Prezent dla byłego męża: jak wybrać

Twój były mąż wkrótce będzie miał urodziny, rocznicę ślubu, rocznicę zakończenia kursów instruktorów narciarskich w Afryce i jesteś dręczony wyborem prezentu. Co mogę mu dać? Po pierwsze, zajmijmy się niuansami. Czy wiesz, dlaczego wymieniliśmy wszystkie te super-duper ważne rzeczy na początku? Ponieważ wy i ja musimy zrozumieć, dlaczego w ogóle daszcie mu prezent. I po to będziemy tańczyć.

Najpierw idź do lustra i spójrz na siebie. Czy masz aureolę? Może jesteś świętym. Jeśli nie, prawdopodobnie potrzebujesz czegoś od niego. Nie, niekoniecznie chodzi o interes własny, ale może tak być.

Istnieje kilka opcji:

1. Nadal go kochasz, mam nadzieję, że będziesz kontynuował tę postawę i chcesz ją odzyskać.
2. Dajesz mu prezent, aby coś dostać w zamian.
3. Żal mu.

Tak więc, w celu daru, zdecydowaliśmy. Jeśli twój wybór jest pierwszą opcją, możesz dać wszystko. Najważniejsze jest, aby wziąć sobie do serca. Tylko ty jesteś pewien, że potrzebuje twoich darów, a ty sam? Jeśli tak — spiesz się do sklepu lub spójrz na naszą stronę prezentową dla mężczyzn. Jeśli jesteś gotowy, aby upokorzyć, ale nic do powrotu, a następnie wziąć się w ręku.

Uzyskanie czegoś w zamian nie jest złym pomysłem. Wtedy dar dla człowieka powinien być bardziej solidny i bardziej inspirujący. Jeśli nie naciska, może to być normalny samochód, aby wysiąść z ramienia baru, aby nie zabrać wspólnych dzieci na nędzną dziewiątkę. Ale to, jak to jest szczęście.

Jeśli rozumiesz, że po prostu żal mu, to lepiej dojść do zmysłów. Przyznaj się, odbierasz bezdomne kocięta na ulicy i przywiązujesz je do przyjaciół? To bardzo humanitarne! Ale były mąż — nie bezradny kotek, i niech się osiedlić w życiu.

Prezent dla byłego męża, który ożenił się lub znalazł kogoś

Nie daj mu brudu, bo żaden normalny człowiek nie zaniesie go do domu! Wrzuci go do kosza za rogiem lub umieści na górnej półce w garażu. Wybierz neutralne prezenty. W naszym sklepie znajdują się zestawy piwne, grille i wszystko na piknik, zestawy do whisky, rum z kieliszkami i inne przysmaki. Twój ex z pewnością to doceni!

Twój były mąż jest nadal samotny.

Czy pamiętasz, jak dobrze byłeś razem, a w nocy cicho płaczesz w poduszce? Teraz masz szansę, aby go odzyskać! Jeśli naprawdę jesteś szczęśliwy razem i rozstanie — po prostu śmieszny błąd, na przykład, niektórzy z was poszli do zasady, a drugi nie chciał przyznać, a następnie należy spróbować. Twoim zadaniem jest obudzić nostalgię w nim i pokazać, że nadal jesteś wow! Idź do salonu piękności, a następnie do sklepu na oszałamiającą sukienkę i buty. A dar? Och, tak, zupełnie zapomnieliśmy o najważniejszej rzeczy. A raczej, to naprawdę nie ma znaczenia. Możesz zaprosić go do kawiarni, aby wypić kawę lub umówić się na randkę przy fontannie. Przynieś spinki do mankietów, krawat lub perfumy. A potem nadal działać na sytuację.

Nie liczysz na nic, tylko zrobić gest grzeczności

Następnie nie kupuj zbyt drogiego prezentu. Wybierz dowolny zestaw z asortymentu naszego sklepu. Pokocha go. I pokazać, że jesteś gotowy wydać na to trzy swoje pensje nie jest tego warte. Skąd takie ofiary?

Życzymy łatwego wyboru i dobrego czasu. Tylko nie mów nigdy. Pamiętaj, że nowy jest dobrze zapomniany stary? To jest opcja.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *