Prezent dla pierwszoklasisty

Lata przebiegają niezauważone, zakończył się beztroski sezon przedszkolny i rozpoczęła się szkoła. Czy zauważyłeś, jak Twoje dziecko stało się pierwszoklasistą? Nadszedł czas, aby się do tego przyzwyczaić. Przed wami są radości i smutki, problemy i małe zwycięstwa. W międzyczasie musisz wybrać prezent dla pierwszoklasisty, aby zadowolić swojego syna i uczynić ten dzień naprawdę niezapomnianym. Co dać pierwszoklasisty? Prezent powinien być przydatny i niezwykły.

Zegar

Zegarek jest rzeczą niezbędną dla poważnego młodego człowieka. Teraz dziecko musi nauczyć się planować swój czas, wstawać w czasie, robić lekcje i mieć czas na trening. Dlatego będzie potrzebował godzin. Kup dziecku niezbyt drogi zegarek z dużymi numerami lub modelem elektronicznym. Można również dać stół lub zegar ścienny, budzik. Budzik w telefonie komórkowym nie zastąpi pełnoprawnego akcesorium. Zegarek, nawiasem mówiąc, również maluje wnętrze.

Książki

Nowa generacja wybiera Pepsi i gry komputerowe, a nie książki, ale to nie znaczy, że powinieneś zachęcać do tego stanu rzeczy. Teraz w sprzedaży są bardzo piękne wydania prezent w twardej obrzeży. Spróbuj wybrać książkę, która zainteresuje dziecko. Czy interesuje się różnymi krajami i lubi podróżować? Kup mu encyklopedyczny atlas geograficzny ze zdjęciami, który ma ciekawe historie o krajach, życiu ludzi, architekturze. Czy mój syn lubi filmy historyczne? Następnie twój wybór — książki o średniowiecznych rycerzy i krucjat, wojen i podbojów nowych ziem. Czy dziecko jest bardziej zainteresowane architekturą? Znajdź książkę o projektantach i architektach, niezwykłych budynkach. Kid lubi kopać w technologii i ma dokonania inżyniera? W sklepie zajrzyj do publikacji o nowych osiągnięciach naukowych, wehikuł czasu lub futurystycznych projektach statków kosmicznych.

Można również dać fikcję, lepsze klasyki, takie jak O.Henry, Fenimor Cooper, Ilf i Petrov, Uwaga. Detektywi Daria Dontsova lepiej nie podawać z oczywistych powodów.

Artykuły sportowe

Nowoczesny program nauczania jest nadal wyzwaniem. Dziecko koniecznie potrzebuje aktywnego odpoczynku i sportu, w przeciwnym razie po prostu zgina się od granitu nauki. Jeśli nie zajmuje się jeszcze sportem, możesz dać mu rower, łyżwy, łyżwy lub piłkę nożną. Prezent powinien być solidny, więc ochraniacze na kolana na pewno nie nadają się. Oczywiste jest, że wydałeś już dużo pieniędzy, aby zebrać go w pierwszej klasie, ale to nie znaczy, że możesz zaoszczędzić na prezencie.

Dla wykwalifikowanych rąk

Wiele dzieci lubi majstrować własnymi rękami. Nie daj chłopcu zestawu do haftowania lub scrapbookingu — niech robią to młode panie. I można wybrać zestaw do origami, coś z serii młodych grawer lub stolarz. Możesz kupić glinę do rzeźbienia, jeśli mój syn lubi rzeźbić. Rozwijanie kreatywności jest niezwykle przydatne.

Zabawki

Pierwszoklasista jest jeszcze dość dzieckiem, więc można dać i dobrą śnistką, o której od dawna marzył. Może to być maszyna zdalnego sterowania lub samolot, statek. Po prostu nie kupuj na wezwanie za 10 hrywien — nie jest to odpowiedni prezent dla pierwszoklasisty 1 września. Prezent powinien być niezapomniany i solidny.

Daliśmy tylko uniwersalną radę, a ty musisz wybrać prezent dla pierwszoklasisty. Skoncentruj się na hobby dziecka i spróbuj go zadowolić. Nasz sklep z pamiątkami życzy łatwej nauki i mniej dwójki. Ale nie popadaj w depresję, jeśli twoje dziecko nagle okazuje się nie być geniuszem ani geniuszem. Większość milionerów jakoś poszła do szkoły i nie przegapiła gwiazd z nieba. Może masz przyszłość Rockefeller lub Bill Gates dorastania.

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *