Co dać koledze z klasy na jego urodziny

Ilu masz kolegów z klasy? Oczywiste jest, że dary nie muszą być rozdawane wszystkim. Ale wciąż to bolesne pytanie czeka nas co najmniej raz 10 rocznie. Więc, co dać kolega na jego urodziny? Elementarny, Watson. Nasza strona prezentów dla mężczyzn oferuje wiele pomysłów, które pomogą Ci już nie zastanawiać się nad tym problemem.

Po pierwsze, dowiedzmy się, z czego będziemy tańczyć.

Cena jest kamieniem węgielnym. Natychmiast przydzielić pewną kwotę, tak, że nie było w niechlujny sposób, i nie umieścić kolega w stylused na tata Parker w niezręcznej sytuacji. Jeśli pieniądze nie wystarczą — lepiej dać prezent do magazynu. Będzie to ładniejsze dla namemaker, aby uzyskać jeden wartościowy prezent niż kilka bezużytecznych rzeczy.

Terminu. Prezent urodzinowy powinien być osobisty. Dlatego od razu odhaczamy artykuły gospodarstwa domowego i inne bzdury. Czy chcesz, jeśli zostały przedstawione z obrazem? To twój kolega prawdopodobnie nie będzie zachwycony.

Przedmiot. Jeśli przyjaciel ma jakąś pasję, możesz bezpiecznie dać mu coś odpowiedniego. Na przykład rowerzysta nie zrzeka się dobrych rękawic ani okularów. Fan rowerów (mimo że nadal jeździ tylko na skuterze) będzie miło dostać fajny kask.

Wieku. Jeśli chłopiec urodziny nie ma więcej niż 10-12 lat, można bezpiecznie dać grę. Cóż, jeśli twój przyjaciel już dawno przerósł ten młody wiek, a prezenty powinny być męskie.

Teraz zastanów się nad konkretnymi prezentami, które nie wstydzą się dawać.

Prezent dla turysty

 

Czy kolega z klasy interesuje się turystyką i uwielbia podróżować? Doskonała — jest tylko pole unsal. Możesz dać dobry plecak (drogi, ale imponujący), zestaw naczyń, termos, nóż. Istnieje wiele rzeczy, które będą przydatne dla turysty. Jeśli sam jesteś strasznie daleko od tego, wskazane jest, aby skonsultować się z kimś bardziej kompetentnym. Świetny prezent — autonomiczne ładowanie telefonu komórkowego na baterii słonecznej lub konwencjonalnej. W przypadku konwencjonalnej baterii ładowanie przez długi czas nie wystarczy. Ale działa również w nocy, gdy nie ma słońca. Więc wybierz.

Dla telefonu komórkowego

 

Z dobrej skórzanej obudowy lub chłodnej podstawki do telefonu komórkowego nikomu nie odmówi. Jest to dość godny prezent — ładowanie za iPhone'a (jeśli wiesz, że ładowarka twojego przyjaciela cicho umiera). Jeśli nie są ograniczone w funduszach, a kolega ma stary telefon, można kupić mu nowy. Taki prezent można zrobić w fałdzie.

Zestaw piknikowy

 

Nasz męski sklep z pamiątkami ma świetne zestawy piknikowe. Mają wszystko, czego potrzebuje prawdziwy człowiek: grill, szpikulec lub grill, zapalniczkę, deskę do krojenia mięsa, nóż i młynek przyprawowy. Taki prezent z pewnością przyda się na wiosnę. I będzie wielki powód, aby wyjechać z miasta na kebaby.

Dokonać rezerwacji

 

Teraz książki są dość drogie, wiele i nie miałby nic przeciwko, aby coś kupić. Ale oszczędzają pieniądze. Jeśli twój kolega lubi czytać lub jest zainteresowany, na przykład, w sztuce starożytnego Timutarakani, można dać mu dobrą lekturę lub katalog z najlepszych dzieł mistrzów prowincji Themutarakan.

Monety rocznicowe

 

Nie zły prezent, który ostatecznie tylko stać się droższe. To pamięć, która pozostanie na długo. Jednak nieco konkretna teraźniejszość. Ogólnie rzecz biorąc, amator, ale warto również rozważyć jako opcję.

Fajny prezent

Zamów t-shirt ze zdjęciem swojej zabawnej firmy lub z fajnym napisem. Wszyscy młodzi ludzie lubią wyrażać w ten sposób swoją oryginalność. Możesz zamówić gazetę wydrukowaną na urodziny przyjaciela, w pięknej ramce.

Rzutki

 

Jest to prezent zarówno dla nastolatka, jak i młodego mężczyzny, który nie jest przeciwny szkoleniu w dokładności. Mówią, że rzutki są dobre spokojniejsze. A jeśli przyjaciel zmęczy się grą właśnie w ten sposób, może zacząć rzucać rzutkami na portret niekochanego nauczyciela.

Sveni górski kij baseballowy

 

W gospodarstwie, jak mówią, wszystko się przyda. Kij baseballowy jest bardzo przydatną rzeczą. Sprzedajemy je na przykład w Kamenets-Podolski.

Rolki lub swetry

 

Dobra deskorolka jest droga, swetry też nie są tak tanie. Ale aby uzyskać taki prezent będzie bardzo miły. Możesz wybrać na przykład łyżwy. Ale nadal istnieje potrzeba odgadnięcia rozmiaru.

Zestaw piwa

 

W naszym sklepie z pamiątkami dla mężczyzn znajdują się doskonałe zestawy piwne z gadżetami. Jeśli twój kolega z klasy jest dorosły i kocha piwo, możesz zadowolić go zestawem okularów z przekąskami i krakersami.

Wrażenia

 

Musicie być tutaj bardzo ostrożni. Nie każdy będzie chciał skoczyć z mostu na linie (skoki na bungee) lub skakać ze spadochronem z samolotu. A takie prezenty mogą być rozdawane tylko dorosłym, ponieważ nikt nie pozwoli dziecku na taką atrakcję. Ogólnie rzecz biorąc, zastanów się, czy taka niespodzianka przyniesie radość. Jeśli twój przyjaciel jest zdesperowany ekstremalnych, dlaczego nie.

Wybieraj, fantazjuj i wymyślaj prezenty. Zaproponowaliśmy ci pomysły, ale lepiej wiesz, co twój kolega będzie lubił. Proszę go — w końcu urodziny zdarzają się tylko raz w roku.

fhghjg ( fhghjg )

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *