Jak spakować prezent dla mężczyzny

Wszyscy mężczyźni są atety, i uważny na szczegóły. Są to ich skarpetki, które mogą rzucać po domu, ale wszystko, co dotyczy wyświetlania znaków uwagi osobiście do nich, zauważają doskonale. Dlatego prezenty dla mężczyzn muszą być pięknie zapakowane. A nasz męski sklep z pamiątkami podzieli się z wami sekretami sztuki pakowania.

1

Rozmiar opakowania

Mężczyźni kochają wszystko duże, więc opakowanie powinno być obszerne i imponujące. I niech wewnątrz są mały zegarek lub zestaw brzytwy, bez względu na to. Opakowanie powinno być przede wszystkim stałe. Dlatego od razu odhaczamy wszelkiego rodzaju miniaturowe pudełka i kamery. Najlepsze opakowanie — drewniane pudełko lub duże pudełko (to w tym opakowaniu pakujemy nasze prezenty i wierzymy w nasze doświadczenie — nie było ani jednym niezadowolonym przedstawicielem silniejszej płci).

2

Kolor

Różowy glamour, jasny żółty, czerwony, pomarańczowy — wszystkie te kolory nie pasują do męskości i solidności. Do pakowania prezentu dla mężczyzny lepiej jest wybrać bardziej neutralne odcienie, takie jak biały, czarny, brązowy, bordowy, ciemnoniebieski lub zielony. Jeśli chcesz zrobić jasny akcent, możesz dodać trochę wystroju. I możesz po prostu zrobić dwukolorowe opakowanie, ozdobić go aplikacją lub piękną wstążką. Im bardziej oficjalny jest prezent, tym bardziej powściągliwy powinien być kolor opakowania. Możesz rozjaśnić opakowanie, zwłaszcza jeśli jest to prezent na Nowy Rok lub Boże Narodzenie.

3

Materiał

Pakujemy prezenty dla mężczyzn w drewnianych pudełkach. Jest zawsze stylowy i solidny. Trudno zrobić takie pudełko samodzielnie, ale możesz go kupić. Ponadto prezent można zapakować w specjalne opakowanie lub wciśnięty papier, szmatkę. Możesz umieścić prezent i w torbie na prezent. Najważniejszą rzeczą jest stosowność obrazu na nim. Nie daj mężczyźnie prezentu w kamerze z pluszowymi zabawkami mamine, głupimi dzwonami lub różami. Śmieci nie jest najlepszym rozwiązaniem dla człowieka. Wyobraź sobie, jak to pójdzie z tym koszykiem domu. Lepiej zostawić wszelkiego rodzaju wiklinowe tueski Masha, który nosił je placki do ukochanej babci.

4

Co ozdobić?

Jeśli zrobisz opakowanie własnymi rękami, możesz jakoś ozdobić je w oryginalny sposób. Więcej brutalności nie zaszkodzi, więc możesz użyć grubołożyskowego, gazet, guzików, sznurka, a nawet liny. Ogólnie rzecz biorąc, wybierz dla wystroju wszystko, co kojarzysz z męskim ego. Możesz być kreatywny — najważniejsze jest to, że nie było banalne i oryginalne. Zostaw tylko satynowe wstążki do pakowania prezentu dziewczynie — absolutnie ich nie potrzebujemy. Jeśli pakujesz papier, może być pięknie pomalowany lub wykonany wzornik. Napisz coś w stylu "najlepszy człowiek na świecie" lub "najodważniejszy, najsilniejszy i najpiękniejszy" — mężczyźni łatwo biorą wszystkie pochlebstwa i nigdy nie podejrzewają połowu.

5

Dokonywanie ekskluzywnych opakowań

Zjedliśmy psa na tej paczce. To jest graficzne, ale to prawda. Więc jeśli chcesz zrobić oryginalne opakowanie na mankietki, telefon komórkowy, tablet, rower lub samochód (no, dlaczego nie) — zadzwoń do nas na telefon i zamów paczkę. Zaoferujemy Ci kilka opcji i zrobimy pudełko lub opakowanie wszystkich rozmiarów.

Mamy nadzieję, że będziesz w stanie zaskoczyć i podziwiać swojego człowieka. A jeśli nie — zawsze jesteśmy gotowi przyjść z pomocą. Pakowanie prezentu jest łatwe!

6

Делись нашими статьями в соцсетях, улучшай свою карму и получай скидки на подарки!

от Администратор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *