powinien ich dać.

Lista najbardziej absurdalnych prezentów może być kontynuowana w nieskończoność. Nie wątpimy w twoją pomysłowość, ale kierujmy ją w spokojnym kierunku, na przykład kup dowolny zestaw w naszym sklepie z pamiątkami dla mężczyzn. Uwierz mi, on będzie po prostu szczęśliwy, aby otrzymać taki oryginalny prezent.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *